forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 320

solar
Moderator

Croatia
12939 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/02/2018 :  22:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nikotin
New Member

194 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 19/02/2018 :  22:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
12939 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/02/2018 :  23:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by benniboi

Da dodam moje iskustvo sa Max Bunkerom. Daleke 2003 sam se dogovarao sa njim da otkupim prava za engleski jezik i u nekoliko navrata sam mu pokusao diplomatski objasniti da AF nije to ono sto je bilo na sto je on brzo reagirao i rekao da nije istina, da je to jos uvijek uspjesan i kvalitetan strip. Na zalost nismo se uspjeli dogovoriti je su trazene neke nerazumne svote novca za strip koji nije ostavio ama bas nikakav otisak na zapadu i iskreno ne znam kako bi bio primljen. Ali neki dan sam ga opet kontaktirao jer se trenutno bavimo sa digitalnim izdavanjem stripova za iPad i Kindle, a prvi ce nam biti Druzina od Vjesala. Nadam se dodati i AF nasem katalogu ali ne znam koliko je on voljan. Magnusova udovica mi je u nekoliko navrata naglasila da je Max Bunker tezak covjek za poslovati pa cemo vidjeti. Mislim da se i malo uvrijedio jer mi je poklonio originalni talijanski broj 1 u odlicnom stanju a ja na kraju ga odbio... Nadam se da cemo se dogovoriti oko digitalnih prava. Trenutno pregovaramo i sa Paninijem za Bonnelijev katalog, rado bih vidio Zagora i druge Bonnelijeve junake na Engleskom u digitalnom izdanju.

Zanimljiv post iz 2010.
Go to Top of Page

nikotin
New Member

194 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 19/02/2018 :  23:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Gdje to iskopa?
Go to Top of Page

nikotin
New Member

194 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 19/02/2018 :  23:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Zar je moguče da niko nije skupio trobroj specijale koji su izlazili?

Imam ih 8 i neznam ima li još koji da je izašao u ove dvije godine.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
12939 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/02/2018 :  23:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Iz jednog drugog AF topica.
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1916 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/02/2018 :  23:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam vec cuo od naseg dosadasnjeg izdavaca, o "tezini" Lucianivih pregovora i stavova. Covjek moze, pa koristi priliku. Ako prode, prode...
Go to Top of Page

maddjuro
Junior Member

472 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 20/02/2018 :  00:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Moze. Znam. Ali stopiranje Forda u HR je nedopustivo. A dogodilo se...

ima jos jedno 3 mjeseca dok ne izađe br 200; ako pretpostavimo da ce novi alan izlaziti svaka 3 tjedna. Do onda možda netko drugi preuzme uzde
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

3854 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/02/2018 :  00:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

Zar je moguče da niko nije skupio trobroj specijale koji su izlazili?

Imam ih 8 i neznam ima li još koji da je izašao u ove dvije godine.

Ja nemam niti jedan. Besmisleno mi je to skupljati. Da je to neka posebna edicija kao ona od 14 Vjesnikovih trobrojeva još i bih, ali ovako su to samo po tri slijepljena klasika. Tako da nemam uistinu pojma koliko ih je izašlo.

Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1916 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 :  00:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nemam ni ja nijedan. Nisam ni znao da postoje...niti sam ih primjetio na trafici. Malo mi je to kako kolega, kaze, besmisleno. Puka remitenda, malo zamaskirana...
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1916 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 :  00:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

quote:

ima jos jedno 3 mjeseca dok ne izađe br 200; ako pretpostavimo da ce novi alan izlaziti svaka 3 tjedna. Do onda možda netko drugi preuzme uzde

Kad bi bar. Niko sretniji od mene. Al sumnjam. Puste sanje.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member

Croatia
3426 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/02/2018 :  18:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ovo sam vec cuo od naseg dosadasnjeg izdavaca, o "tezini" Lucianivih pregovora i stavova. Covjek moze, pa koristi priliku. Ako prode, prode...

vjerovatno imaš i info ide li Diabolik dalje?
Broj 6 koji se jučer pojavio na kioscima, u impressumu ima otisnutu "godinu 2017." kao datum tiskanja...
Slično kao i AF - otisnuto lani, sada na kioscima
Go to Top of Page

danielp
Senior Member

Serbia
1029 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 20/02/2018 :  19:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

quote:

Libellus zivi bili...
Go to Top of Page
Page: of 320 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000