forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Odabrane Priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 14/07/2022 : 12:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Hvala!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2022 : 13:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Izgleda ko da mu se drveni modelcic nasukao a Patrick se nije mogao popeti na skaletinu da ga rijesi. :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/07/2022 : 14:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Kako mu nikad farmerice ne puknu na nekom drugom mestu?

Bez mene OP imam MX17 u odlicnom stanju.

sangue navajo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2022 : 16:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Kako mu nikad farmerice ne puknu na nekom drugom mestu?



Retko ga prikazu zguza pa...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/07/2022 : 16:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Super,ovo nisam čitao.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/07/2022 : 16:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mogli su staviti Golnor :)
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/07/2022 : 17:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Combatrock

Kako mu nikad farmerice ne puknu na nekom drugom mestu?



Retko ga prikazu zguza pa...






Na to sam i mislio, ali se uplasih da ne uzburkam niske homo strasti.

sangue navajo
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/07/2022 : 17:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ove epizode se i ne sjećam...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2022 : 19:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Combatrock

Kako mu nikad farmerice ne puknu na nekom drugom mestu?



Retko ga prikazu zguza pa...




Na to sam i mislio, ali se uplasih da ne uzburkam niske homo strasti.




quote:
Originally posted by jaki

Ove epizode se i ne sjećam...




Da li se to povezuje, nadovezuje... ?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 27/07/2022 : 13:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Kako ovo izlazi? Svaka 3 mjeseca?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/07/2022 : 21:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Kako ovo izlazi? Svaka 3 mjeseca?



Tako je.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 16/10/2022 : 14:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Rakosi.

Prica pocinje kada Zagor sa skupinom indijanaca, medju njima i Tonka koga je uvek prijatno videti, krece u lov na medveda, koji je vec usmrtio nekoliko ljudi. Ono sto upada u oci je sjajan crtez, stavise fenomenalan crtez, koji se na moje iznenadjenje nastavlja i nakon uvodne sekvence. Zagor dobija viziju, u kojoj mu se javlja stari neprijatelj baron Rakosi. Sledi avantura, sastanak sa Metrevelicem, Parkmanom, ukljucivanje Fride Lang, i Zagorov odlazak u Evropu. Ovo se pretvara u epsku avanturu, na horor osnovama, ne mogu reci da sam negde ovako video dobro uradjene horor scene, pa jos scenografija Londona, magla, dokovi, borba sa vampirima, i nastavak putovanja u Bec. Avantura ne posustaje, sledi jedan od najboljih delova, putovanje vozom, i napad vukodlaka, koji kao da su izasli sa Rajtsonovih ilustracija, fenomenalno. Strahovao sam od antiklimakticnog kraja, a dobio sam zadovoljavajuci kraj ove izuzetne pustolovine, kraj u Baronovom zamku, na Karpatima.

Ovo je u top 5 Zagora sigurno, malo je reci da sam odusevljen, s obzirom da dugo nisam procitao ovako nesto dobro iz Boneli kuhinje a kamoli od Zagora, mog omiljenog junaka, uz koga sam odrastao.

Ovakva sveska, sa komoletnom epizodom, na skoro 500 strana je prava stvar, melem za sve stripase, po vise nego povoljnoj ceni. Sjajan potez VCa, ovako stripovi trebaju da izgledaju, i pada sva fama oko Bonelija u hcu.

Jedina mana su mi par Venturijevih deonica na 300+ stranicama, ali ne zato sto su lose, nego sto ne mogu prici vecini stranica koje su stvarno maestralno ilustrovane.

Preporuka da svako procita, i uziva u sjajnom stripu. Dugo godina smo cekali ovakvog Zagora.

Edited by - john connor on 16/10/2022 15:01:57
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 30/12/2022 : 11:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote

Edited by - mezzano on 30/12/2022 11:28:11
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/12/2022 : 12:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
besmislena edicija
prestao rasprodao pola
a tako je moćno krenula

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
919 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 30/12/2022 : 12:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

besmislena edicija
prestao rasprodao pola
a tako je moćno krenula




Možda posluži nekome da kompletira Zagorovu nogu..

[url=https://postimages.org/][/url]
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/12/2022 : 12:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlična priča...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 30/12/2022 : 15:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Ubjedljivo najbolja edicija VČ.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 30/12/2022 : 15:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Ja sam očekivao epizodu Kobna avantura-Džinovski kraken-Poslednji Viking kad li ono.......
Svakako je priča u skladu sa onim što za par meseci dolazi u redovnoj seriji, verovatno će doći na red i preskočeni Obojeni program sa Vikinzima, samo sam ovde očekivao ovu gore priču, a ne ovu staru.

No nije nemoguće da upravo sledeći broj Odabranih priča bude to, dakle dva broja zaredom priča o Vikinzima, plus Obojeni program, plus redovna serija, sve da je u znaku Vikinga.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 30/12/2022 : 15:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Umesto da objave nesto sveze poput Rakosija, koji je nesto najbolje objavljeno god unazad, oni rade prastaru epizodu, koja je izasla u KI. Los potez.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 30/12/2022 : 15:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Zar nisu što se tiče Rakošija sve susrete Zagora sa njim (uključujući i onaj koji tek dolazi u redovnoj seriji) objavili baš u Odabranim pričama (osim Husari smrti što je bilo u redovnoj), plus još priča Crni brod gde je samo Ilenija?
Ali slažem se, nije baš najbolji potez objavljivanje konkretno ove prastare priče, ima još toga što su preskočili iz Dnevnikovog perioda pa i ranog SD i Ludens.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/12/2022 : 16:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Rdjavom kur*cu svaka dlaka smeta...
Izdavac za spomenik postavit,... sve primjedbe su bezvezarija izvucena tek toliko da se malo pljuva do nove godine..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/12/2022 : 17:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by d.r.p

Ubjedljivo najbolja edicija VČ.



Slazem se, tu odmah uz nju dodao bi i ZS i novu ZS Specijale...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 30/12/2022 : 17:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Umesto da objave nesto sveze poput Rakosija, koji je nesto najbolje objavljeno god unazad, oni rade prastaru epizodu, koja je izasla u KI. Los potez.


Kog Rakošija, zar nije skoro nešto objavljeno?
I ne razumem zašto porediš kiosk izdanja sa kolekcionarskim, to nema mnogo veze jedno sa drugim. Ovo je rađeno za širu publiku koja nema niti planira da ima KI.

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/12/2022 : 17:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Ja sam očekivao epizodu Kobna avantura-Džinovski kraken-Poslednji Viking kad li ono.......
Svakako je priča u skladu sa onim što za par meseci dolazi u redovnoj seriji, verovatno će doći na red i preskočeni Obojeni program sa Vikinzima, samo sam ovde očekivao ovu gore priču, a ne ovu staru.

No nije nemoguće da upravo sledeći broj Odabranih priča bude to, dakle dva broja zaredom priča o Vikinzima, plus Obojeni program, plus redovna serija, sve da je u znaku Vikinga.



Sigurno ce neka od sledecih OP Zagora biti i Dzinovski kraken, kao i u Obojenom programu avantura sa Gutromom da bi se zaukruzio celi opus sa Vikenzima kada izadje u redovnoj seriji nova avantura sa Vikenzima...
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 30/12/2022 : 20:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by john connor

Umesto da objave nesto sveze poput Rakosija, koji je nesto najbolje objavljeno god unazad, oni rade prastaru epizodu, koja je izasla u KI. Los potez.


Kog Rakošija, zar nije skoro nešto objavljeno?
I ne razumem zašto porediš kiosk izdanja sa kolekcionarskim, to nema mnogo veze jedno sa drugim. Ovo je rađeno za širu publiku koja nema niti planira da ima KI.


Mislio sam da sto se mene tice vise bih voleo nove epizide, kao sto je bio slucaj sa Rakosijem, mislim na OP Rakosi, ne cela saga. To bih kupio, ovo necu.
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000