forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

kifi
Starting Member

95 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 27/10/2018 :  16:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Imam privilegiju pa mislim da znam kako funkcionira hrvatski zdravstveni sustav. Na cjepivima za djecu nema deklaracije, a uvozi se iz Rumunjske.
U Dubrovniku i Hrvatskoj je bila frka oko EPIDEMIJE ospica samo zato jer je cjepivo imalo rok trajanja 10.08.2018. pa ga je trebalo potrošiti. Inače ja nisam cijepio dijete. Kažnjen sam novčanom kaznom od sanitarne inspekcije, ne od liječnika ili ministarstva zdravstva.
Go to Top of Page

kifi
Starting Member

95 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 27/10/2018 :  16:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Imam privilegiju pa mislim da znam kako funkcionira hrvatski zdravstveni sustav. Na cjepivima za djecu nema deklaracije, a uvozi se iz Rumunjske.
U Dubrovniku i Hrvatskoj je bila frka oko EPIDEMIJE ospica samo zato jer je cjepivo imalo rok trajanja 10.08.2018. pa ga je trebalo potrošiti. Inače ja nisam cijepio dijete. Kažnjen sam novčanom kaznom od sanitarne inspekcije, ne od liječnika ili ministarstva zdravstva.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14179 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/10/2018 :  18:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nijemci kane ukinuti rokove trajanja
Besmisao

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000