forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 58 - Rendžer u New Yorku
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2177 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 31/01/2024 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne negativne reklame s moje strane. Isao sam danas do kioska kako bi uzeo ovaj broj + Mladog Texa i kako sam bio u zurbi samo sam pokupio s police oba stripa bez da sam ih listao. Doduse, to je bio i jedini primjerak Malog Rendzera koji sam vidio pa nije ni bilo da biram izmedu primjeraka. Dosao sam u stan, pogledao seriju u miru i idem ja sad katalogizirati kupljene stripove u excell tablicu. Otvorim strip i vidim da pocinje na 33 stranici. Drugim rijecima, fale mi prve 32 stranice! Neozbiljan potez izdavaca koji ce mene natjerati da ubuduce prelistam cijeli strip na kiosku i izbrojim jesu li sve stranice na broju. Tim vise sto nije ni prvi (meni da, ali javljali su se i drugi forumasi sa slicnim problemom), sjecam se da je netko bio javio kako mu fali takoder 30-ak stranica u Tex specijalu broj 1. Srecom po mene, taj strip imam u cijelosti, ali cinjenica je da postoje falicni brojevi i savjetujem kolegama stripofilima da prije kupnje malo proslitaju strip jer pretpostavljam da ovaj kojeg sam ja kupio nije jedini s tom tvornickom greskom.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 31/01/2024 : 23:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba


A za egipatske faraone skoro se sve zna u zadnjih 5000 godina.
I gdje su zivjeli, kako im se zena zvala,kad su postali faraoni,gdje su sahranjeni, cak i mumije postoje.



Tu se varaš.
Znamo samo za one Faraone, koji pripadaju odredjenoj genetskoj grupi i čije mumije jedino (žele i) smeju da prikažu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2024 : 07:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool
Drugim rijecima, fale mi prve 32 stranice! Neozbiljan potez izdavaca koji ce mene natjerati da ubuduce prelistam cijeli strip na kiosku i izbrojim jesu li sve stranice na broju.



Ma daj… pa zamisli da si ti izdavač i da ti tjedno iz tiskare stigne nekoliko paleta stripova.
Vidim već scenu kako otvaraš pakete i listaš svaki strip pojedinačno radi provjere.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4228 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/02/2024 : 09:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ivane ti kao da si jučer počeo čitati stripove... Pa to su sasvim normalne stvari koje se mogu dogoditi svakom izdavaču. Ne misliš valjda da Ludens može predvidjetiili spriječiti greške treće strane. Probaj zamijeniti strip na kiosku ili kontaktiraj Ludens/Strip-Agent.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12794 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/02/2024 : 17:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bit će pravi izazov doći do ispravnog primjerka, izgleda da ih je prava poplava faličnih.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2177 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 01/02/2024 : 17:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Evo ja sam uspio zamijeniti svoj za ispravni primjerak. Isao sam na kiosk na kojem sam bio i jucer. Rekao sam za gresku i prodavacica mi je izvukla sve primjerke tog Malog Rendzera kojeg je imala. Bilo ih je ukupno jedno 8 s tim da na polici drze samo 1, ali ostale duple drze u ormaricu pa kako tko kupi koji tako ga stave na policu. Od tih 8 brojeva bio je samo 1 bez greske. Kod drugih primjeraka je svugdje falilo prvih 32 stranice.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1011 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 01/02/2024 : 18:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Onda je to dosta veliki propust od Ludensa za ovoj broj Kita Tellera.

Pitanje je da li će sad dati u optjecaj dodatne količine.
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
948 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 01/02/2024 : 22:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

Ne zelim poceti da ne bi bilo opet drvlje i kamenje.
I ne zelim nista o politici, nego opcenito jedna primjedba.
Stripovi nisu problem, opet kazem , moje misljenje.
Svrha njih je uvijek bila jeftina zabava.
Sto smo mi stariji pa ih zelimo imati pod liniju i glanc na policama, to je vec nesto drugo.
Problem je sto su nas a i danas uce nasu djecu i unuke o necemu sto se samo nagadja a vode se kao cinjenice.
Sve strane na ovim prostorima, (da se zadrzimo ovdje) uce dijecu o nekim knezovima, kraljevima,vladarima ovima i onima.
Sve ono u stilu,i naglasak na pretpostavlja se, zivijo od tada do tada, krunisan tu i tu, umro pretpostavlja se tada.
A sto je jako zanimljivo,toliko su bili veliki i mocni a ni za jednoga se ne zna gdje je sahranjen.
Ovo zadnje se ni ne pretpostavlja,nego se koristi izraz "na sirem lokalitetu te i te lokacije"
Sve kao neke velike i krunisane glave.A nigdje groba od istih.
I nije to neko veliko vrijeme unazad, nekih 1500 godina ako cemo unazad.
A za egipatske faraone skoro se sve zna u zadnjih 5000 godina.
I gdje su zivjeli, kako im se zena zvala,kad su postali faraoni,gdje su sahranjeni, cak i mumije postoje.
Ali nitko o tome, a koristi se znamo u koje svrhe.
E to se zove izvrtanje povijesti.
Da zavrsimo sa stripovima,samo zabava i nista vise.






Ne zna se ni za atilu gdje je pokopan. Da li je on postojao? Uspoređuješ mala nomadska kraljevstva koja su postajala stotinjak godina i grobove u malim crkvicama s kojih je i jedan čovjek mogao uzeti kamen s egipatskim kraljevstvom koje je trajalo tisućama godina, protezalo se preko dva kontinenta i imalo svoje pismo, književnost, znanost.. i piramide, kojih je jedan "kamen" veličine manje crkve. Drvljem i kamenjem treba po obrazovnom sustavu.
Go to Top of Page

srlekralj
Starting Member

50 Posts

Member since 01/12/2022

Posted - 02/02/2024 : 15:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srlekralj a Private Message  Reply with Quote
Ako ima neko roman sa greškom, da nam pokaže u čemu je propust.Da mi koji nismo još nabavili isti, obratimo pažnju prilikom kupovine.Hvala unaprijed.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12794 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/02/2024 : 16:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Rekao je Ivan gore, znači kad otvoriš strip, piše ti odmah na početku 33. stranica (ove prije fale).

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

766 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 03/02/2024 : 20:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Eto pa neka netko još kaže da ne treba čitati forum.Radim na terenu izvan HR pa starom javim šta da mi kupi pa tako i ovaj broj Malog Rendžera.Sad slučajno pročitah da ima grešaka pa nazovem starog da mi provjeri kupljeni primjerak.Eto i ovaj moj starta od broja 33. Srećom ima račun ali dali još ima ispravnih primjeraka
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18626 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 11/02/2024 : 05:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobra je ova detektivska priča..
Ima malo naive.. recimo Klareta ide jahat u konjanicki klub a pola policajca NY je čuva,.. a za njenu otmicu saznaju kad bude več kasno..
Inace sta se naslovnica tiče jedva cekam 72 broj, kad Rotundo naseg rendžera umjesto tog krila obuce u jaknu sa resicama...
Ja sam kod nas zapratio samo ispravne primerke, ni jednog sa pobrkanim stranicama.. a dosta sam jih prelistao na kioscima...
Zanimljivo da je strip kod nas i u Delnicama razprodan... a stize jih poprilično...kazeju tetke da se dobro prodaje Teller, iako malo skuplji...
To obecava da cemo ako zdravje posluži za života i kompletirati svih 130 brojeva ove ifedizioni variante...
Kod Van Gogha ipak postoji malo sumlje..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 11/02/2024 05:36:18
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

766 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 11/02/2024 : 20:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Imao sam sreće stari pronašao dosta dobar primjerak.Teta se začudila kad je vidjela grešku.Imala je još 4 primjerka i od ta 4 ček 2 kreću od str.33 znači ipak ima toga ,pitanje samo gdje se više zavrnulo.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

766 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 11/02/2024 : 20:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
I stvarno šteta što ovo ne ide brže a od VG ne znamo kad će i kako izaći.Nema ih pa ispale 8-10 stripova, na žalost i uvijek sa novom cijenom.Zadnja ako se ne varam 8 ili 9 eura komad a broj stranica nerijetko ispod 100.Za SC izdanje puno previše zbog samo orginalnih Frankovih naslovnica u temperi.
Go to Top of Page

srlekralj
Starting Member

50 Posts

Member since 01/12/2022

Posted - 13/02/2024 : 16:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srlekralj a Private Message  Reply with Quote
Jutros se pojavio u Sarajevu i kupljen primjerak bez greške tj. sa svim stranicama.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12794 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2024 : 17:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srlekralj

Jutros se pojavio u Sarajevu i kupljen primjerak bez greške tj. sa svim stranicama.


Prosle godine smo 4 dana spavali u onom kampu Oaza gdje su apartmani na Ilidzi, jel ti poznat možda taj dio?

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18626 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/02/2024 : 17:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srlekralj

Jutros se pojavio u Sarajevu i kupljen primjerak bez greške tj. sa svim stranicama.



Bravo...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000