forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZENTA 2016.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/03/2017 : 00:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Čestitke thekideu!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/03/2017 : 17:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Čestitam thekide, potpuno zasluženo!!

Ajde othrvaj se toj skoliozi i napiši još koju pobjedničku riječ zahvale..;)
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/03/2017 : 19:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Da, nadamo se da je sve ok s našim dvostrukim pobjednikom, nije se javio neko vrijeme.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2017 : 20:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Tu sam paro, živ sam, sutra postavljam mesečni SBE izveštaj i polako se vraćam u normalu.

Ha, Jerry, ne brini, leđa su mi bolje, nego me u isto vreme uhvatila i gužva na poslu – kolega bio na bolovanju pa sve palo na mene, a u kući je teško prići kompjuteru od neke silne gostujuće dečurlije. Inače govor je još jutros napisan ali sam pod uticajem dodele Oscara čekao da paro potvrdi pobednika.
So, without further ado...

Hvala paro, Tutto i Jerry na čestitkama, a hvala i igoru i Ernieu, kao i neznanim junacima na glasovima. Drago mi je da je na biralište izašla gotovo trećina više nego prošli put i da je zadržan višegodišnji prosek od četrdesetak glasača.

E, ovoj sam se tituli nadao i svakodnevno vežbao podizanje pehara pred ogledalom, iako realno 6 recenzija u godini nije dovoljno za ovu laskavu titulu, naročito kad su u konkurenciji igrači poput DeeCayja (12 recki) i Jerryja (16). King Warrior se kasno uključio u godišnju trku inače bi me i on lagano oduvao. Red bi bio da dogodine osvoji KW ili Patak ili bonjovi4ever ili još neko od stare garde zaslužnih građana. Mada dolaze i novi igrači koji već na početku 2017. godine žare i pale sajtovskom scenom. U svakom slučaju biće to još jedna zanimljiva trka.

Uf, šta sam još hteo da kažem. Samo momenat da proverim standardni spisak za zahvaljivanje dobitnika Oscara. Dakle, članovi akademije/glasači - odrađeno, kolege učesnici - odrađeno, ženi i deci – jebga to nemam, burazeru koji mi sedi na grbači – hmm, bolje on meni da se zahvaljuje, Bogu – ne, nije trenutno u modi, i to je izgleda to... a ne, ostade najvažnije...

Posebna zahvala ide mentoru Jerryju (za koga sam naravno i ovaj put glasao) bez čijeg guranja nikad ne bih ni počeo da pišem recenzije. Jest da sam mu vremenom zabo nož u leđa i prešao na druge manje bitne stripove, ali kad-tad ću se vratiti kući, tj. Nathanu.

Sad mi ostaje da zapnem i odradim bar deo starih rezervacija pa da se u 2018. penzionišem i ko Boston Jack (Recenzent godine 2014), tiho odem u legendu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000