forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog - Planeta mrtvih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Nula
Starting Member

74 Posts

Member since 13/05/2019

Posted - 20/08/2019 :  15:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Nula a Private Message  Reply with Quote
Bacilierijev crtež mi je izgledao lepo u onih par tabli koje sam video iz Čudovišne gozbe.

Ovde vuče na neki Manga/Montanari/Grassani..nešto.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3410 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/08/2019 :  15:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Bacilijeri
Go to Top of Page

Nula
Starting Member

74 Posts

Member since 13/05/2019

Posted - 20/08/2019 :  16:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Nula a Private Message  Reply with Quote
Finalna verzija

Edited by - Nula on 20/08/2019 18:13:14
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
17289 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/08/2019 :  16:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Nula
Bilo bi dobro da te slike editiraš i stavljaš u gabarite web browsera jer ovako je nepregledno i glomazno.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1157 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 20/08/2019 :  17:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Bilo mi je čudno da se Mastrazzo odlučio na takvu postavku naslovnice, al onda vidjeh da je Recchioni tražio da ju bazira na ovoj naslovnici:

A i Mastrazzo nema sreće s Bonellijevim sajtem, opet su (kao i prije dvije godine) postavili radnu verziju naslovnice kao službenu. Ova gornja koju je Nula postavio je konačna verzija.

Edited by - Sarghan on 20/08/2019 17:12:49
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member

Fyro Macedonia
3938 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 21/08/2019 :  10:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nula

Bacilierijev crtež mi je izgledao lepo u onih par tabli koje sam video iz Čudovišne gozbe.

Isti osecaj I kod mene, dopada mi se ono sto sam dosad video/citao od njega, ali ove table mi deluju nekako… neprikladno za ovaj serijal imajuci u obzir dosadasnji tip crteza. Mozda se I varam na ovom uzorku od dve table, ali meni je ovo vise kao za americki indie strip

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

morski
Senior Member

2083 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 21/08/2019 :  12:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

quote:
Originally posted by Nula

Isti osecaj I kod mene, dopada mi se ono sto sam dosad video/citao od njega, ali ove table mi deluju nekako… neprikladno za ovaj serijal imajuci u obzir dosadasnji tip crteza. Mozda se I varam na ovom uzorku od dve table, ali meni je ovo vise kao za americki indie strip

ja cu ovde kao mogorovic: +1

salim se, i meni je bacilijeri i na jan dixu i na napoleonu super
a ovde nesto... nije kako treba
potpuno se slazem sa ovim sto si napisao gore

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
5951 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/08/2019 :  14:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Meni je Bacilieri uvijek dobar. Ovdje je, valjda zbog više stranica, odabrao manje detaljan crtež.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

morski
Senior Member

2083 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 21/08/2019 :  14:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
nesto slicno
juce sam citao "Legiju kostura", Stanov prvi scenaristicki izlet
i ajd sad, na stranu prica, nije mi bas sve najjasnije (iako moram da priznam da sam citao pre popodnevne dremke, pa mi nisu svi klikeri radili kako treba)
ali nije mi jasan ni crtez
kao da su crtali M&G, a on uskakao da zavrsi
nesto mi tu nije bas kako treba
previse "belih" scena, nema tipicne stanove "sare", tame, senke, tacke, uopste atmosfere
ne znam
nisam zadovoljan

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000