forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

tex2
Advanced Member

Croatia
14973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2018 :  19:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uff, kakav kraj susreta, Salah nije mogao sam, kakav drugi gol , ali katastrofalno drugo poluvrijeme Liverpoola, šteta, svejedno ode pobjeda u zadnjim sekundama! Na kraju realan rezultat!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member

Croatia
12824 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/02/2018 :  13:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Salah ima dobru statistiku no s obzirom iz koliko pokušaja ne uspije i dobro mu dođe ta statistika, u neuspjesima je katastrofalan.
Totenhem zasluženo došao do boda, na nepošten način, a s obzirom na prikazano trebao je pobijediti.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
12488 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/02/2018 :  22:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Uff, kakav kraj susreta, Salah nije mogao sam, kakav drugi gol , ali katastrofalno drugo poluvrijeme Liverpoola, šteta, svejedno ode pobjeda u zadnjim sekundama! Na kraju realan rezultat!

Ubio ih sudija. Dva penala, dve greske. Ali i dva prelepa gola.
Sudiju Mosa pamtim kao poprilicno loseg sudiju. Pored ostalog, jedna od najgorih utakmica koju je sudio bila je ona tekma Lestera i Arsenala (sampionska sezona Lestera), kada je Arsa preokrenuo u poslednjim minutima, a Mos briljirao tokom cele utakmice.

Vidi se koliko fali Kutinjo. Nema ideje, ekstra pasa, lucidnosti. Slobodno mogu da kazem da je bio, barem, 50% ekipe.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
12488 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/02/2018 :  10:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Staridz se opet povredio.

http://sportklub.rs/Video/Fudbal/Premier/a230288-Kao-da-je-uklet-Staridz-se-povredio-posle-tri-minuta.html

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic - https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member

Greece
12488 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/02/2018 :  20:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sjajan Liverpul danas. Mogolo je i ubedljivije.
Cini mi se da van Dajku vise lezi Lovren u paru od Matipa. Bolje izgledaju.

Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
14973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/02/2018 :  20:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da! Sljedeći je Newcastle doma, izjednačeno je od drugog do petog mjesta, ova sezona je po meni ipak donijela novi pomak, napokon je doveden strijelac za 20+ golova po sezoni (kako sada stoje Salah će zabiti i 30 ove sezone, 10 utakmica do kraja trenutno je na 23), doveden je napokon i vrhunski igrač u obranu, veliki dobitak je i Robertson na boku, Ox danas isto fantastičan iako bi ga ja rađevidio na klupi, nekako mi nije sjeo, gura se dobro i u CL, sad se svi nadamo kako iduće sezone dolazi bolji golman, jedino bi mi bilo žao da Can ode, klupa također više nije prazna, sve je moguće, svi su očekivali pad odlaskom Coutinha, a na kraju možda Liverpool bude No. 2!
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000