forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Knjige & co (popis recenzija u prvom postu)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 216

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
316 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 10/07/2018 :  11:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ima li možda u kojoj našoj knjižari za nabaviti ove dvije knjige Richarda Starka, ili barem prvu The Hunter? Da ne naručujem s eBaya,,,

The world is too much with us. - W. Wordsworth
Go to Top of Page

fandango
New Member

279 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/07/2018 :  07:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Ne bih znao, ja sam ih procitao u e-izdanju jer kao i polovica forumasa valjda patim od nedostatka prostora pa reduciram gdje se moze.
Go to Top of Page

fandango
New Member

279 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/07/2018 :  07:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Locus jenobjavio da je 28.6. umro Harlan Ellison, jedan od SF velikana. Kod nas su objavljene sve njegove nauvažnije priče, a meni najdraže su "Jefty is Five", “I Have No Mouth, and I Must Scream” i "Boy and His Dog".

Tek sada vidio ovo

Osim po gomili izvrsnih prica pamtimo ga i jer je napisao po opcem sudu vjerojatno najbolju epizodu Zvjezdanih staza, The City on the Edge of Forever, po antologijama Dangerous Vision i Again, Dangerous Visions, koje su prosirile granice SF-a, iako je treca nazalost postala running joke, te po tome sto je uspjesno tuzio autore Terminatora za plagijat.

Za fanatike poput mene, The Harlan Ellison Collection: http://www.isfdb.org/cgi-bin/pubseries.cgi?3527
Go to Top of Page
Page: of 216  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.65 seconds. Snitz Forums 2000