forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 275 - Pobuna
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 23/06/2018 : 18:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
od novih zagora meni se svideo kolor broj 5 (zadni rad ferija) ta prica mi je na nivou onih starih zagora...a i maksi darkvudske price je dobar
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 26/06/2018 : 20:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Oba dijela sam sinoc procito u jednom dahu i mogu samo skinuti kapu Marolli i Bisiju. Ovo je stvarno odlicno. Napeto, puno akcije, a sve zaokruzito atmosferom koja se skoro pa moze opipati. Marolla je ovo majstorski napiso. Nisam odavno vidio ovako efektivan scenario u Zagoru. A i Bisi je odradio vrhunski poso. I dalje mi nesjeda bas potpuno kako crta lica ali sve ostalo je prosto fantasticno.

Strasno mi se svida uvod nakon prologa. Ono kad Zagor stize u vojni logor a mi to vidimo iz perspektive vojnika. Nevolje su vec krenule a nas junak stize da rijesi stvar. Izdaleka ga prate znatizeljne oci vojnika koji tiho govore o legendi njegovih poduhvata. Obozavam kad scenarista prepoznaje taj mitski kvalitet Zagora i na ovaj nacin ga ukljuci u pricu.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/06/2018 : 21:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Oba dijela sam sinoc procito u jednom dahu i mogu samo skinuti kapu Marolli i Bisiju. Ovo je stvarno odlicno. Napeto, puno akcije, a sve zaokruzito atmosferom koja se skoro pa moze opipati. Marolla je ovo majstorski napiso. Nisam odavno vidio ovako efektivan scenario u Zagoru. A i Bisi je odradio vrhunski poso. I dalje mi nesjeda bas potpuno kako crta lica ali sve ostalo je prosto fantasticno.

Strasno mi se svida uvod nakon prologa. Ono kad Zagor stize u vojni logor a mi to vidimo iz perspektive vojnika. Nevolje su vec krenule a nas junak stize da rijesi stvar. Izdaleka ga prate znatizeljne oci vojnika koji tiho govore o legendi njegovih poduhvata. Obozavam kad scenarista prepoznaje taj mitski kvalitet Zagora i na ovaj nacin ga ukljuci u pricu.



Da, i to se baš osjeti kod novijih scenarista. Ovi uhodani s vrimenom i zaborave na to. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/06/2018 : 21:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Nemoj. Raspise li se previse, znas u koji staff odlazi


Na Dampyru je prije i radio. Tako da ga Boselli itekako zna. Cudo je sto uopce i radi na Zagiju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/06/2018 : 21:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Kolorci su općenito loši, al taj mi je među glupljima.


Wow! Ja sam se cak dobro i naglas nasmijao nekoliko puta reakcijama Digging Billa i Cika kod citanja tog kolorca. A prica je u stilu Burattinija, ono detektivska/misterija, ali se osjeti da je drugi scenarista.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/06/2018 : 21:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by vice

Kolorci su općenito loši, al taj mi je među glupljima.


Wow! Ja sam se cak dobro i naglas nasmijao nekoliko puta reakcijama Digging Billa i Cika kod citanja tog kolorca. A prica je u stilu Burattinija, ono detektivska/misterija, ali se osjeti da je drugi scenarista.



Iskreno, osjeti se samo po onoj zavodnici koja kao da je Bosellijeva umotvorina, a i po nekim rečenicama koje su netipične za Bureta. Sve u svemu, misterija mi je bila predvidljiva, tanka, a Zagor prijeti batinama Chici i Billu, šta nikad ne volin vidit. Nek je i šala, glupo je.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000