forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 169 - Muško srce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/01/2019 : 08:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Ne kupujem redovnu seriju Dylana ali
ga tu i tamo prolistam na kiosku i moram
priznati da mi je zao sto sam ovo uopce i
listao! Ovakav crtez treba zakonom zabraniti!
Jos sam u soku. Katastrofa ako je Dylan a ovo spao.
Pamtim doticnog "umjetnika" iz ranijih radova
na kojima je bio podnosljiv ali, ovo...


pa ništa novo..
Dilan več dugo nema baš dobrih crtača...
Roi, Fragieri, Brindisi i polako KRAJ!
ostali su jadni do osrednji...
valjda su svi bolji na boljim serijalima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/01/2019 : 08:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Razumijem hejt prema ovakvom crtežu i da se dobrom djelu ljudi on ne sviđa ali ne vidim kako mogu samo na temelju toga reći da je crtež loš? Po kojim parametrima?
I još kad se spominje kao primjer dobrog Daall'Agnola njegove prve epizode koje doduše jesu ljepe za vidjeti ali mi taj neki klon Manare i Stana baš i nije zanimljiv. I mislim da je razvojem stila radio puno bolje stripove.
Ja Dall'Agnolu zamjeram samo šlampavost i fušarenje koje je ne nekim mjestima očito pogotovo kad se usporedi sa inspirativnijim tablama.

A priča je dobra, svašta Rrobe mjenaj da da ništa promjenio nije. Dobro su neki primjetili da je u suprotnosti sa Gavranovom osudom mada u suštiti i nije, jer nije tamo lagao jedini si do sada nije uspio to priznati.

Zanimljivo je vidjeti da scenarsit da raskrinka jednu "čudnu" ljubav koristi također ekstreme. I nisam siguran da time anglašava suprotnosti.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 16/01/2019 08:16:18
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/01/2019 : 08:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
priča je dobra a crtež..ali dobro 100 ljudi sto ukusa.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 16/01/2019 : 14:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Razumijem hejt prema ovakvom crtežu i da se dobrom djelu ljudi on ne sviđa ali ne vidim kako mogu samo na temelju toga reći da je crtež loš? Po kojim parametrima?
I još kad se spominje kao primjer dobrog Daall'Agnola njegove prve epizode koje doduše jesu ljepe za vidjeti ali mi taj neki klon Manare i Stana baš i nije zanimljiv. I mislim da je razvojem stila radio puno bolje stripove.
Ja Dall'Agnolu zamjeram samo šlampavost i fušarenje koje je ne nekim mjestima očito pogotovo kad se usporedi sa inspirativnijim tablama.

A priča je dobra, svašta Rrobe mjenaj da da ništa promjenio nije. Dobro su neki primjetili da je u suprotnosti sa Gavranovom osudom mada u suštiti i nije, jer nije tamo lagao jedini si do sada nije uspio to priznati.

Zanimljivo je vidjeti da scenarsit da raskrinka jednu "čudnu" ljubav koristi također ekstreme. I nisam siguran da time anglašava suprotnosti.



Nema tu nikakvog hejta. Ovo sto sam ja vidio kratko listajuci
strip je crtez na nivou malog djeteta po svim parametrima.
Ja osobno ne volim kako crta Freghieri ali ga postujem jer je majstor svog zanata samo sto meni ne lezi. Volim Piccatta, obozavam Roija, odlicni su Stano, Mari, Brindisi...
Montanari i Grassani mi također nisu dragi ali, postujem ih.
Svi su oni izgradili prepoznatljivi stil koji je nekom drag
nekom ne i osobiti su po necemu. Sto se tice usporedbe sa Manarom
i Stanom, bez ljutnje, ja to zaista ne vidim. Opet kazem,
nekome se vjerojatno sviđa takav i to je OK ali, ubij me
meni je ovo dno dna u Bonelliju pogotovo kad se to radi instituciji poput Dylana Doga! Citam i skupljam kronoloski
Dylana od Libellusa i malo zalim zbog toga cijene radi ali to je neka druga prica i nadam se da ovakvih remek djela u kasnijem periodu nema u vecem broju.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2019 : 15:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na 'ukus' onih kojima je sinonim dobrog crteža nekakav realizam ne treba trošiti riječi. Koliko su žuči neuki ovdje prosuli po majstorima Chiarolli i Laurentiju! Ipak, Dell'agnol ovdje kao da namjerno i isforsirano eksperimentira sa stilom, htijući ostaviti dojam ekscepcionalnosti ove priče. Kao, zašto se Dylan tako slobodno ponaša, je li on jebač ili je samo nezrela osoba koja traži ljubav, pri čemu je seks tek oruđe za bijeg od samoć? Pa na kraju, kad dođe rasna milfara pa ga izj..e, zaključuje da u tome nema ništa loše. Dabome da nema, ali što se htjelo postići ovom pričom, u koju su uz navedeno ubačeni i manijački likovi profila Kingove Misery? 5/10
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000