forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 206

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2018 : 19:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uff, kakav kraj susreta, Salah nije mogao sam, kakav drugi gol , ali katastrofalno drugo poluvrijeme Liverpoola, šteta, svejedno ode pobjeda u zadnjim sekundama! Na kraju realan rezultat!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/02/2018 : 13:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Salah ima dobru statistiku no s obzirom iz koliko pokušaja ne uspije i dobro mu dođe ta statistika, u neuspjesima je katastrofalan.
Totenhem zasluženo došao do boda, na nepošten način, a s obzirom na prikazano trebao je pobijediti.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/02/2018 : 22:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Uff, kakav kraj susreta, Salah nije mogao sam, kakav drugi gol , ali katastrofalno drugo poluvrijeme Liverpoola, šteta, svejedno ode pobjeda u zadnjim sekundama! Na kraju realan rezultat!

Ubio ih sudija. Dva penala, dve greske. Ali i dva prelepa gola.
Sudiju Mosa pamtim kao poprilicno loseg sudiju. Pored ostalog, jedna od najgorih utakmica koju je sudio bila je ona tekma Lestera i Arsenala (sampionska sezona Lestera), kada je Arsa preokrenuo u poslednjim minutima, a Mos briljirao tokom cele utakmice.

Vidi se koliko fali Kutinjo. Nema ideje, ekstra pasa, lucidnosti. Slobodno mogu da kazem da je bio, barem, 50% ekipe.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/02/2018 : 10:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Staridz se opet povredio.

http://sportklub.rs/Video/Fudbal/Premier/a230288-Kao-da-je-uklet-Staridz-se-povredio-posle-tri-minuta.html

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/02/2018 : 20:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sjajan Liverpul danas. Mogolo je i ubedljivije.
Cini mi se da van Dajku vise lezi Lovren u paru od Matipa. Bolje izgledaju.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/02/2018 : 20:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da! Sljedeći je Newcastle doma, izjednačeno je od drugog do petog mjesta, ova sezona je po meni ipak donijela novi pomak, napokon je doveden strijelac za 20+ golova po sezoni (kako sada stoje Salah će zabiti i 30 ove sezone, 10 utakmica do kraja trenutno je na 23), doveden je napokon i vrhunski igrač u obranu, veliki dobitak je i Robertson na boku, Ox danas isto fantastičan iako bi ga ja rađevidio na klupi, nekako mi nije sjeo, gura se dobro i u CL, sad se svi nadamo kako iduće sezone dolazi bolji golman, jedino bi mi bilo žao da Can ode, klupa također više nije prazna, sve je moguće, svi su očekivali pad odlaskom Coutinha, a na kraju možda Liverpool bude No. 2!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/03/2018 : 18:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Izuzetno bitna utakmica danas, ako se dobije sada Newcastle, a Chelsea sutra izgubi, odlijepiti će se Liverpool na +7 ispred petog Chelseaja. Iako Rafa nikad nije izgubio u Premierleague protiv Liverpoola, 2 pobjede i 3 remija, ali mislim da danas pada Newcastle i Rafa!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/03/2018 : 20:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Odavno nije bilo razocaranja. A ocekujem ga svako kolo.
Super sve izgleda, pogotov protiv slabijih ekipa. Kad se samo setim ranijih godina...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/03/2018 : 20:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Danas potpuna dominacija, napad opet svoje odradio, a i obrana izgleda bolje! E sad na Old Tarfford po pobjedu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/03/2018 : 08:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mohamed Veliki

Mohamed Salah je golom protiv Newcastlea srušio rekord Luisa Suareza po broju golova za "redse" u jednoj sezoni. Osim što je igračima, Salah je i - ljudina


KAD JE 2014. godine ostao bez Luisa Suareza, koji je s 31 golom u sezoni 2012./2013. bio najbolji strijelac u jednoj sezoni povijesti Liverpoola, klub s Anfielda mučio se s napadačima.

Više od 100 milijuna funti potrošili su “redsi” na raznorazne “Balotellije”, “Bentekee”, “Lamberte” i “Markoviće”, ali nikako nisu uspjeli naći pravog napadača. Tračak nade bio je Roberto Firmino, koji je tek u svojoj trećoj sezoni proigrao kako se od njega očekivalo i tek pojavom Mohameda Salaha (25) Liverpool je dobio pravog napadača.

Pravog je preslaba riječ. Mohamed Salah je jednostavno - brutalan. Malo tko je vjerovao da će ikada, a pogotovo ne već u ožujku prve sezone na Anfieldu taj nevjerojatni Egipćanin dostići 31 Suarezov gol iz 2014. godine. No sjajni Salah, kojeg je Klopp ljetos Romi platio, iz sadašnje perspektive, “smiješnih” 42 milijuna eura s današnjim golom Newcastleu u pobjedi 2:0 prestigao je Suareza, a do kraja sezone će postaviti rekord koji će biti gotovo nemoguće srušiti. Osim ako ne prestigne samog sebe već sljedeće sezone.
Sa Salahom je sve moguće. Malo koji igrač je u prvoj sezoni u jednom velikom klubu napravio toliko puno kao Salah. Preko noći je postao heroj Anfielda i, baš kao i Messi Barcelonu, Liverpool je jednostavno učinio slobodno možemo reći 50 posto boljom momčadi. Baš kao i protiv Messija, protiv Salaha se praktički nemoguće braniti. Ako mu staviš “flastera”, pobjeći će mu kao da ga nema jer je uvijek korak ispred protivnika. Ako mu ostaviš previše prostora, narugat će ti se koliko je brz. Kad ne zabija - asistira. Kad ne asistira - zabija. Pomoći nema, zvao se ti Manchester City, Tottenham, Arsenal ili Chelsea. Drž’ gaće i nadaj se da Salah neće imati svoj dan. To je jedini recept.


Brojke kažu: 38 utakmica, 32 gola i 11 asistencija. U prvenstvu je zabio 24, u Ligi prvaka sedam u devet utakmica, a jedan je dodao u FA Cupu. U cijeloj Europi ove sezone je samo Harry Kane zabio više golova od njega (35). Barem na kratko prestigao je i Messija, koji je zabio 31 gol. Liverpoolova igra mu savršeno odgovara. Puno je to ubacivanja iza leđa obrane, puno otvaranja prostora od strane suigrača, a na brisanom prostoru Salah trenutačno nema ravnog u Europi. Brzina, preciznost i postotak realizacije su naprosto nevjerojatni.

Kako to prerijetko biva u današnjem nogometu, Salah je i izvan terena igračina i pol. Svjetska klasa. U rodnom Nagrigu, malom selu između Kaira i Aleksandrije, financirao je opremu za sportsku dvoranu i izgradio igralište za školu koju je pohađao. Mještanima često plaća svadbe, a redovito uplaćuje novac humanitarnim organizacijama.


“Svaki ramazan dolazi u svoje selo i dariva djecu. On se uopće nije promijenio. Znao sam da će daleko dogurati, jer je uvijek bio strašno brz i pametan igrač”, rekao je nedavno Salahov prijatelj Mohamed Bassyouni.

Salahov put do jednog od najboljih igrača na svijetu bio je izrazito težak.
“Počeo sam igrati u klubu pola sata udaljenom od našeg sela. Onda sam prešao u drugi, do kojeg sam putovao sat i pol, a s 14 godina sam otišao u Arab Contractors u Kairu. Svaki dan, pet puta tjedno sam putovao četiri i pol sata na treninge. U školi sam bio od 7 do 9 sati ujutro i onda bih krenuo na put. Trening je trajao od 16 do 18 sati i ja bih onda krenuo kući. Nikad se nisam vratio prije 22.30. I sve to ne s jednim autobusom, nego s tri ili četiri, a nekad sam morao presjedati pet puta. Spavanje, hrana, trening, hrana, spavanje. Svaki dan”, rekao je Salah u intervjuu za Liverpoolovu službenu stranicu.

“Iskreno, bilo mi je strašno teško, ali nisam odustajao jer sam samo želio igrati nogomet. Nemam pojma što bi se dogodilo da nisam uspio, ali znam da bih živio vrlo težak život jer sam sve vrijeme uložio u nogomet i ništa drugo ne znam raditi. Ne mogu reći da sam oduvijek bio siguran da ću uspjeti, ali negdje sa 16 ili 17 godina kad sam ušao u prvu momčad sam shvatio da imam priliku. Strašno sam se bojao neuspjeha, ali nekako se sve posložilo”, dodao je Egipćanin koji ima i veliko srce.


Najzaslužniji je za plasman Egipta na Svjetsko prvenstvo. U odlučujućoj kvalifikacijskoj utakmici Egipat je igrao protiv Konga u Alesandriji. I gradu koji je podigao Aleksandar Veliki, Salah je ostao Mohamed Veliki. Zabio je penal u sudačkoj nadoknadi za 2:1 i neviđeno slavlje. Ponudili su mu vilu za nagradu, ali ih je odbio i zamolio da radije za taj novac izgrade nešto u njegovom selu. Dok je na toj utakmici vodio svoju zemlju prema Rusiji, lopovi su mu provalili u kuću. Uhvaćeni su za dva dana, a Salahov otac ih je želio tužiti i inzistirao je da ih se zatvori. No Mohamed ga je nagovorio da od toga odustane i odlučio je pomoći lopovu. Dao mu je nešto novca da stane na noge i pomogao mu je da nađe posao.

“Svatko zaslužuje drugu šansu i bolji život”, komentirao je Salah koji je nedavno oduševio Engleze kad je klincu koji je na tribinama imao transparent “Mohamed, mogu li dobiti tvoj dres?” nakon utakmice zaista i dao dres.


Ključan transfer u njegovoj karijeri bio je onaj u Basel 2012. godine.

“Bilo mi je strašno teško. Nisam znao engleski kao nijedan jezik koji se govori u Švicarskoj. Nikoga nisam razumio, nisam znao gdje mogu kupiti hranu. Bio sam potpuno sam. Nakon treninga sam imao 15 sati do sljedećeg treninga i nisam znao što ću sa sobom. Upališ TV, ništa ne razumiješ. Samo sam šetao oko hotela i čekao sljedeći trening. No, to te ojača i shvatiš da se moraš prilagoditi. No da nije bilo Basela ne bi bilo ni ovakvog Salaha. To je bila najvažnija stepenica u mojoj karijeri. Kasnije je sve bilo lakše”, rekao je Salah.

Nakon Basela je otišao u Chelsea pa na posudbu u Fiorentinu i Romu, koja je na kraju otkupila njegov ugovor. Dvije sjajne sezone u Rimu nisu promaknule Jürgenu Kloppu, koji najviše voli takve igrače i uvijek ih je imao u momčadi. Brzi tehničari, sa sjajnim osjećajem za prostor i, po mogućnosti, izrazito brzi.

Od Salaha nitko nije brži, malo tko je bolji, a rijetko ćete u današnjem nogometu naći takvu dobričinu. Strašna faca taj Mohamed...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/03/2018 : 08:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
O Salahu ne treba trošiti riječi, Liverpool mu već sada nudi podebljanje ugovora, nakon manje od godine dana u Liverpoolu, mislim kako bi on napokon trebao biti taj koji će ostati dugo u Liverpoolu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/03/2018 : 20:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Salah 4 gola i asistencija danas, za glatkih 5:0 protiv Watforda na Anfieldu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/03/2018 : 21:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Igračina!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/03/2018 : 21:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Otici ce, jbg.
Jedino, ako osvoje LS, pa mozda ostane.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/03/2018 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Neće otići, pa i on se namijenjao klubova dosad, a tu mu je dobro

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/03/2018 : 22:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ajde da vidimo. Ako ne bude trofeja sl sezone, odose i on i Klop.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/03/2018 : 22:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

O Salahu ne treba trošiti riječi, Liverpool mu već sada nudi podebljanje ugovora, nakon manje od godine dana u Liverpoolu, mislim kako bi on napokon trebao biti taj koji će ostati dugo u Liverpoolu!


Vjeruj mi bolje bi bilo da igra lošije jer će ga ovako sigurno kupiti Real, Bayern ili PSG.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/03/2018 : 22:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

Trofeja možda i ne bude, ali Klopp sigurno neće dobiti otkaz ni tada (po meni), bar zasad slaže mozaik lijepo, još iduće ljeto novi golman i klupa je već sad jaka, kadar sve bolji, igra za pljesak..., sa Salahom, kao i sa svim igračima se nikad ne zna, mislim da on svojevoljno ne bi odlazio, a što će napraviti Uprava, to ćemo vidjeti, u svakom slučaju malo je onih koji si ga mogu priuštiti (City, United, Chelsea, možda Arsenal odlaskom Wengera, od ne Engleza Real i PSG, možda bi Juve bio lud da da rekordnu cifru za Salaha, a Liverpool ga sigurno ne bi dao ispod 150 milijuna, Barci ne treba Salah i to je to)

quote:
Originally posted by Caleb

Ajde da vidimo. Ako ne bude trofeja sl sezone, odose i on i Klop.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/03/2018 : 22:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by tex2

O Salahu ne treba trošiti riječi, Liverpool mu već sada nudi podebljanje ugovora, nakon manje od godine dana u Liverpoolu, mislim kako bi on napokon trebao biti taj koji će ostati dugo u Liverpoolu!


Vjeruj mi bolje bi bilo da igra lošije jer će ga ovako sigurno kupiti Real, Bayern ili PSG.



nikome nije u cilju loše igrati, od navedenih jedino Bayern prekriži, oni ne daju sulude cifre za igrače!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/03/2018 : 13:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Sale ubojica.

Inače, best of formuskih Redsovaca (par stranica unazad):

quote:
Originally posted by Caleb

Muhamed Salah, mozda, novo pojacanje. Dobar je igrac, ali nekako ne vidim mesta za njega u prvoj postavi...

Prica li se nesto o levom beku?




quote:
Originally posted by tex2

Bit će teško dovesti već provjerenog beka iz Premiersipa, City opet u velikoj kupovini, ne sumnjam kako će i United kupovati puno, Liverpool ipak ne može biti konkurentan njima financijski!

Salah je solidan igrač, bitno da se uklopi u sustav, iako bi bio sretniji da kupe jednog napadača koji će garantirati 20 golova u sezoni!



quote:
Originally posted by Caleb

Da li je on pojacanje?
Opet su lose krenuli sa novim igracima...




quote:
Originally posted by velka031

Salah jako oscilira, da zna, zna, u Romi je varirao od izvrsnog do katastrofe. Vidjet ćemo, Klopp će možda znati s njim.



quote:
Originally posted by tex2

Klopp računa da će zabiti 20+ golova, trebao bi biti pojačanje, ja se ipak nadam zdravom Sturridgeu, u svakom slučaju napadačka opcija više za Liverpool, još sam da sklepaju obranu i bit će iduća sezona ok!



Bome, ako dosad nije razuvjerio svih...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/03/2018 : 13:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Seronja.

Al, realno, pojma nemamo

PS: Inace, ja sam zelen. I ovako i onako.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 18/03/2018 13:32:34
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 18/03/2018 : 16:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Caleb

Salah, za sada, odlican. Ali, sam i dalje skeptik.



Odličan, da. I brzinac i dribler i asistent i strijelac - super igrač!



A mogao si izabrati i poneke dobre komenare o njemu skoro u pocetku sezone
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/03/2018 : 16:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kad vidoviti nisu fora.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/03/2018 : 17:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ipak rekao kako Klopp računa da će zabiti 20+ i da će biti pojačanje, a kao i većina normalno da sam sumnjao u 20+ golova, manjina je mislila kako će on garantirati 20 golova u sezoni!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 05/04/2018 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
Cudno mi je da nema komentara za jucer. Odlicno prvo poluvrijeme. Ok, malo je pomogo linijski sudac. Ali drugo me jos vise iznenadilo. Od ekipe koja je mogla primiti par golova od bilo koga, do uspjesnog cuvanja rezultata. Ostavili city bez udarca na gol! Ok, opet hvala linijskom za ofsajd. Stvarno neuobicajeno!
Go to Top of Page
Page: of 206 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000