forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Valerian
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

anto
Advanced Member

Serbia
11466 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2018 :  17:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Lupano&Lofrej:Valerijan-Šinguctrejd doo (Darkwood,Stripoteka 1159)

Vilfrid Lupano (Okean ljubavi,Stare furune,Majmun iz Hartlpula,Ćao đaci,Čovjek koji nije volio vatreno oružje ) i Matje Lofrej (Long Džon Silver,Prorok) su autori drugog albuma iz Valerijanovog spinofa Valerian par...(prvi je uradio Mani Larsene).
Valerijan i Lorelin jure gospodina Zi-Pona,androida i maga finansijskog kriminala.U trenutku kad ga pronalaze (dok peca kvantunu,neprocenjivo skupu ribu) stiže brod sa Šingucima koje proganja gos'n Albert.A juri ih jer su leteća stvorenja sa surlama poslala sondu na Zemlju u vreme kad na njoj nije bilo života,te na taj način je dobili u vlasništvo,ali je ubrzo i prokockali na kartama.Na nesreću,partiju je dobio Ša-oo,isušivač planeta.

Interesantna,zabavna i dobra epizoda V&L,sa jako dobrim crtežom - jedino i je žao što ovo nije išlo u koloru,jer bi tako tek bio pravi efekat (inače mi je Lofrejev crtež puno bolji obojen)

3.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/03/2018 17:39:34
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13374 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2018 :  14:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Fale mi još 2 redovne serije i ovaj poviše od Cinebooka za kompletirat serijal.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000