forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Zimski sportovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27258 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2019 :  00:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju u finale prošli Finska i Kanada, nisam to očekivao iako su u pitanju dvije najdraže reprezentacije.
Rusi su opet pokazali kakvi su kikseri, doveli najjaču momčad koju su imali, bili uvjerljivi i zabili cijelo čudo golova u dosadašnjem dijelu turnira, i onda velika nula u polufinalu.
Kanada je bila na sekundu od poraza već u četvrtfinalu protiv Švicarske, a sada će vjerojatno osvojiti naslov. Ne vjerujem da Finci imaju šanse, oni mogu pobijediti Kanadu u skupini, ali u finalima uvijek padaju protiv tog njima neugodnog protivnika.
Zanimljivo kako Kanada ima hrpu igrača do 25 godina, a najstariji je Kyle Turris s 29.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27258 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2019 :  23:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Finska osvojila svoj 3. naslov pobjedom 3:1 protiv Kanade. Mogao sam gledati samo zadnju trećinu u kojoj je i riješena utakmica. Kanađani imali dominaciju, ali pokopao ih onaj gol Pesonena iz ničega kroz šumu igrača.
Drago mi je zbog Finaca kada sam vidio koliko to znači njihovim navijačima. Naslov je potpuno zaslužen jer su do njega došli preko Švedske, Rusije i Kanade što je najteži mogući put, a ne tamo neke Švicarske, Njemačke i sličnih slučajnih prolaznika.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27258 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2019 :  23:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jedna pjesmica koja govori o toj lijepoj zemlji.

Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
18271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/05/2019 :  00:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Fincima, jučer su imali i potrebnu sreću da Canađani pogađaju okvir gola, a ne gol, ali odlično su odigrali i zasluženo odnose zlato. Ja sam impresioniran brzinom hokeja obje reprezentacije, ipak je to dimenzija više i od KHL-a, kojeg povremeno pogledam na Sportklubu, genijalci na ledu, svaka čast kako kližu i igraju!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27258 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/05/2019 :  17:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Našao sam podatak da je i ženska reprezentacija Finske trebala biti prvak, ali joj je poništen regularan gol u produžetku finala, valjda samo zbog toga jer se nije smjelo dogoditi da Amerikanke ostanu bez naslova.
To je trebala biti najveća senzacija u povijesti ženskog hokeja i jedna od najvećih krađa je spriječila takav scenarij. Kasnije je u raspucavanju Finska izgubila za dlaku a Amerikanke osvojile svoj 9. naslov i približile se Kanadi koja ima 10.
Inače, u ženskom hokeju su Kanada i SAD daleko ispred ostalih i igrali su zaredom 18 međusobnih finala na SP prije nego je Finska prekinula taj niz izbacivši Kanadu u polufinalu.

Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
18271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/06/2019 :  09:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
St. Louis osvojio po prvi puta u povijesti Stanley Cup! Sjećam se kako su dugo vremena držali rekord po broju uzastopnih plasmana u play off, tamo devedesetih i početkom ovog tisućljeća, drago mi zbog njih!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27258 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2019 :  12:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno, bolje i St. Louis nego razvikane momčadi tipa Chicago, Pittsburg, Rangers...

Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000