forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/04/2014 : 19:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
usput ovo je topic o obaveznim cjepivima.koliko ja znan tu ne spada cjepivo za gripu


I? Njihov trenutni status je nebitan, oba su cjepivo. Ako je upitno jedno upitna su i sva ostala.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/04/2014 : 20:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell


Zašto ne? Smatraš da je naše školstvo kvalitetno izvedeno?


Naše školstvo je katastrofa.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/04/2014 : 09:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by lwood
usput ovo je topic o obaveznim cjepivima.koliko ja znan tu ne spada cjepivo za gripu


I? Njihov trenutni status je nebitan, oba su cjepivo. Ako je upitno jedno upitna su i sva ostala.





kažen ja najbolje je uposlit vračeve.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/04/2014 : 11:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Cijepivo treba biti obavezno zato da djeca budu zaštićena na prikladan način a da se spriječi da roditelji koji nemaju pojma o medicini, vjeruju nekakvim neistinama na internetu i još imaju nevjerojatnu dozu paranoje koju neznanje i vjerovanje u sve i svašta samo podiže na višu razinu,ne spriječe cijepljenje i time svome djetetu samo naškode.

Da, država se treba baviti time, baš zbog ovakvih "pročitao sam negdje da tu ima metala" stavova.

Svašta.





quote:
Originally posted by mladjo

Inače, baš sam nedavno pričao sa ministrom zdravlja RH o toj temi - čovjek je ugledni liječnik i, osim što tvrdi da je sa cijepivom sve u redu, i sam kaže da se ne može načuditi da neki ljudi i dalje vjeruju u gluposti koje se govore o toj temi.

Ljudi, cjepite djecu, to im može samo pomoći.



quote:
Originally posted by mladjo

Hajmo postaviti ovako pitanje - da li smatraš da bi netko dao obavezno cijepiti djecu, dakle nekoliko stotina tisuća mališana, građana, živih ljudi, da je to štetno i da se tako oni truju? da li bi netko dao obavezno cijepiti djecu, citiram "cjepivima , koja su bogata živom , olovom , ostalim teškim metalima , mrtvim stanicama i sličnim divotama uz svoje djelovanje kao nuspojavu izazivaju i autizam uz ostale poremećaje."
dakle, da li bi netko dao odluku da se cijepi dijete a da postoji mogućnost da se dobije autizam? Ma daj...
To je ljudska paranoja pojačana istim takvim ljudima koji pišu po netu. Nešto slično sa onim cemtrails - mislim ljudi vjeruju da iz aviona izlazi otrov i da ih truje. Yeah, right.






He, he, Mlađo, frende, vidi se da si pravi političar, bez zamjerke

Evo nekoliko činjenica koje je teško osporiti i o njima ne treba puno debatirati:

- Ćovjekov imunitet je savršen. Razvijan je tisućama, milijunima godina kroz evoluciju (najvjerojatnije) i nije mu potrebno nikakvo cjepivo.

- Sjetimo se slučaja Edwarda Snowdena i Juliana Assangea i drugih, znamo što vlade rade i nije ih puno briga za narod već zavlastite interese.

- Biznis je danas sve! Korporacije koje proizvode cjepiva i lijekove posjeduju milijarde i milijarde i zanima ih samo jedna stvar, a to je daljnje povećanje dobiti. Zanima ih samo to i isključivo samo to.

- Ovisnost je jedna od najgorih stvari modernog doba. Pa tako su ljudi danas ovisni o mnogim stvarima, da ne nabrajam. Mioje subjektivno mišljenje je da je ovisnost o slaboj industrijskoj hrani teže izlječiva od ovisnosti heroinom, a sa ovisnošću od novca stvar je ista. Bogate korporacije žele još više (moraju i radi diničara, a i radi konkurencije), a nema se više toliko prostora za povečanje dobiti. Pa se npr više ne cijepe boelesni i stari ljudi, već i mladi i zdravi kao radi preventive. Isto je i sa ljekovima, prelazi se na zdrave ljude kao nove potrošače. Danas je normalno postalo da svatko boluje od nečega i uzima nekakve farmaceutske dodatke i broj cjepiva se samo povečava. Evo planira se uvesti cijepljenje po ljekarnama i apotekama. Super zar ne, dođeš fino kupiti tablete za glavobolju i slabu probavu i kakvu kremu za gljivice,pa te farmaceutka lijepo pita da li bi se htjeli cijepiti, znate, dolazi sezona gripa i viroza. Pa će vjerojatno biti i popusta za obiteljsko cjepljenje, pa se lijepo dovedu djeca, da im se kakva igračka da ne vrište i to je to.

- Manipuliranje i kontrola medija. Valjda 99% a i više ljudi do informacija dolazi preko radija, televizije i internetskih portala koji su kontrolirani i stalno pišu i govore jedno te isto. Npr o lošim stvarima iz farmaceutske i prehrambene industrije malo toga se smije objaviti iz prostog razloga što su im oni glavni financijeri. Prolistajte neke dnevne novine ili pogledajte malo reklame na televiziji i vidjet ćete da je možda i 3/4 svih reklama plaćeno od strane farmaceutske ili prehrambene industrije. Da je kao da ja imam lanac restorana, a u lokale mi dođe u kontrolu sanitarna i financijska inspekcija čije 3/4 plaće dajem iz svog džepa. Hoće li mi oni napisati kaznu ako nešto neće biti u redu?! Ha ha, kako da ne!

- Niti jedan od nekoliko milijuna doktora na svijetu i niti jedan proizvođač i prodavač cjepiva na svijetu neće vam potpisati dokument da će preuzeti odgovornost u slučaju bilo kakvih posljedica po naše i zdravlje naše djece. Pa zar već samo ova rečenica nije dovoljna da se čovjek zamisli.



Ovi argumenti gore su banalne stvari, ali možda dovoljne da nekome stave bubu u uho i natjeraju ga da preispita svoja uvjerenja.


A za najveće skeptike imam još jednu opciju. Mogu im kao Morpheus Neu ponuditi plavu pilulu i crvenu pilulu. Ako odaberete plavu, prekidamo raspravu i vraćamo se dalje svojim životima i svakodnevnim obavezama.
Ali, ako izaberete crvenu pokazat ću vam koliko je duboka zečja rupa!


Mlađo, još bih se osvrnuo na neke stvari. Prvo na ministra zdravstva kojeg si spomenuo. Vjeruj mi nema on prave informacije o cjepivima. A i da ima, ne može ništa s njima. Protiv ovakvog sustava uhodavanog desetljećima samo bi izgubio. Pitaj ti njega zašto već desetljećima ljudi i djeca umiru u "njegovim" bolnicama u teškim mukama, kad uspješni načini za izlječenje raka i tumora postoje već jako jako dugo. Probaj zamisliti što će ti odgovoriti.


Druga stvar na koju bih se svrnuo su chemtrailsi. Nije ova tema, ali evo samo ukratko:

U Indiji i Nigeriji su prizemljeni američki avioni koji su zaprašivali otrovima (chemtrails). U Nigeriji je posada aviona uhapšena a avion zapljenjen. To je bi zadnji slučaj, ima već više od pola godine, mislim. Evo i linka, pogledajte što je sve bilo u avionu:

http://alternanews.net/us-chemtrail-bio-weapon-planes-forced-down-in-india-nigeria/


Još jedna vijest stara samo mjesec dana. Zbog pritiska javnosti vlasti u Njemačkoj su priznale da neobelježeni avioni ispuštaju otrove i to je objavljeno na državnom programu ZDF i to u udarnom terminu! Pogledajte vladino službeno objašnjenje zašto se zapravo moraju ispuštati ti otrovi!

http://www.kurir-info.rs/nemacka-tv-o-uzasu-o-kome-se-cutalo-neobelezeni-avioni-ispustaju-strahovite-otrove-u-vazduh-clanak-1249193
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2014 : 11:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
e Dario ,Dario.

Osvrniču se samo na ovu tvoju rečenicu:

Ćovjekov imunitet je savršen. Razvijan je tisućama, milijunima godina kroz evoluciju (najvjerojatnije) i nije mu potrebno nikakvo cjepivo.

daleko je imunitet od savršentstva. epidemije zaraznih bolesti potamanile su nekoliko puta više ljudi nego svi ratovi u povijesti.
i nastavile bi tamanit i dalje da nisu izumljena cjepiva.
a zloupotreba ima svuda ka šta ih je uvik bilo i uvik če ih bit.
pitaj roditelje ili nekog starijeg koja je nastala panika u ex yu kad je onaj lik dovuka virus boginja.
i kako su brže bolje cijepili sve šta su stigli.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/04/2014 : 11:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ako se razvijao čovekov imunitet, razvijali su se i virusi (:
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/04/2014 : 11:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Lovro imam odgovor na tvoj argument, ali onako iz glave, što te neće uvjeriti, zato ostavimo ovaj topic i raspravu otvorene na duže vrijeme, pa ću sakupiti statistike i dokaze koje govore meni u prilog. Pa kako ću imati vremena postavljat ću ovdje.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2014 : 11:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ako se razvijao čovekov imunitet, razvijali su se i virusi (:



tačno. samo neki to slabo kuže.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/04/2014 : 16:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
za cijepljenje.
i u ovom slucaju (referiram se na prvi post ove teme) treba biti zakonom naredjeno. postoje slucajevi u medicini kada pacijent ne moze odbiti lijecenje a cijepljenje je jedno od tih stvari. npr. ne moze se odbiti lijecenje ako je to od javne koristi/opasnosti npr. zaraza ebole i slicno.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/04/2014 : 16:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
i drugi primjer. u americi su bili izbacili polio virus iz cijepiva i nakon jedne generacije pocela se ponova javljati zaraza pa su ga morali vratiti nazad.
drugo: covjekov imunitet nije savrsen. i da ne pricamo da se vecinom razvija nakon prvog dodira sa stranim agensom. valjda je lakse dobiti cjepivo i na taj nacin steci imunitet nego oboljeti od te bolesti sa vrlo neizvjesnim ishodom ozdravljenja.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/04/2014 : 16:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
U doba Zlatne serije vrhunac tehnologije je bila zastava 101 i televizor u boji… danas je sve toliko ubrzano, napredno, sofisticirano… na jednom usb ključu mogu imat desetak Zlatnih serija… ljude to plaši… počinju sumnjat… žele se osjećat posebno i počnu vjerovat u razne teorije zavjere... chemtrails, cijepiva, koja ubijaju, WTC, David Icke i slično…

Ništa od toga nije istina… sve što vidimo oko sebe je jednostavno »zeitgeist«… duh vremena u kojem živimo... drukčije je nego prije... deal with it...

Chemtrails? Zrakoplovi lete na različitim visinama i zbog toga neki ostavljaju jači trag u atmosferi. Tako je to pojasnio jedan lik, koji je vjerovao u to, dok mu piloti nisu pojasnili stvar.

Otrovna cjepiva? Normalno, farmaceuti i korporacije vole novac, ali neće nas zbog toga masovno ubijat. To što se može izvuć na stotine novinskih članaka, di je netko umro zbog lijekova ili cijepiva ne mijenja činjenicu, da su ti isti lijekovi i cijepiva spasili na stotine milijuna života.

WTC? Prežvakana priča. Ne znam zašto je ljudima teško vjerovat u to da su to izveli nadrkani muslići.

David Icke? Glupost na kvadrat.

Oke, sumnjaj, preispituj, analiziraj, ali nemoj se zakopat u bunker jer američka vlada burno reagira kad netko stavi njihove prepiske na pirate bay.

Edited by - nagor on 03/04/2014 16:55:23
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/04/2014 : 17:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ja sam za sva cijepiva koja su se koristila u socijalizmu...

i djeci obavezno davati riblje ulje na kašiku
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/04/2014 : 18:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Zivotni elixir..jedan i jedini..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/04/2014 : 18:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Da. Ponajvise za one 30+

( imam alibi sto sam neozbiljna. S frendicom sam na world party day.I Isus je tu negdje, i on si je narucio pivo )

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/04/2014 : 18:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Zivotni elixir..jedan i jedini..







Da, do treće godine života 101% najbolji životni elixir, a i duže...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/04/2014 : 18:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ja sam za sva cijepiva koja su se koristila u socijalizmu...

i djeci obavezno davati riblje ulje na kašiku


:) skratio si moje pametovanje u dvije recenice:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/04/2014 : 08:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

e Dario ,Dario.

Osvrniču se samo na ovu tvoju rečenicu:

Ćovjekov imunitet je savršen. Razvijan je tisućama, milijunima godina kroz evoluciju (najvjerojatnije) i nije mu potrebno nikakvo cjepivo.

daleko je imunitet od savršentstva. epidemije zaraznih bolesti potamanile su nekoliko puta više ljudi nego svi ratovi u povijesti.
i nastavile bi tamanit i dalje da nisu izumljena cjepiva
.
a zloupotreba ima svuda ka šta ih je uvik bilo i uvik če ih bit.
pitaj roditelje ili nekog starijeg koja je nastala panika u ex yu kad je onaj lik dovuka virus boginja.
i kako su brže bolje cijepili sve šta su stigli.




Evo malo o povijesti i jedna zanimljiva kombinacija cjepiva i epidemija zaraznih bolesti. Zanimljivo je kako epidemije nastaju nakon masovnih cjepljenja. Tko bi rekao, pa to ne piše u novinama, televiziji i školskim knjigama?! Izgleda da su nas malo krivo informirali?!

Izumiteljem vakcinacije smatra se Edvard Džener (1749 -1823). Ne, on nije bio lekar. On je bio nadri lekar, seoski apotekar, koji je kasnije (u to vreme se tako moglo) kupio diplomu za lekarsku praksu koju je već upražnjavao 20 godina i to na osnovu članstva u uglednom Engleskom Kraljevskom društvu. Danas se zna da je do tog članstva došao prevarom.

Luja Pastera (1822 - 1895) nazivaju francuskim Dženerom. Izveo je stotine svirepih eksperimenata sa životinjama u nameri da dokaže tezu o klicama kao uzročnicima bolesti.

1839. U Engleskoj je izbila epidemija velikih boginja. Umrlih je navodno bilo 22081. Morali su cjepiva staviti van zakona.

1853. Izglasan je ponovno zakon o prinudnoj vakcinaciji. Roditelji su morali da vakcinišu svoje dete čim navrši 3 mesece ili su se suočavali sa kaznom od 20 šilinga.

1855. Uvodi se obavezna vakcinacija u SAD. (I danas je tamo vakcinacija obavezna u svim državama, iako mnogi nastoje da pravo na izuzeće od vakcine bude garantovano ljudsko pravo.)

1867. Izbegavenje vakcinacije protiv velikih boginja rezultiralo je još oštrijim novčanim kaznama. Hiljade ljudi prkosilo je ovoj medicinskoj inkviziciji i mnogi roditelji napustili su Britaniju radije nego da decu vakcinišu, smatrajući to varvarskim običajem.

1868. U Britaniji je formirana Liga protiv obavezne vakcinacije.

1870. Izbija dvogodišnja epidemija velikih boginja u čitavoj Evropi.

1889. Formirana je Kraljevska komisija da ispita delovanje vakcine. Sedam godina su zasedali i izdali 6 izveštaja, a konačni je objavljen 1896. Rezultat je bio Zakon o vakcinaciji iz 1898.

1896. Kraljevska komisija nije više mogla da ignoriše ogroman broj dokaza o štetnosti vakcine, pa su preporučili da se obavezna vakcinacija obustavi.

1898. Zakon o vakcinaciji nije više imao sankcije.

1900. Bankarski kartel Rokfelera i J.P. Morgana (koji i danas kontrolišu globalni farmako-biznis) kupuje Enciklopediju Britaniku i sve reference koje su postojale o štetnosti vakcina su uklonjene. (Danas udarni globalni mediji prikazuju samo naučne rasprave između podobnih lekara i sa dilemom da li deci treba davati različite vakcine pojedinačno, ili ih kombinovati u jednu, koja je navodno manje štetna.

1910. Fleksnerov izveštaj poziva na zatvaranje preko polovine medicinskih škola u SAD.

1911. Vakcinacija je postala obavezna u SAD.

1911 Vakcinacija je postala obevezna za američku vojsku.

1917. Pre nego što su poslati u Evropu, svi američki vojnici su vakcinisni. Retzultat - hiljade mrtvih.

1918. Preko 675.000 Amerikanaca i 25 miliona ljudi širom sveta umire od vakcinacije u prvoj epidemiji svetskih razmera. Medicinska inkvizicija to prikriva nazivajući to "Španskim gripom".

1971. Epidemija velikih boginja u Jugoslaviji. (Probat ću u narednom razdoblju sakupiti više podataka o ovoj epidemiji koju spominje i lwood)

1976. Nova prevara je smišljena pod nazivom "Velika svinjska groznica". Predsednik Ford je vakcinisan pred TV kamerama. Više od 500 ljudi koji su primili vakcinu postalo je paralizovano usled Guillain-Barre sindroma.

1991. Na početku "Zalivskog rata" hiljade vojnika NATO primilo je vakcinu sa smrtonosnim virusom antraksa.





Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/04/2014 : 09:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ne mozes to objasniti ljudima koji misle da je cjepivo bogom dano
cjepivo kao dogma, LOL
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/04/2014 : 09:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a znaš li koliko bi bilo mrtvih bez vakcinacija?
o čemu vi trabunjate dječaci?
jeste li svjesni da je 90-95 % urođenika obiju amerika pomrlo od zaraznih bolesti?
da su samo velike boginje pobile pola MILIJARDE ljudi u prošlom stolječu?
zavjera kažeš? kako je onda Afrika došla do 1,1 milijarde ljudi a nekad čitava sela izumirala od bolesti?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/04/2014 : 10:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message


izvadak iz Codice Fiorentina.
pošto je u njemu opisan život i prilike u srednjoj americi (ponajviše među Astecima)na gornjoj slici vidimo iste kako umiru od boginja.
(procjene su da je oko trečina Asteka pomrla samo od te bolesti)



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 04/04/2014 10:07:51
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/04/2014 : 10:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
naravno nisu bili cijepljeni a imunitet im nije bia savršen ka šta neki tvrde.

e sad mene zanima nešto drugo ;jel i ovo možda rokfeler naručia 1540. da iskrivi činjenice?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 04/04/2014 : 10:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

naravno nisu bili cijepljeni a imunitet im nije bia savršen ka šta neki tvrde.

e sad mene zanima nešto drugo ;jel i ovo možda rokfeler naručia 1540. da iskrivi činjenice?



kako i ti ništa ne razumiš

naravno da im je imunitet bio savršen, jedino što su Iluminati iz 16. stoljeća bio-inženjeringom iz materijala preostalih s Atlantide stvorili velike boginje ne bi li lakše očistili oba kontinenta tako da s vremenom tamo mogu napravit parkiralište.... barutom je to bilo presporo i preskupo... uglavnom, ovima se organizam nije stiga adaptirat na veliku razornu moć umjetno uzgojenog virusa i tako

it's simple


http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/04/2014 : 16:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
@dcopic



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/04/2014 : 16:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Što se tiče kemtreilsa - evo, upravo kroz prozor gledam na tri aviona koji u niskom letu ispuštaju kemtreilse; pretpostavljam da to dobri ljudi iz amerike/zapadne evrope iz svojih aviona izbacuju nešto čime će se poboljšati kvalitet vazduha, zemlje ili neka treća korisna stvar za toliko voljene ljude iz Srbije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2014 : 20:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Što se tiče kemtreilsa - evo, upravo kroz prozor gledam na tri aviona koji u niskom letu ispuštaju kemtreilse; pretpostavljam da to dobri ljudi iz amerike/zapadne evrope iz svojih aviona izbacuju nešto čime će se poboljšati kvalitet vazduha, zemlje ili neka treća korisna stvar za toliko voljene ljude iz Srbije.



sorry Anto frende ali ja ti ne vjerujem u te teorije zavjere. Znači kaj, iz aviona se izbacuje otrov kako bi otrovao stanovništvo određenog područja? Hajmo samo zamisliti kolika bi to tebala biti operacija:prvo, trebali bi biti upleten svi proizvođači goriva/kerozina jer se kroz njih stavljaju ti otrovi. nakon njih, i projetktanti, inženjeri i svi drugi koji rade na avionima bi morali imati uviđaj u to jer avion bi se morao prilagoditi tom izbacivanju otrova. nadalje, svo bitno osoblje (piloti, kopiloti, osoblje na aerodromima) bi morali znati za to i svi oni bi morali šutjeti o tome. Nadalje, taj trag je na određenoj visini - dok on dođe do zemlje, valjda ostane 0,000000000001% od njegovog sadržaja. Kako im se to isplati. To znači da bi neki masonski lobi morao dati milijarde za taj projekat, morao bi se potruditi da nekoliko tisuća ljudi o tome šuti, istovremeno bi učinkovitost bila enormno niska, a za kraj to sve što rade bi bilo vidljivo golim okom. Pa mislim stvarno...Osim toga, ako već žele otrovati, ne znam, stanovništvo Kragujevca, to misliš što je jednostavnije - napraviti sve ovo gore navedeno ili, ne znam, staviti svog čovjeka u održavanje vodovoda, pa nek on fino rasprši otrov/drogu tim putem? Ja ipak mislim da je ovo drugo. Cemtrails nemaju smisla. To su obični ispušni plinovi, a dok dođu do zemlje već su potpuno anuliran tako da brijem da je 100 puta veće zagađenje od 1 auta koji ti prođe pokraj kuće nego od njih.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000