forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscar 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Beren
Advanced Member

Montenegro
3050 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/01/2020 :  13:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Odgledah i Parazita. Film funkcioniše na više nivoa i u svakom je odličan, ali neće uzeti Best Picture jer je ipak strani film u pitanju.

Moram priznati da su mi ovogodišnji kandidati mnogo zanimljiviji i bolji od prošlogodišnjih.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/01/2020 :  17:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Odgledah i Parazita. Film funkcioniše na više nivoa i u svakom je odličan, ali neće uzeti Best Picture jer je ipak strani film u pitanju.

Moram priznati da su mi ovogodišnji kandidati mnogo zanimljiviji i bolji od prošlogodišnjih.

Slazem se u potpunosti.
Go to Top of Page

fandango
Average Member

729 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 20/01/2020 :  08:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Ako volite Parazita, kao i ja, onda cete se vjerojatno obradovati vijesti da se sprema TV-serija u produkciji HBO-a, s Bong Joon-hoom na kormilu:

https://www.vulture.com/2020/01/bong-joon-hos-parasite-tv-show-expanded-film-not-remake.html
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000