forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dnevnik čitanja: Nathan Never
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mladjo
Moderator

Croatia
17886 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/11/2020 :  17:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Kako je jaka ova naslovnica za Zvijezde! Ovo cvijeće, pa onaj golemi baloner/plašt, superraskošniraskošni oblaci, pa ispod dvije nindže, sve u svemirskom kavezu i sve superprecizno iscrtano . Castellini se stvarno nije štedio

Meni je npr. ovdje puno bolja ova "zamjenska" od LL-a
Rijetko se dešava ali desi se

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik

Serbia
2958 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 26/11/2020 :  19:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Kako je jaka ova naslovnica za Zvijezde! Ovo cvijeće, pa onaj golemi baloner/plašt, superraskošniraskošni oblaci, pa ispod dvije nindže, sve u svemirskom kavezu i sve superprecizno iscrtano . Castellini se stvarno nije štedio

Jeste, zaista. Možda i najlepša njegova... Nathan izgleda istovremeno i kao neko više biće i kao običan čovek...

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Mislim da je Jerry Lone prije svega Han Solo, makar je i Han Solo isti karakterni tip kao Mister No.

Odlično zapažanje! To mi ni na kraju pameti nije bilo... Zapitah se, uopšte, koliko su se i da li autori oslanjali na Star Wars? Što se dosad obnovljenog gradiva tiče, ne bih rekao... Više su to one čiste sci-fi priče...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-umetnosti i kulture citanja
YouTubeFacebookInstagram
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000