forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Manga
 Attack on Titan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2148 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/02/2018 :  17:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Malo na početku ima nejasni stvari ali s vremenom priča napreduje, mlad je autor i ovo mu je prva manga pa razumljivo da je početak neiskusno urađen, ali je priča jednostavno takva da se moraju pročitati svaki sljedeći volume da bi se shvatila...

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2148 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/03/2018 :  17:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pročitao 102. chapter - šta da kažem osim već iskazanih riječi pohvala i divljenja prema priči? Nakon malo sumornijeg arca oko Marleya, scenarista nam je napokon unazad zadnjih 3 chaptera počeo da servira non-stopnu akciju što će ovaj arc definitivno ostaviti upamćenim kao najkrvavijim do sada a epsa atmosfera je prisutna od početka do kraja... April je tako daleko sada...

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2148 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/04/2018 :  17:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote

Odlican pocetak za jedno ljeto... Fanovi ocog serijala ima da posize do sedmog mjeseca, ocekujem odlicnu animaciju i zvucne efekte koji ce da prikazu u najboljem kutu vec sjajnu mangu.

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2148 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 06/05/2018 :  22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pročitao neki dan odnosno još u petak najnoviji chapter 105. I šta sada da kažem u vezi svega sto se dogodilo? slijede spoileri ne mogu da vjerujem da je kreator učinio bas sada bas ovako rano i ubio jednog od glavnih likova sto zaista nisam očekivao da će se desiti bas sada i to upravo njoj. Naravno da daje draž samom story tellingu sa takvim naglim preokretima ali zašto bas ubiti tako finog karaktera? Najgore sto mi je to bio najdraži lik i sada nemam skoro nesta po čemu bih pratio serijal ali teška srca nastavljam daje sa praćenjem serijala jer me zaista zanima šta je sljedeće. Ostavljam neke jadne nađe da će ipak da bude živa i da je ovo samo neophodan sok kako bi se digle tenzije ili možda odluče da joj poklone moći fekalne titana. Toliko uzaludnih želja trošim trenutni u nadi da će se moj najdraži lik vratiti i izdržati do kraja a dotle... Nada posljednja umire... Sto se tiče Zeke Yaegera e ni to nisam očekivao jedva čekam da vidim šta će biti u sljedećem dijelu...

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
685 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 11/05/2018 :  21:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Fak, ch105 je bilo baš teško/depresivno čitati kako je išlo kraju. Uspio mi stvoriti knedlu u grlu.

A najveća je ironija što je Sashu ubilo dijete koje je ona par poglavlja ranije poštedjela. Za to vrijeme, Jeana je od metka u glavu spasilo upravo drugo dijete kojeg je on par poglavlja ranije planirao ubiti, ali je nekim čudom promašio. Okrutno. A što se tiče svih ostalih twistova...well played, Isayama.

Sviđa mi u kojem se smjeru razvija priča u vezi dvoje slijepih putnika. Definitivno najdraža manga koju trenutno pratim.

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

ne mogu da vjerujem da je kreator učinio bas sada bas ovako rano i SPOILER sto zaista nisam očekivao da će se desiti

Ustvari, Isayama je planirao ubiti Sashu još u 9. volumeu / 36. poglavlju (u onoj sceni gdje je rukom zabila titanu strijelu u oko i time se spasila), no njegovom uredniku je ona bila jedan od dražih likova (a i fanovima također) zbog čega je uspio nagovoriti Isayamu da se predomisli. To je ujedno i bio razlog zašto Sasha nije imala neku veću ulogu u narednih pedesetak poglavlja jer Isayama nije imao ništa isplanirano za nju. Uglavnom, na temelju trenutnog poglavlja, izgleda da urednik više nije imao dovoljno uvjerljivih argumenata. Ali da, šteta.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2148 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 :  22:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Da za to sam cuo da je jos planirano bilo ali svejedno mi je nekako tesko to prihvatiti ali put ide dalje pa se makar nadam nekim flashbackovima.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000