forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 312

dante
Senior Member

Croatia
2397 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/12/2017 :  12:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by dante

Aronofsky. Mother! Jesus...

Jedva ga cekam ponovo pogledati.

Iako se za Mother! moze reci sve samo ne da je suptilan u svojoj poruci i alegoriji, mogu ti reci da sam, za razliku od Noe, stvarno s gustom pogledao ovaj film. Podsjetio me jako na ranog Polanskog (Repulsion, Tenant, Rosemary's Baby) zbog nacina na koji je sniman i opcenito atmosfere. Jos jedan veliki plus je taj da film prakticki uopce nema soundtrack a uspijeva stvoriti napetost bez problema. I ja cu ga sigurno pogledati opet.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tonto
Senior Member

2623 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/12/2017 :  15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kad sam pogledao nesto tako frustrirajuce i iritantno kao mother... tako usiljeno, jedna velika prevara, kao kolač bez veziva i apsolutno krivim začinima. Sere mi se od redateljeve metaforicnosti, a nerijetko me atmosferom uspio podsjetiti na najgore altmanove izdrkotine. Medju najljepse trenutke zivota ubrajam onaj kad sam ugasio film i prebacio na 3,2,1 kuhaj...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 :  17:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne čudi me, to je film koji će teško nekoga ostaviti ravnodušnim, ili će ti biti katastrofa ili super.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member

Croatia
2397 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/12/2017 :  18:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ne znam kad sam pogledao nesto tako frustrirajuce i iritantno kao mother... tako usiljeno, jedna velika prevara, kao kolač bez veziva i apsolutno krivim začinima. Sere mi se od redateljeve metaforicnosti, a nerijetko me atmosferom uspio podsjetiti na najgore altmanove izdrkotine. Medju najljepse trenutke zivota ubrajam onaj kad sam ugasio film i prebacio na 3,2,1 kuhaj...

Ako ti se sere od Mother! pogledaj koji noviji od Malicka. Dobit ces kronicni proljev vjerojatno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 :  18:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pogledao Song to Song i nije mi žao, iako realno osim što je vizualno lijep baš i nema nekih pluseva. No ono što me kod tog filma apsolutno šokiralo je činjenica da je kod nas objavljen na dvd-u.

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
10778 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/12/2017 :  18:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja sam pogledao Song to Song i nije mi žao, iako realno osim što je vizualno lijep baš i nema nekih pluseva. No ono što me kod tog filma apsolutno šokiralo je činjenica da je kod nas objavljen na dvd-u.

Svi su Malickovi filmovi objavljeni kod nas na DVD-u. The Thin Red Line je čak objavljen na blu-rayu, i to s Criterionovim masterom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 :  20:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:

Svi su Malickovi filmovi objavljeni kod nas na DVD-u. The Thin Red Line je čak objavljen na blu-rayu, i to s Criterionovim masterom.

Zapravo da, ne sjećam se jedino To the Wonder i pretpostavljam da se ne trebamo nadati da ćemo vidjeti Voyage of Time. No i dalje mi je to neobično s obzirom na to koliko su nezapaženo prošla zadnja tri filma. Bit će da netko u Blitzu baš voli Malicka, samo mi nije jasno zašto ih onda nije bilo u kinu.

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
10778 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/12/2017 :  20:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zapravo da, ne sjećam se jedino To the Wonder i pretpostavljam da se ne trebamo nadati da ćemo vidjeti Voyage of Time. No i dalje mi je to neobično s obzirom na to koliko su nezapaženo prošla zadnja tri filma. Bit će da netko u Blitzu baš voli Malicka, samo mi nije jasno zašto ih onda nije bilo u kinu.

Pardon, To the Wonder jedini nije doživio DVD-izdanje.

Što se tiče isplativosti, Blitz je na DVD-u objavio hrpu filmova koji kod nas nikad nisu bili distribuirani u kinima. Pretpostavljam da to ima veze s cijenom prava za kino-distribuciju, i neisplativošću prikazivanja određenih naslova u kinima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 :  22:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:

Pardon, To the Wonder jedini nije doživio DVD-izdanje.

Što se tiče isplativosti, Blitz je na DVD-u objavio hrpu filmova koji kod nas nikad nisu bili distribuirani u kinima. Pretpostavljam da to ima veze s cijenom prava za kino-distribuciju, i neisplativošću prikazivanja određenih naslova u kinima.

To sam i ja pomislio. Svejedno šteta, Malickovi filmovi zaslužuju da ih se pogleda na velikom platnu.

Go to Top of Page

fandango
New Member

139 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 09/12/2017 :  10:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Malickovi filmovi su nesto predivno. Do tada, weekly ketchup:

Da se Tarantino i Zvjezdane staze vole vec znamo - Elle Fanning kao Americka nasljednica Patty Hearst - Ryan Reynolds kao Detektiv Pikachu u "igranoj" ekranizaciji Pokemona - Disney i Fox opet u pregovorima - Affleckov zadnji Batman bit ce u Flashpointu - Grobje kucnih ljubimaca i Are You Afraid of the Dark novi horori - Margot Robbie jos jednom kao Harley Quinn, nakon filmova Suicide Squad 2, Gotham City Sirens, filma o Harley i Jokeru, ovaj puta u planu i solo film, bogme nas sopaju - Bryan Singer odstupio s biopica o Freddieju Mercuryju

Ima jos toga na https://editorial.rottentomatoes.com/article/quentin-tarantino-to-work-with-j-j-abrams-on-new-star-trek-movie-and-more-news/

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24440 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/12/2017 :  08:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pogledao Mother! (2017)
nemam pojma što sam pogledao
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/12/2017 :  09:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Najbolje da ga pogledaš opet.

Inače, pogledao sam A Ghost Story, još jedan film koji će sigurno polarizirati ljude. Meni je bio predivan i izuzetno emotivan. Definitivno jedan od najboljih filmova ove godine, a i šire.

Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
15528 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/12/2017 :  21:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Geostorm (2017)
Jao dajjj...Zašto glumci moraju biti kao iz CSI franšize, zašto gluma mora biti takva, zašto je sve to tako plastično...Ali ajde, gledljivo je, a zbog efekata ću dati ocjenu više. Makar i što se glumaca tiče treba reći da su glavni glumac, Garcia, Harris i ona crnka daleko iznad prosjeka. Ali zaplet i gluma ostalih...Pa za ovo je Indenpendence day za oskara.
Ocjena:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member

Croatia
1358 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 12/12/2017 :  22:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Geostorm (2017)
Jao dajjj...Zašto glumci moraju biti kao iz CSI franšize, zašto gluma mora biti takva, zašto je sve to tako plastično...Ali ajde, gledljivo je, a zbog efekata ću dati ocjenu više. Makar i što se glumaca tiče treba reći da su glavni glumac, Garcia, Harris i ona crnka daleko iznad prosjeka. Ali zaplet i gluma ostalih...Pa za ovo je Indenpendence day za oskara.
Ocjena:6/10

Bome... Ocjena ti je jaaaako visoka 😁
Efekti su na amigi rađeni,ili možda na digitronu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24440 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/12/2017 :  22:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja dao 3/10
a i to je previše
Go to Top of Page

mladjo
Moderator

Croatia
15528 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/12/2017 :  23:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A i fali jedna brutalna mega rasturačina svega i svačega tipa da gledamo kako cijeli grad u nekoliko minuta odlazi u...
Sve ove "velike" rasturačine su bile do pola

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 312 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.24 seconds. Snitz Forums 2000