forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 264

RAKOSI4
Advanced Member

3194 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/11/2019 :  22:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Tonka, Ivan ti dobro govori.
Tvoje komentare je zanimljivo pročitat pa bi tvoj odlazak bija gubitak za forum, na žalost dosta ljudi
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member

3194 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/11/2019 :  22:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Za forum bi bilo najbolje da se izvrši ,, nadogradnja,,. Bilo bi dobro da se oformi VIJEĆE MUDRACA, ono da se popunilo najvećim forumskim filozofima . Kod svake odluke Moderatori bi tražili njihovo mišljenje te bi za eventualne radnje i aktivnosti tražili njihovo odobrenje .
Nadalje Markos bi im mjesečno mogao poslati uplatnice poreza i računa sajta šta bi oni zdušno platili

Edited by - RAKOSI4 on 29/11/2019 22:39:57
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32533 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2019 :  23:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24
A zašto mu uopće daješ pozornosti?
Dečko očito ima ozbiljnih poteškoća.
Recimo da se ja naljutim na njegove riječi, zapitao bih se što to nije u redu sa mnom.
Ako baš ne možeš da ne komentiraš, rađe radi po moderatorskim pravima, materijala imaš.
Ali, ne bi ja naglio, pokušao bi normalno i kulturno pitati, koji je tvoj problem, pa vidio odgovore.
Iako, ovdje su male šanse za bilo kakvim popravkom, može proći desetke godina dok dečko ne shvati neke stvari.

Ja kad pomislim da ne mozes gore, ti urusis dno. Pa Manhunter i ja smo prijatelji preko 10 godina, isto kao i sa Globinjom. Ako nisi prepoznao sarkazam onda ti "decko" imas ozbiljnih ogranicenja.

A ja sam decko prestao biti ihahaj odavno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32533 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2019 :  23:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Za forum bi bilo najbolje da se izvrši ,, nadogradnja,,. Bilo bi dobro da se oformi VIJEĆE MUDRACA, ono da se popunilo najvećim forumskim filozofima . Kod svake odluke Moderatori bi tražili njihovo mišljenje te bi za eventualne radnje i aktivnosti tražili njihovo odobrenje .
Nadalje Markos bi im mjesečno mogao poslati uplatnice poreza i računa sajta šta bi oni zdušno platili

Koliko imas godina? 12?
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member

3194 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/11/2019 :  23:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pogrešno .
Punoljetan sam
Uostalom kad se ja ne opterećuje tvojim matorim godinama.......

Inače pretendent si za VIJEĆE MUDRACA

Edited by - RAKOSI4 on 29/11/2019 23:57:12
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member

Germany
29872 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/12/2019 :  23:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Pardon na offtopicu, nisam pronašao odgovarajući topic, gdje je Poli? Jel sve Ok?

+IN HOC SIGNO VINCES+

Go to Top of Page
Page: of 264 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000