forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 3 - Tajna služba
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stojsins
Starting Member

Serbia
25 Posts

Member since 15/02/2018

Posted - 06/02/2019 :  06:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stojsins a Private Message  Reply with Quote
Sjajna priča, kupuje se. Uzeo sam i prva dva broja.
Nadam se da će i Tex Klasik 5 za koji dan, da pa uzmem oba kada stignu u Srbiju.

Lajke kere varošanke, kera sam i sam, odlicno vas znam...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5461 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/02/2019 :  12:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ostaje nejasno je li to bio državni projekt Velike Britanije, ili privatna kampanja zanesenjaka Phillipa Warwicka. Ali i u jednom i u drugom slučaju bedasto je da Zagoreli kao največe negativce u cijeloj priči označava dvojicu sitnih kanadskih švercera. Ima nekog šarma u cijeloj toj naivi i brljavljenju, ali meni ovo naročito dobro nije bilo ni 1996.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14467 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/02/2019 :  13:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ostaje nejasno je li to bio državni projekt Velike Britanije, ili privatna kampanja zanesenjaka Phillipa Warwicka. Ali i u jednom i u drugom slučaju bedasto je da Zagoreli kao največe negativce u cijeloj priči označava dvojicu sitnih kanadskih švercera. Ima nekog šarma u cijeloj toj naivi i brljavljenju, ali meni ovo naročito dobro nije bilo ni 1996.

sto je i ocekivano kad je covjek na visem intelektualnom nivoju...bilo bi cudno da ti budes odusevljen lakim sund trecerazrednim stivom..ne budi razocaran previse..ovo je za tebe kompliment.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Senior Member

2640 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/02/2019 :  11:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

I kad neki neupučeni kažu da je Zagor naivan i jednostavan strip , a čovjeku je jednostavno nejasno i ne može skužit radnju zbog težine materije ...........

Edited by - RAKOSI4 on 09/02/2019 11:45:26
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14467 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/02/2019 :  12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Pa...nije tako mali preskok sa Miki Misa na Zagora.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5461 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/02/2019 :  14:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tellerčino, kako si ti, kao policajac, shvatio ovu fabulu?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000