forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: TORPEDO 1936
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

drogsy
stripovi.com suradnik

Croatia
3545 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 07/12/2017 :  01:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Jos nam samo fali neko ko ce reci da su Zagor za sve uzraste i da spada u vrhunac devete umjetnosti.
:P

Iz nečije druge perspektive (ne nužno moje) rečenica bi mogla biti ovako postavljena

What if your words could be judged like a crime?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
12813 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/12/2017 :  06:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma..malo sam preterao...izprika/izvinenje svima kojima se Torpedo svida...
Meni je odbojan,ne zbog korektnog crteza vec valjda sto opcenito ne volim negativce..
Ko klincu mi i Mister No nije odgovarao..kakav je to junak..loce,pusi,goni zenske...
Torpedo se sa tih par stranica svaka prica i nije mogao razviti u nesto extra..
Procitao sam ja i nesto Torpeda,ima fora odlicnih..ali ona silovanja,ubojstva,mucenja su me odbila totalno..ne volim brutalne stripove pa koliko se trudio...probao sam vec citat more stvari ali sam shvatio da me samo dobar Bonelli bas opusti...
Malo nostalgija, malo ne volim strip sa puno mozganja i filozofije,malo navika...iz 1000
razloga ja volim strip citat da me opusti,zabavi,razonodi...za teske teme procitam dnevne novine ili pogledam neki smor na tv.
Ukusi su razliciti i ako netko rece da je Teller bzvz necu se uvredit..
Nekad bi se,danas sam stari forumski lisac i ne padam na te fore...
Uzivajte u Toroedu a kad zelite odmorit uzmite u ruke nekog Tellera..ajmo rec sad kad dodu ozbiljnije epizode...ne slepim se da je Teller od pocetka suho zlato...strip je poceo izlazit 60-tih,tada je sve bilo naivno...pogledajte prve Zagore ili Texe...
Jedini ili jedan od redkih junaka da je meni najbolji bas na pocetku su Ken Patker i Magicni vjetar...i delimicno Dzudas...
Evo i taj Marsal Bass me nije privuku sa tim upucanim glavama i tom brutalnoscu...sva cas autorima ali takvi stripovi me odbijaju...valjda sto sam se takvih stvari i nagledao u stvarnom zivotu...pozdrav ljudi i uzivajte.

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17379 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2017 :  10:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Peyo, glorificirani i manipulativni tekstovi postoje o skoro svakom stripu.
Nije potrebno traziti neke recenice koje bi potvrdile kako diznijevi stripovi nisu iskljucivo za djecu. Ti i jos nekoliko forumasa volite te stripove za djecu, sto je ok, ali je nepotrebno sada iz ljubavi praviti od tih stripova nesto sto nisu.

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/12/2017 :  11:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:

Peyo, glorificirani i manipulativni tekstovi postoje o skoro svakom stripu.
Nije potrebno traziti neke recenice koje bi potvrdile kako diznijevi stripovi nisu iskljucivo za djecu. Ti i jos nekoliko forumasa volite te stripove za djecu, sto je ok, ali je nepotrebno sada iz ljubavi praviti od tih stripova nesto sto nisu.

A da opet proturječiš samom sebi stavio si u potpis .

Ovo dalje nema smisla. Predajem se, u svemu si u pravu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17379 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2017 :  11:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
Predajem se, u svemu si u pravu.

Znam, druze. To sam i napisao na prethodnoj stranici. 👍🏼

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/12/2017 :  12:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Peyo
Predajem se, u svemu si u pravu.

Znam, druze. To sam i napisao na prethodnoj stranici. 👍🏼

Ako se kad sretnemo plaćam turu 👍🏼.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17379 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2017 :  12:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Moze, druze, ne bih ti ostao duzan. Uzivo bi mogli onda malo vise o diznijevim stripovima, pogotovo o Barksu od kojeg hrpu stripova imam u podrumu. Samo, ne govori to nikome, moram da pripazim na forumski imidz, ne da neko sa foruma pomisli kako citam stripove za djecu. :D

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/12/2017 :  13:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nema frke, nikom ni riječi .
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
12813 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/12/2017 :  17:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:

Moze, druze, ne bih ti ostao duzan. Uzivo bi mogli onda malo vise o diznijevim stripovima, pogotovo o Barksu od kojeg hrpu stripova imam u podrumu. Samo, ne govori to nikome, moram da pripazim na forumski imidz, ne da neko sa foruma pomisli kako citam stripove za djecu. :D

Kako sad?..a ja sam bio siguran da citas Zagora?

----KARABINA SLIM-----zaslužuje bolje izdanje! Nepravedno zapostavljen junak se mora vratiti u staroj slavi!
Da je pravde Fibra bi ga objavila jer je SAMO DOBAR STRIP!

Edited by - teller on 07/12/2017 17:15:32
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17379 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2017 :  20:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Citam sve, bez izuzetka.

Go to Top of Page

ivke80
Starting Member

49 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 09/12/2017 :  13:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvi Torpedo, za mene ocjena 5+ . 5 jer mi je zabavan a + jer je politički nekorektan. 😂 Nabavit ću i svakako i drugi dio.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10373 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2017 :  14:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivke80

Pročitao prvi Torpedo, za mene ocjena 5+ . 5 jer mi je zabavan a + jer je politički nekorektan. 😂 Nabavit ću i svakako i drugi dio.

ha,ha....
kralju!!!

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000