forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Orka sp. 28 - Magnus: omnibus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 02/08/2017 : 07:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


znaci, imamo svrsitis godine, ruke dole decki, kraj price


samo jos da stavim ruke na moj primjerak pa ... :D

Samo za +18



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/08/2017 : 20:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
crtež klasika..super..priče kao kod svih omnibusa..od loših do meni samo jedne odlične -Osveta Makumbe..ostalo puno sexa za omasoviti čitalačku publiku...i za mene sve u svemu ako nisi zagriženi fan album je u stvari prosjek.možda sam perviše očekivao pa sam se samim time ustvari možda i malo razočarao

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 04/08/2017 20:34:26
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/10/2017 : 12:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Lako za sve nego jedna stvar je bizzarna. Ok, uvatija se kineza i svega toga, al da su kinezi u stripu kršćani (idu u crkve i samostne, postoje i časne sestre...), a pola su ih bijelci, i svi skupa imaju kineska CHi-CHU imena, i u jednoj priči dođu čak i Njemci?!? Djeca rođena između odnosa kineza i bijelaca su opet bijela...totalno nepoznavanje osnova genetike, antropologije? Shvatio bi to kao njegovu zajebanciju da nije tip koji je volio preciznost, geografiju i politiku, pogotovo kod neznanca di je bija više nego stručan...Nerazumim, najbolesni mix kultura i toponima koji sam ikad vidija.
Dao bih cili ovi njegov opus za još njegovih 75 alan fordova šteta, šteta... ovo je samo za posebnu publiku...još mi je najbolja 110 pilula...
Ipak...6/10...jedan je Magnus.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/01/2018 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Impresivno izdanje koji daje pravu sliku kakav je crtač bio Magnus. Priče su mu s druge strane svakakve, većina ionako temeljenih na kineskim pričama su dobre idejom i imaju smislene izvedbe te su redom barem zanimljive. Milady je dosta zbrkana, čak i narativno. Ostale kratke stvari su ili zanimljivi ili nezanimljivi eksperimenti. Na kraju Osveta Makumbe je nekako dosadna i odudara od ostalog, valjda jer je vidljivo da je drugi scenarist a možda uopće nije loša priča.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 18/07/2019 : 22:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Ocekivao sam i vise erotike, ustvari jedino pilule i diva spadaju u eksplicitnije sadrzaje. Milady, kao sto rece Deers je dosta konfuzna, trebalo mi je dosta vremena dok pohvatam tko tu koga. Zacarane zene odisu tim nekim izgubljenim vremenom i to me najvise osvojilo, crtezi krajolika su jako lijepi i dosada nisam puno obracao paznju na taj aspekt kod magnusa, scena kad duh zene ulazi mladicu u sobi mi je prekrasna, ilustracije na kraju isto super.

Edited by - doom on 18/07/2019 22:31:42
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000