forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Živi mrtvaci 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Shaner
Advanced Member

Croatia
3686 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/08/2020 :  18:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Samo što ovo još nije stiglo do knjižare u kojoj kupujem u Rijeci

Kad kupuješ u krivoj knjižari.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2935 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/08/2020 :  05:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:

A lijen sam se spustit do grada 😊😊😊
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2935 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/08/2020 :  10:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:

Jesi li siguran!?

Da... Knjižara Hoću knjigu u Tower Centru. Nisu još dobili Žive mrtvace 4
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2935 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/09/2020 :  18:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Zato sam i došao danas u tvoju knjižaru pa ste postavili barikade da se ne može stripovima ni prić...
Ma mrš 😂😂😂😂😘😘
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
3686 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/09/2020 :  20:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

Zato sam i došao danas u tvoju knjižaru pa ste postavili barikade da se ne može stripovima ni prić...
Ma mrš 😂😂😂😂😘😘

To da se obranimo od najezde ovih živih mrtvaca što se spuštaju s brda.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13987 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/09/2020 :  16:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko ako naručim u Utorak do kada bi moglo doći na adresu?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
27459 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2020 :  09:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
https://fraktura.hr/repriza.html
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2935 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/09/2020 :  12:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo više došlo u Hoću knjigu u Rijeci pobogu????
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Average Member

Croatia
766 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 15/09/2020 :  13:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Imam prva dva još ova dva zadnja i imam komplet....juhuuuu

http://frogbros.blog.hr/ (HororFilm Playground predstavlja...)
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member

Fyro Macedonia
4209 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 18/09/2020 :  10:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni znao da je serijal definitivno zavrsen.
A sad vidim/citam da ce serija dobiti spin -off sa dvoje najpopularnijih likova (koje u stripu uopste I nema :) )

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Kerempir
Average Member

689 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 02/10/2020 :  10:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
U iscekivanju izlaska 4.-og broja u sutu sam procitao prva tri broja, a zavrsetak 3.-eg broja me je ostavio u nervoznom iscekivanju.

Nazalost, nastavak price sa Saptacima mi se mlako razrijesio, od Alijanse sam ocekivao puno vise, a kraj mi je neuvjerljiv oko jednog detalja ali ne bih spojlao. Negan je pak ukrao svaku scenu u kojoj se pojavio.

Ipak iako mi je ovaj omnibus nesto slabiji od prethodnih, sve u svemu sam zadovoljan, kako pricom, tako i cinjenicom da je Kirkman imao muda zavrsiti serijal premda mi je drago da nije stavio onaj zavrsetak koji je opisao u oprostajnom tekstu na kraju.

Vrlo zabavno stivo kojem cu se stalno vracati. Napreskokce sam hvatao pojedine epizode iz tv serije i definitivno ih treba izbjegavati.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

9881 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/10/2020 :  01:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi je napokon i cetvrti, 'telefonski imenik'. Sad bi se trebalo uhvatiti i prva tri ponovo, pa sve u nizu iscitati...
Mogao bi bas tako, samo da zavrsim sa jos malo ponavljanja nekih najdrazih Kolorki, na kojima sam, i s kojima sam trenutno obuzet.
Sjecam se da sam u 'sucu' jedan dan pogledao i cijelu prvu sezonu serije, koja mi se tad cinila izvanrednom, no ubrzo poslije sam odustao od nje. Strip je ipak puno bolji.
Svaka cast sto imamo sad ovaj 'prebolesni' strip serijal.
Na Milanskom Cartoomicsu, btw, sam kupio jednu fantasticnu majcu Walking deada s turnejom gdje su sve prolazili kroz serijal, na ledima, u stilu rock turneje i koncerata, i sad mi je jedna od najdrazih.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
5746 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/10/2020 :  12:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Prije nekoliko godina prvi omnibus je bio jedan od prvih Fibri koje sam nabavio i od tada je bio samo pitanje vremena kad ću i preostale pročitati.

S ovim posljednjim omnibusom mogu samo reći da sam oduševljen ovim strip serijalom i Kirkmanom kao scenaristom. Izvrsno i nadahnuto ostvarenje u kojem se vidjelo koliko je Kirkman dao cijelog sebe u scenarij, bez imalo praznog hoda, odličnom dinamikom i velikim preokretima koje čini ovaj strip vrijednog svake preporuke.

Niti četvrti omnibus ne zaostaje za prethodnima. Prvi dio knjige sam uspoređivao sa serijom koju redovno pratim i koliko je to puno bolje i konkretnije razriješeno sa šaptačima u odnosu na seriju. Uostalom, serija se svakako ne može uspoređivati sa stripom. Uvođenje Alijanse još je jedan novi zaokret i osvježavajući dodatak kojim je efektno dovršen serijal. Kao što je Sarghan napisao, ovo je prije jedna životna priča u kojoj se mogu prepoznati svi ljudi i izvući neke poante.

Zanimljiv i oproštajni tekst Kirkmana na kraju, a post scriptum s dvije riječi rastura. ;)

Sve zajedno cijeli serijal kao i ovaj omnibus ocjena:

9,5/10
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
15448 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/10/2020 :  17:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
malo je 9.5/10 prijatelju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
5746 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/10/2020 :  19:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Maksimalna ocjena je kad baš svršavaš nakon pročitanog. Kod tebe su anto, izgleda, po ocjenama opetovani orgazmi.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

4263 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/10/2020 :  20:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by anto

Maksimalna ocjena je kad baš svršavaš nakon pročitanog. Kod tebe su anto, izgleda, po ocjenama opetovani orgazmi.

Ovog puta Antova primedba je skroz na mestu
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
15448 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/10/2020 :  20:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
izvini,a što ovog puta?
kada to nije bila,možeš li da me podsetiš?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000