forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex klasik 56 - Trinaesta mumija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Ted Miller
Average Member



668 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 12/02/2024 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
ma jok, meni boja bas dodaje odredenu dimenziju, dok se lijepo vidi da je zalazak sunca i sl :D bzw, ova prica je jako ambiciozna, ludilo !
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7214 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/02/2024 : 21:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

ma jok, meni boja bas dodaje odredenu dimenziju, dok se lijepo vidi da je zalazak sunca i sl :D bzw, ova prica je jako ambiciozna, ludilo !



Tako je, Galepu baš dobro dođe boja.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2176 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 12/02/2024 : 22:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Slazem se, boja u klasik Texu je fantasticna! Bolji mi je kolor tamo nego u Kolor Tex ediciji, govorim to cijelo vrijeme. Opcenito sve vise uvidam ljepotu koloriziranih stripova. I sto je najbolje, smatram bas kako tom starinskom crtezu najbolje pogoduje. Evo vidite kakva je boja u Klasik Texu izdanju, a u zadnjim recenzijama Komandanta Marka (takoder i buducim) te u buducim Blekovim i Mikijevim moci cete vidjeti takoder primjere koloriziranih vinjeta pa napraviti komparaciju.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2187 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 24/02/2024 : 23:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Solidno. Ova Teksova Zmija s perjem je bila jedan od prvih starih stripova koje sam bio dobio. Kad sam bio klinac, izlazili su brojevi na otorilike 800, a ovaj Teks je bio oko vroja 400 pa mi je bio posebno vrijedan.

Sad kad aam ga ponovio super mi je:
- početak sa x ray bunarom
- kad Teks i Karson sruše cijelo selo dinamitom, a preživjele stanovnike potjeraju u izbjeglištvo (baš bude kolona izbjeglica, sa ženama i djecom)
- Teks i Karson pričaju sa uskrslom mumijom

Sve u svemu, dinamična priča s dosta akcije i humora.

Interesantno da su u isto vrijeme na kioscima Teks trinaesta mumija i Dylan trinaesti čovjek
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000