forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 289

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2295 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/10/2019 :  13:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Budem u 12. mj. baš da vidim.
Znaš li kakve su cijene?

One sa korica.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15171 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 :  17:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Tisak media, Portanova, Osijek, imaju Libellus izdanja...
Go to Top of Page

Kerempir
Average Member

510 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/10/2019 :  21:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?

Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.

Edited by - Kerempir on 14/10/2019 21:04:52
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member

Croatia
1540 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/10/2019 :  23:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:

Je li čitao tko ovog novog Thorgala? Se zbilja moraju čitati svi oni dodatni naslovi?

Nemam ovo što će sad izaći, ali sve drugom imam, kako redovnog, tako i Mladost, Vučicu, Kriss i meni je to sve po vezano i neodvojivo.Recimo radnja iz Kriss i Vučice se događa paralelno sa Thorgalom, pa se priče isprepliću.

Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?

Edited by - Vorador on 14/10/2019 23:49:34
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15171 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 :  23:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jbg, ja sada čitam šesti Thorgalov LL integral... Do kada mogu čitati samo "redovnog", bez ispreplitanja sa paralelnim izdanjima?
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member

Croatia
1540 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/10/2019 :  23:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Od epizode "Ja, Jolan" kreću jebat s tim dodatnim serijalima :)

To je zadnja epizoda u 10. knjizi.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2019 :  00:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:

Pročitao sam sve Thorgale do sada (osim ovih spin offova jer me nisu zanimali) i nisam stekao dojam da išta fali (s 10. na 11. knjigu počne to račvanje na druge serijale).

Na nekom od topika je bio grafikon i redoslijed čitanja. Jesi li ih čitao tim redoslijedom, kao u nekom američkom crossoveru, ili zasebno svaki serijal?

Jesi li osjetio da ti fale 34. i 35. epizoda Thorgala pri čitanju tih serijala?

Ja sam ih čitao redom kako su izlazili i dobija se dosta bolji uzisak, nego kada se čita samo glavni serijal. Ali nije nužno čitati ih da bi se ovaj glavni razumeo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 289 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000