forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SystemComics - info
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

risbozg
Advanced Member

Croatia
11173 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/05/2018 :  11:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Kako izgleda s obzirom da je c/b?

ko ti je rekao da je c/b ?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
11136 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2018 :  12:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Kako izgleda s obzirom da je c/b?

izgleda baš dobro.
a i veliki je format u pitanju.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page

Albino
Starting Member

Serbia
41 Posts

Member since 05/07/2016

Posted - 14/05/2018 :  13:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Albino a Private Message  Reply with Quote
System polako ali sigurno ispušava i kod mene. Još par DD giganata i da kompletiram Druunu i Linije Fronta i onda ćao. Ovo je trebalo biti u boji , jeste veliki format ali cb, a vidim cena je kao u boji....i ne ,ovo se ne može porediti sa Valkyrom. Ovde nema originalnog izdanja CB, odmah je rađeno za boju, ne postoji čak ni deluxe format u Francuskoj kao Valkyra CB pa da kažemo da je rađeno kao to izdanje...
Još kad sam video da su radili BJuF CB oni ili neki drugarići njihovi zgadilo mi se...
Dakle od sad kupujem prvo Fibru(kao što sam uradio sa BJuf)pa ako srpsko izdanje bude bolje lako ću ovo da prodam... A Prokleti...hm...ostaju na tabletu kao divan jedan piratski sken(iako više volim cb nego boju,ovo je za boju i neću da me rade).

Spisak postoji!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13029 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/05/2018 :  13:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A možda je Gera tija c/b izdanje?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
11136 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2018 :  13:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Albino

System polako ali sigurno ispušava i kod mene. Još par DD giganata i da kompletiram Druunu i Linije Fronta i onda ćao. Ovo je trebalo biti u boji , jeste veliki format ali cb, a vidim cena je kao u boji....i ne ,ovo se ne može porediti sa Valkyrom. Ovde nema originalnog izdanja CB, odmah je rađeno za boju, ne postoji čak ni deluxe format u Francuskoj kao Valkyra CB pa da kažemo da je rađeno kao to izdanje...
Još kad sam video da su radili BJuF CB oni ili neki drugarići njihovi zgadilo mi se...
Dakle od sad kupujem prvo Fibru(kao što sam uradio sa BJuf)pa ako srpsko izdanje bude bolje lako ću ovo da prodam... A Prokleti...hm...ostaju na tabletu kao divan jedan piratski sken(iako više volim cb nego boju,ovo je za boju i neću da me rade).

rekoh da strip izgleda baš dobro,ali se potpuno slažem da je oriđiđi opcija bolja - B5+boja.
Drugar mi je dobio ovaj trejd lično od Gere (stari su ortaci) i to bi zaista bilo to.

A Lokomotiva je izbacila dva cb stripa - BJUF i Poziv;BJUF je stvarno bezveze kako izgleda,a Poziv,koji je i kod francuza izašao bez boje već izgleda sasvim lepo - ovaj strip je u pitanj:
https://www.bedetheque.com/serie-54279-BD-Appel.html

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page

Albino
Starting Member

Serbia
41 Posts

Member since 05/07/2016

Posted - 14/05/2018 :  13:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Albino a Private Message  Reply with Quote
quote:

A možda je Gera tija c/b izdanje?

Možda,zaista ne znam (ali nagađam da su prava kupljena od originalnog izdavača a ne autora) ... ali kad sumiram neka (za mene lično) neprijatna iznenađenja ,vidim da se tu System vrlo visko kotira...Naravno ništa ne obavezuje izdavača da nastavi započetu edicijiu ili da završi započeti serijal, ali u 21.veku- dobu nauke o podacima, biznis analize, dostupnosti informacije svakome putem interneta ,simptomatično mi je da izdavač ispoljava trajnu nesposobnost da proceni bar šta bi moglo ići do kraja i prodati se, u kom obimu i formatu...

Spisak postoji!

Edited by - Albino on 14/05/2018 13:41:04
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000