forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Mandrake the Magician & The Phantom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
8942 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/02/2017 :  15:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa to pitanje se mora postaviti nekom ko je čitao malo više. Najbolje priče su sigurno neke švedske, da se izabrati, mada ih od 900 i nešto i nema previše da mogu ući u taj izbor.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Junior Member

337 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 04/03/2017 :  13:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Nisu bili vrhunski stripovi, ni u svoje vreme, ni sada, ali ipak - za nostalgičare, klince i strip poznavaoce.

Jeste, ali se ipak svrstavaju u stripovske klasike i popularniji su u svetu od Zagora i Teksa... Gde je tu pravda?

Edited by - Jozzinelli on 04/03/2017 13:37:48
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
10520 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/03/2017 :  14:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Pa to pitanje se mora postaviti nekom ko je čitao malo više. Najbolje priče su sigurno neke švedske, da se izabrati, mada ih od 900 i nešto i nema previše da mogu ući u taj izbor.

Švedsko stripovsko izdanje Fantoma nisam čitao, ali ono što sam čitao u obliku američkog novinskog stripa bilo mi je prilično nezanimljivo. Dapače, zamjeram mu iste stvari koje zamjeram epizodama Zagora koje potpisuju Nolitta i Ferri - presporo, prerazvučeno, prestatično. Što samo pokazuje koliko je Fantom utjecao na ovaj dvojac.

S druge strane, Fantom u obliku američkih sveščića bio mi je puno bolje iskustvo. Dobio sam točno ono što sam tražio. Rekao bih da je puno bolje funkcionirao u ovom formatu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000