forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Julia - Julia fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

Kontrast 2
Senior Member

1766 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 18/10/2019 :  15:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
To je trodelna priča.

Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
446 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 18/10/2019 :  16:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Reem, moraš više čitati, a manje pitati ;)

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your fucking khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.”
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5572 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/10/2019 :  18:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nabrzinu pročitao: "Reem, moraš više čitati, a manje piti ;)

Izgleda da je tako, vjerojatno ste vi pisali već da ta priča ide u prva 3 broja, ali sam bio zaboravio. Svakako moram ponovit čitanje prvog broja i nastavit dalje :)

Jedina zasad zamjerka su mi font slova u onim didaskalijama, kad Julija ide doma pa onaj tekst kad razmišlja.. pisano onim nekim krasopisom, ja jedva uspijevam odgonetnuti što tamo piše, pa sam neke te rečenice i preskakao. To me malo zamorilo..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/10/2019 18:16:27
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member

Croatia
3985 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 18/10/2019 :  18:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by jasa

pretjeraste s ovim fan topicima

IMA LI ŠANSE DA NEKO OTVORI DŽUDAS FAN TOPIK....

Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik

Croatia
446 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 18/10/2019 :  18:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Nema smisla kriti, kad čovjek mora piti.
Bambusi, gemišti i Grička zasad. Volim diverzificirati "istražne" resurse.
Onaj "krasnopis" ti je tipičan za ženski kontemplatorij, odnosno njihova promišljanja.
Teško je to razumjeti.
Volim žene. Ali ih ne razumijem.
Zato je Julija skroz ok.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your fucking khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.”

Edited by - bonjovi4ever on 18/10/2019 18:42:23
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5572 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 :  00:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A tko ce ih razumjet fora mi je u ovom serijalu sto su likovi nalik na poznate glumce, samo ona kucna pomocnica Whoopi Goldberg (ili sto je vec), zivcira totalno . Mozda je njen lik tako i zamisljen.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000