forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK IV - VI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

anto
Advanced Member

Serbia
14053 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 :  23:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
velka,ovo si ti:
Velibor Obradović Podržat ćemo vas žestoko čim mi u Hrvatskoj budemo mogli doći do vaših izdanja, sve samo da opstanete ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1048 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 30/03/2020 :  00:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

E dečki, reagirao sam emotivno, da, takav sam.
Ali iz moje perspektive, znači živim u Hrvatskoj, su trenutno izdanja iz Srbije jako daleko i pitanje kada ćemo ih mi opet moći nabaviti.
Eto, o tome se radi.
A sjećanje na 1991. i prestanak dolaženja stripova od preko su još svježa.
Tako da je to ono što imam za reći.

Dakle, ne radi se samo o VČ već svim srpskim izdavačima i mojoj omiljenoj ČK

Apsolutno te razumem druže, no da te utešim, ne brini se, nikakve crne slutnje se neće obistiniti, biće stripova i u Srbiji i u Hrvatskoj (mislim na izdavaštvo), a nadam se u većoj meri i u nekim drugim susednim državama (to je već druga priča).

A što se tiče Veselog, odmah sam ih prozreo, inače pratim već poslednjih par meseci šta odgovore ili ne odgovore za svako pitanje vezano za kolekcionarska izdanja i video sam da su se poprilično preznojili.Jednostavno dotična dvojica su rešila da celu izdavačku politiku skrenu na drugu stranu i kolekcionarska izdanja, plus još neka su im kost u grlu.Neće da ih se otvoreno reše jer se boje kritika i da neko drugi to uspešno ne preuzme, a opet smetaju, pa čak i jedno u 2 godine da izdaju, ipak ono što oni vole mora da se forsira 200 na sat što bi se reklo.
Ova situacija sa virusom im dođe kao as na rukav, toga sam se i najviše bojao.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1048 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 30/03/2020 :  01:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

onda možda i vidimo Teksa,Dampira,Dragonera ... u normalnom ritmu.

a Velku ću da pozovem na jedan čas prevaspitavanja.

bolje da ne idem na VČ fejs,osećam da je prepuno izjava "evo,cepajte nas ako treba i u bulju,pa makar i na suvo,samo nemojte da odustajete od izdavaštva"

Teks ako ništa drugo bi mogao bar na dvomesečni ritam, mislim ako može Ludens koji pokriva nešto manje tržište (sve sa i Slovenijom i dobrim delom Bosne) na 2 meseca i to za epizode koje je Veseli već objavio pre njih, svakako da onda i Veseli četvrtak može Teksa na 2 meseca to čista logika govori.
Dampyr u nekom obliku (neću da tvrdim kojem i da se pravim pametan) isto sigurno može, opet ako Strip agent izdaje specijale i maksije na manjem tržištu.......
Dragonero bi verovatno od ta 3 bio najmanje isplativ, ali ipak u nekom obliku može da ide, tipa ovo šta radi Golconda sa Julijom i Pričama (Priče su trenutno u Italiji manje popularne od Dragonera).

Dakle, kada čovek uključi mozak i pozove se na zdrav razum vidi se da mnoga opravdanja dvojca iz Veselog četvrtka padaju u vodu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000