forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 300

fler
Average Member

Croatia
820 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 23/07/2017 :  22:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Zato sto je glumac 96 godiste i izgleda mlađahno, u skladu s ulogom. Ne znam koje je godiste Andrew Garfield ili koje je bio Maguire, ali eto, nisu mi bili bejbifejs kako su trebali biti.

Aha, onda OK -
već sam pomislio da je komentar u stilu onih što pojma o predlošku nemaju, pa se bune kako je premlad u odnosu na prethodnike.
Ispričavam se

Inače, meni sjajan film.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Tonto
Senior Member

2561 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/07/2017 :  11:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odličnooooo !!!!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Sawaar
New Member

Croatia
125 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 28/07/2017 :  19:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message  Reply with Quote
Uz https://www.24sata.hr/news/samo-u-24sata-od-srijede-do-subote-sakupite-karte-za-belu-533591 evo i tog ljetnog DVD hita.

*drum rolls*

BATTLEFIELD EARTH! Tko nije uživao u tom remekdjelu filmske umjetnosti, eto sad ima priliku.

Netko se očito morao riješiti šlepera škart DVD-a.
Jedan od boljih osvrta na taj film

Edited by - Sawaar on 28/07/2017 19:12:41
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik

Croatia
6587 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/07/2017 :  22:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

heh, kad skines neki film tamo zbog neke pjesme (koju cak ni ne poznajes ali si slusao band) i ... u biti nisam razocaran

ocekivao sam mozda neku prosjecnu laganu romanticnu dramu (pomalom komediju), ali nije to taj film, ipak ima ono nesto vise, no s druge strane opet to nije neka desetka, vrh itd.
(mozda jedina smetnja by bolja polovina: ljudi se pak tako ne ponasaju ... ne znam, mozda vecina, ali zar su filmovi samo o obcinim ljudima koji bi postupili kako i mi sami? a mozda i mi ne bismo, ovisi o situaciji, te pogotovo o situaciji u glavi u tom trenutku, vremenu)

svakako vrijedi pogledati

Before We Go (2014)

odličan film
hvala poli
bez tebe ga ne bih pogledao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
715 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 28/07/2017 :  23:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Ko ima stomak da izdrzi, moze pogledati --TRASH HUMPERS--, u kojem zombifikovani penzosi guze kante za djubre.

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

Vlladimir
Average Member

Serbia
715 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 28/07/2017 :  23:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
I naravno kultni od Dusana Makavejeva>

Krenuo da zaradjuje, unapredio posao, pocheo da šeta kuchicje nekih austrijskih grofica.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
5305 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/07/2017 :  03:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote

Only God forgives (2013)
Samo Bog prasta

Druga saradnja Refna i Goslinga posle Drivea. Ali ovo nema nikakve veze s Driveom, Drive mi je jedan od omiljenih filmova, a o ovom jos nemam jasnu sliku.

Izuzetno uznemirujuc i neobican film. Prelepi kadrovi i muzika, specificna atmosfera, radnja koja je vise metafora nego sto je radnja, par bolesnih seksualnih scena. Vrlo neobican film i originalan, zato mi se i svidja.
Jedina zamerka mi je na jednoj sceni mucenja koja je nepotrebna, ostatak nasilja u filmu izgleda kao da je sa razlogom isto kao i u Driveu ali ova scena bas nepotrebno strci.
Alegorican kraj.
Preporuka!
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1312 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/07/2017 :  03:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Sweet Movie je urnebesan! Pridruzujem se preporuci.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 300  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000