forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Noći strave i užasa - Forum živih mrtvaca
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

fandango
Average Member

890 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/08/2020 :  08:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Lijepa vijest. Jedino sto ne znam da li da vristim od srece jer se Vrisak ponovo vraca, ili da vristim i placem jer se Vrisak ponovo vraca.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

6320 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/08/2020 :  09:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni Vriska nikad dosta (čak san pogleda i onu abominaciju od 3. sezone serije), tako da san u žešćem hypeu oko ovog. :) Tu su i autori Ready or Not, šta je dodatan plus.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Average Member

890 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/08/2020 :  09:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Ja sam od serije odustao nakon prve sezone. Meni je vec i ta bila dovoljna abominacija. Ali ovo sam se salio, filmu se stvarno veselim. Ko i recimo svakom novom albumu Pearl Jama. Za mene esencije devedesetih, uz jos neke stvari. A i autorski dvojac puno obecava.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
3638 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/08/2020 :  09:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što bih rekao. U jednu ruku se veselim, ali pitam se na šta će to ličiti bez Cravena i Williamsona.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
16089 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/08/2020 :  09:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam oduševljen novim vriskom

dakle ne gledam nove naslove skoro nikako ali vrisak i dinu ću gledati u kinu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
3638 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/08/2020 :  00:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Napokon pogledao The Lodge i ostao razočaran. Lijepo je to snimljeno, ali predvidivo i s previše praznog hoda. Kraj malo podiže stvar, no daleko je to od Ich seh, ich seh.

Go to Top of Page

vukozec
Senior Member

2083 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/09/2020 :  17:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Što ćemo ove godine?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
3638 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/09/2020 :  17:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nije ti dovoljan onaj 10x10 izazov?

Ja sumnjam da ću uspjeti pogledati puno horora. Supruga ih ne podnosi, a sad s novim ozvučenjem i projektorom, malo ih je teže izbjeći.

Kao i uvijek, potrudit ću se pogledati nešto recentno što sam preskočio, a mogao bih napokon i neki od klasika koji su mi već godinama na listi. Recimo Fantomsku kočiju ili Caligarija, to bi mi koristilo i za 10x10.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
7893 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2020 :  18:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Kao i uvijek, potrudit ću se pogledati nešto recentno što sam preskočio, a mogao bih napokon i neki od klasika koji su mi već godinama na listi. Recimo Fantomsku kočiju ili Caligarija, to bi mi koristilo i za 10x10.

Kabinet doktora Kaligarija?
Ako na njega mislis, vrhusnki film, mislim naravno gledano u kontekstu vremena i toga da je to tada bilo nesto potpuno nevidjeno a i za danasnje standarde je jako dobar film. Ja bas volim nemacki ekspresionizam. I Metropolis mi je sjajan, mada on nije horor. Zelim da pogledam Golema, ima ga na jujtubu ali nikako.

Edited by - going going on 26/09/2020 18:57:28
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
3638 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/09/2020 :  19:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Upravo na njega. Oduvijek me privlači taj njemački ekspresionizam, ali nikako da ga se uhvatim. Gledao sam tek Nosferatua i on mi je odličan.

Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000