forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Ridjobradi - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

Ernie Pike
Senior Member

Croatia
1253 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 26/11/2017 :  22:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam danas ova dva zadnja albuma. Crtež je lošiji nego Hubinonov, ali može proći. Scenariji se ne mogu ni uspoređivati s Charlierovim. Previše je to pravocrtno i trivijalno.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10867 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/11/2017 :  23:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Pročitao sam danas ova dva zadnja albuma. Crtež je lošiji nego Hubinonov, ali može proći. Scenariji se ne mogu ni uspoređivati s Charlierovim. Previše je to pravocrtno i trivijalno.

drago mi je da si mi rešio i zadnju nedoumicu da li ih nabavljati.
sada je i konačno stavljena tačka na Riđobradog.

dobro,ne konačno - ako Darkvuđani budu radili ove postšarlijeovske epizode u integralima,uzeću ih čisto jer će biti jako povoljne - pa makar ih posle i dao na menjažu.

Kod LL mi je bilo preskupo ovo eksperimentisanje.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"

Edited by - anto on 26/11/2017 23:09:55
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7316 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 28/12/2017 :  10:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:

dobro,ne konačno - ako Darkvuđani budu radili ove postšarlijeovske epizode u integralima,uzeću ih čisto jer će biti jako povoljne - pa makar ih posle i dao na menjažu.

ali barem dva moraš svakako uzeti - Sjena demona i Staza Inka, od tih zadnjih ta dva su najbolja a čak i u kompletnom serijalu je jako dobra priča - i crtački mi se sviđa - za razliku od tri prethodna koja pokušavaju emulirati Hubinona (što je nemoguće) i Charliera (što je jednako tako ostvarivo) - ova dva navedena donekle su problematična jer u suštini mijenjaju likove koje smo zavoljeli - pogotovo Riđobradog - ali svejedno idu u red boljih albuma, vrijednih čitanja, za razliku od recimo Rata među gusarima, ili onih u Indijskom oceanu. Crtački su posebni isto tako ali meni se jako sviđa Bourgneov crtež a i kadriranje je drugačije, osjeća se daašak modernosti...a i dvodjeljni nastavak Elisina tajna vrijedi...

Edited by - rommel on 28/12/2017 10:45:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10867 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 :  18:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:

quote:

ali barem dva moraš svakako uzeti - Sjena demona i Staza Inka, od tih zadnjih ta dva su najbolja a čak i u kompletnom serijalu je jako dobra priča - i crtački mi se sviđa - za razliku od tri prethodna koja pokušavaju emulirati Hubinona (što je nemoguće) i Charliera (što je jednako tako ostvarivo) - ova dva navedena donekle su problematična jer u suštini mijenjaju likove koje smo zavoljeli - pogotovo Riđobradog - ali svejedno idu u red boljih albuma, vrijednih čitanja, za razliku od recimo Rata među gusarima, ili onih u Indijskom oceanu. Crtački su posebni isto tako ali meni se jako sviđa Bourgneov crtež a i kadriranje je drugačije, osjeća se daašak modernosti...a i dvodjeljni nastavak Elisina tajna vrijedi...

sad bacih pogled - scenario je Kristiana Perisina,a čovek je pokazao u El Ninju da zna raditi avanturističke priče.
U svakom slučaju,hvala na preporuci!!!

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2319 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/01/2018 :  18:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Perrissin je scenarist i vrlo dobrog Konga.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10867 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 :  19:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pročitah privju - ok,strip,ali me nije kupio da ga nabavim;barem ne za sad.

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7316 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 10/01/2018 :  09:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

sad bacih pogled - scenario je Kristiana Perisina,a čovek je pokazao u El Ninju da zna raditi avanturističke priče.
U svakom slučaju,hvala na preporuci!!!

I zaključuju priču...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7316 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/02/2018 :  15:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
nakon što su odrađena i ova dva albuma koji predstavljaju dno serijala dolaze 4 izvrsna i njime se zaključuje klasični riđobradi - za nadati se da će mladost i dvije kratke priče doživjeti isti tretman
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000