forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 O vragu sa vragom [Dvoboj u svemiru]
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

emirem
Advanced Member

9251 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/09/2021 :  11:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U pseudogenetici je "moguce" da se izgubljeni ud,mislim na nogu ,ruku ponovno rekonstruira,bar kako je ovo strip imali smo mnostvo primjera izrastanja udova kod Lizzarda iz Spidermana,Swamp Thinga itd.
Ako vec "pusimo" te fore onda su je mogli i implementirati i u ovu pricu. A o Hellingenovom oziljku na licu da ne govorimo,ako se vec klonirao onda oziljak nije uprogramiran u genetskoj sekvenci.

Ali vjerujem da autori nisu bas toliko rasclanjivali svaki segment price da zadovolji nas vec odrasle picajzle trazeci duhovnost i spiritualnost u necemu sto je bila zabava za odredjenu dob i odredjeno vremensko razdoblje.
Volim mistiku u Zagorovim stripovima i vjerujem da se moze bolje razraditi neka nova epska prica,ali nemaju lusta sto bi rekli moji susjedi,odnosno motivacije. Samo neka ide,eppure si muove,to je moto sadasnjeg redaktorija.

"Kompromisi su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost!"
Nathan Never
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
43222 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/09/2021 :  12:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Al kad gledaš čemu sve to wendigu uopće triba kad jednostavno može pričekat 20,30 godina da Zagor cikne?

https://www.worldometers.info/coronavirus/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

9251 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/09/2021 :  19:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nije u igri zagorova fizicka manifestacija na zemlji,nego ono sto on sadrzi u sebi, dusa koja mozda dolazi i od samog Pahane, bastina oko koje se sile zla,sa zeljom razaranja svemirskog tkiva trude svojski da ovladaju svime.
Nisam nikad razumio te likove poput vraga,sejtana,lucija,Thanosa,Kanga,Wendiga u ovom slucaju koji traze neka unistenja univerzuma,pa onda cim bi onda vladali kad ne bi bilo nicega. Zar je cilj bit vladar nicega,kao metaliccina pjesma "king nothing", gdje ti je kruna tad,kralju nistavila? Nikad nije niti dobro pobijedilo,niti zlo sve se vrtilo u krug kao reciklaza.
Neki ljudi iz stvarnosti za zivota postanu legende,a neki samo izmisljeni likovi iz stripa,pa dosegnu status nadnaravnog junaka,ali koliko ima samo takvih Pahana na svijetu mi to ne znamo.
Dok se ne oglase, mi osluskujemo. 😊

"Kompromisi su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost!"
Nathan Never
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
43222 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/09/2021 :  20:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Nije u igri zagorova fizicka manifestacija na zemlji,nego ono sto on sadrzi u sebi, dusa koja mozda dolazi i od samog Pahane, bastina oko koje se sile zla,sa zeljom razaranja svemirskog tkiva trude svojski da ovladaju svime.
Nisam nikad razumio te likove poput vraga,sejtana,lucija,Thanosa,Kanga,Wendiga u ovom slucaju koji traze neka unistenja univerzuma,pa onda cim bi onda vladali kad ne bi bilo nicega. Zar je cilj bit vladar nicega,kao metaliccina pjesma "king nothing", gdje ti je kruna tad,kralju nistavila? Nikad nije niti dobro pobijedilo,niti zlo sve se vrtilo u krug kao reciklaza.
Neki ljudi iz stvarnosti za zivota postanu legende,a neki samo izmisljeni likovi iz stripa,pa dosegnu status nadnaravnog junaka,ali koliko ima samo takvih Pahana na svijetu mi to ne znamo.
Dok se ne oglase, mi osluskujemo. 😊

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yetzer_hara

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
43222 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/09/2021 :  20:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I da osluškujemo nove transformerse.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000