forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Nikola de Kresi: LEDENO DOBA (II izdanje)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

AleksandarN
New Member

207 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 31/07/2020 :  22:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Poceo sam da citam onaj mali format pre nekih godinu dana i smorio se posle 15ak stranica pa sam ga prodao. Kriminalno je objaviti dzepno izdanje stripa koji ima zanimljiv crtez. Zanemario sam prethodno iskustvo i uzeo ovaj veci. Dacu mu sansu kad dodje na red. Valjda ce opravdati ocekivanja...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member

Montenegro
3243 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/08/2020 :  17:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Dobar dio stripa, sve dok se ne uđe u nekakvu fantaziju, je odličan, intrigantan, duhovit pogled na nas. Međutim, od tog momenta strip prerasta u kvazi-umjetnički galimatijas i pretencioznost koja ne odgovara dotadašnjem kontekstu djela.

Iskreno, osjetio sam se prevarenim na kraju, jer su 2/3 stripa obećavale mnogo a na kraju je posljednja trećina isporučila vrlo malo.

Da ne pominjem neke baš onako sulude zaključke profesionalnih arheologa iz budućnosti koji zaključuju na osnovu slika da smo bili civilizacija koja nije poznavala pismo, sve gledajući i čitajući napisano ime autora na njima (Delakroa).

Nije ovo bilo za mene.

Crtež je dobar i odgovara priči.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000