forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 234

Combatrock
Senior Member

2087 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 21/10/2018 :  07:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Au Mile lale kakva stranica iz El Muerta... ako bi trebalo izvaditi stranicu kao omaz celom serijalu ovo je sam vrh.

882,1
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
13802 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/10/2018 :  08:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Sarghan

1) Došao sam u posjed prva 4 SA klasika.

Di baš tebe koji uopće ne čitaš stare stripove tako nešto zadesi?
Početni Tex je vrhunac naive, ali meni se svidio. Možda zbog toga što su očekivanja bila nikakva, zahvaljujući lošim komentarima većine članova.
Ako ništa, barem je izdanje vrhunsko. Uopće ne čitam Texa, ali navukao sam se na Klasik.
Ekipa ti je odgovorila na tvoja pitanja, a ja se veselim tvojim komentarima ako uspiješ pročitati koju epizodu do kraja.

bravo dečki.
podržimo i te nainije priće da što prije dobijemo one kvalitetnije...u ostale izdavaće se ne uzdam previše da ikad objave tex serijal..bar ne po prihvatljivoj cijeni.
dobar tempo, kvalitetno izdanje na kioscima po prihvatljivoj cijeni..sve su to naznakas da bi ta Tex klasik mogao poživit još dugi niz godina..
svaki prodani primjerak više zlata znaći..
meni je i Tex kolor krasna edicija, ako zadrži dvomjesečni tempo...bit če to ludilo.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25866 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/10/2018 :  11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nekako sumnjam u taj dvomjesečni tempo, već se trebao pojaviti broj 3 barem u najavi.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Senior Member

2189 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/10/2018 :  12:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
I tromjesečni ritam nije loš...
Go to Top of Page
Page: of 234 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000