forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Živi mrtvaci 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Red Marquis
Junior Member

Serbia
322 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/12/2018 :  23:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

diskać,jedi govna
a zašto ne bi kupio?
imaš strpljenja da čekaš 4 godine?

Pa očigledno mu je važniji izgled police no strip
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1945 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/12/2018 :  06:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Anto: u toku sam, neki dan sam pročitao sken i 186-og broja tako da mi niš ne fali.

@Red Marquis: tu si se zeznuo kod mene, volim stripove u top stanju to da(očuvane), ali su mi police zasad ajme majko, sve bez reda i ičega.
Tj da budem precizniji riječ je i o policama i ormarima i na ormarima i pod krevetom i gdje god više ima mjesta za stavljat stripove i knjige koji se samo gomilaju.
Žena me hoće katapultirat, već sam pisao ali sam za ovaj IL morao kupit police jer sam dobio zabranu kupovanja stripova , samo što su mi već dvaput došla razbijena vrata iz Ikee a njihova služba za reklamacije kao da radi za državnu firmu...natežem se već više od mj dana

A inače sam jedno vrijeme razmišljao čak da se prebacim na DW izdanja jer mi se puno više sviđaju te manje knjige, al pošto vidim da i nisu baš pouzdani u izdavanju (općenito) sam ih prekrižio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/12/2018 06:51:48
Go to Top of Page

Kerempir
Junior Member

401 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/12/2018 :  09:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ja isto ne bih tako kupovao. Ako mogu ayu čekati već skoro 4 godine...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

7948 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/12/2018 :  10:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
najbolje da marko ne izda ni cetvorku, cisto meni zabave radi
Go to Top of Page

don_draper
Average Member

520 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/12/2018 :  10:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nazire li se uopce u nekoj perspektivi kraj serijala? Svida mi se, ali volio bih da dobro zavrsi a ne kao serija da se vuce u beskraj i onkraj
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1945 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/12/2018 :  15:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa i ne nazire, ide dalje uvijek ista shema. Upoznajemo ljude iz novog naselja, tamo izgleda sve kao u bajci, o ne!, otkrivamo da tamo vlada diktatura i ugnjetavanje, nitko nema pravo glasa,a niš...ajmo ih satrat i po mogućnosti asimilirat i idemo naći novu utopiju...pa ajmo Jovo nanovo. Ugl više je tu poanta u odnsou likova i po meni u zanimljivim i opet dovljno različitim novim naseljima i skupinama a pogotvo glavnim negativcima, premda mislim da je Negan ostao br1.
Stvarno se nadam da misle završti serijal, ali opet, štanca pare, pa dok štanca.....

Mene i dalje drži, do kad ? Ne znam, vidjet ćemo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/12/2018 15:07:38
Go to Top of Page

agochkov
New Member

292 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 16/12/2018 :  15:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Nazire li se uopce u nekoj perspektivi kraj serijala? Svida mi se, ali volio bih da dobro zavrsi a ne kao serija da se vuce u beskraj i onkraj

Imaju li spanske "sapunice" kraja? Ima li Tex ili Dylan kraja?

Mene je Walking Dead drzao negde do 100-tog broja, i posle je postalo sve prerazvuceno i fino sam prestao. Mozda nekad pokusam opet. I ne verujem kad se tako prodaje kako sto se prodaje da Kirkman i Image resiti da prekinu.
Go to Top of Page

don_draper
Average Member

520 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/12/2018 :  23:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
i serija je išla sa "štancanjem" dok ide pa su u zadnje 2 godine izgubili jako puno publike, strip publika je vjerojatno vjernija i stripovi su kvalitetniji
ali vjerojatno će se s vremenom poimanje i svrha serijala promijeniti, to je ipak više character study negoli priča jedne skupine koja je (uz brojne odlaske i dolaske) na okupu od 1.broja
Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
16771 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2019 :  22:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Živi mrtvaci knjige 1, 2 i 3

Pročitao sam ponovo sve tri knjige i mogu reći da je ovdje stvarno riječ o odličnom štivu. Ok, stvarno je jedan dio druge knjige malo razvučeniji i tu ide jedna ocjena niže za radnju ali zato u trećoj ima trenutaka/epizoda koje su za čistu desetku i moram priznati da su iznimno šokantne (hint:strijela i buzdovan). Ne sjećam se kada me u stripu tako nešto šokiralo. U svakom slučaju, prva liga.
Scenarij:9/10
Crtež:9/10

P.S. Seriju ne gledam iako sam veliki ljubitelj žanra (poslije SF-a horrorci su mi najomiljeniji žanr) ali ono je sapunica. Još da govore turski i ne bi bilo razlike između nje i ovoga kaj ide na programima na telkaću :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4391 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/01/2019 :  22:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Zabranjena ljubav, al' s mrtvacima...

Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
16771 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2019 :  23:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Zabranjena ljubav, al' s mrtvacima...

Da, kao onaj vic:
-Kada ste primijetili da vam je žena mrtva?
-Nakon nekog vremena. Seks je bio isti ali se počelo gomilati suđe.

:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000