forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šta se dešava sa Darkwoodom, očito nije dobro?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dicmanjac
Average Member

Croatia
974 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 30/05/2019 :  21:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

vjerovatno problem s nagomilanom robom tj povratom stripova otuda i akcije bukvalno za siću... koliko je to pametan potez ne znam.. po meni jedino rješenje je smanjiti tiraž i dići cijenu,,probali s većim tiražom i manjom cijenom ne ide,, probat i ovo drugo ,,bolje i to nego ugasiti izdanja,,od njih ne uzimam mnogo toga, imamm JDJP, YU Tarzana te počeo Kena ,, tako da i nisam nešto skroz upućen u njihov ritam izdavanja jer sam se ograničio samo kada se serijal završi onda odlučim kupiti ili ne,,izuzetak sam napravio u ova 3 slučaja,, valjda će yU tarzana završiti jedna knjiga još fali,,Kena svakako neću nastaviti prebacim se na SA izdanje,,JDJP priča su samostalne priče ,,,gubitak povjerenja kupaca je jako ozbiljna stvar,,nije je lako vratit jednom kad se izgubi( primjer je bookglobe) ,,jer onda svi čekaju da se nešto završi da kupe ili čekaju ove rasprodaje kada se to gotovo poklanja....

Evo povjerenje jednog su izgubili. Nisam ovo htio napraviti...ali što se može :(

Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1142 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 30/05/2019 :  23:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kolko su predstavnici DW aktivni ovde na stripovima, ali koga zanima moze otici na njihov forum i postaviti ovo pitanje.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

alexts
Senior Member

Serbia
2546 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/05/2019 :  01:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Genijalno, biće to 1224-o pitanje koje čeka odgovor.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3918 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 31/05/2019 :  08:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Izdali su od Sajma na ovamo Porodicu Spageti prvi broj i prva dva toma Tintina i valjda dva broja Ken Parkera tako da nije istina da nisu nista izdali i da cute od Sajma.
Verovatno je ljudima i prepuno skladiste starih stripova pa bolje to rasprodati po niskim cenama nego da skupljaju prasinu i zauzimaju prostor za nova izdanja.

Ako je vjerovati korisnicima s Darkwood foruma, sve su to izdanja koja su pripremana za sajam i onda su iz ovih ili onih razloga zapela u štampi.

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14034 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/06/2019 :  20:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A valjda je rekonstrukcija u tijeku.
Živi bili pa vidjeli...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000