forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 359

going going
Advanced Member

Serbia
6931 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2020 :  23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja Finchera uopste ne gotivim. Jedino The Game i Se7en su mi dobri filmovi, ali daleko od nekakvih remek dela. A Gone girl mi se nimalo nije svideo. A tek Fight Club. Bolje da ne pricam.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member

Montenegro
3082 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/04/2020 :  23:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Ja sam valjda jedan od rijetkih kome se Gone Girl nije previse svidio. A njegov pretposljednji The Girl with the Dragon Tattoo nisam gledao (ionako ne kuzim koji racku morao Ameri uvijek nesto ceprkati po vec napravljenih stvarima, bolj da nauce da citaju, ti jebeni rimejki mi nikad nisu bili previse jasni; jasno, pare se moze uvijek izmuzat ako je vec netko drugi napravio sve kako treba, a ti samo uzmes to i presnimis, mozda dodas nesto svojeg ali najcesce se u tim americkim rimejkima non-English filmova skoro nista novo ne doda, valjda kako vec rekoh Ameri ne znaju da citaju titlove, a sinhronizaciju jos nisu osvojili - isto jos jedna stvar koja mi je totalno glupa, jedino ako nisu crtici u pitanju).
Jos jedan prije toga, The Social Network, mi je bio onak ok, ali nista ekstra specijalno. Button je donekle "fora" ali kad ga vidis to je to, zasto bi ga ponovno gledao. Zodiac mi je bio ok, ali hej, to je vec koji po redu "remake"? Panic Room je nja nja... A onda smo vec kod Fight Cluba i 21 godina unazad.

7even i dalje njegov najbolji.

Mozda je trebao vratit se snimanju videospota. :D

I nikad ga neće nadmašiti.
Seven je remek-djelo u svakom pogledu i jedan od najboljih filmova tog tipa ikad snimljenih. Samo to da je snimio dosta bi bilo.

quote:
Originally posted by going going

Ja Finchera uopste ne gotivim. Jedino The Game i Se7en su mi dobri filmovi, ali daleko od nekakvih remek dela. A Gone girl mi se nimalo nije svideo. A tek Fight Club. Bolje da ne pricam.

I mene je fama koja je pratila Fight Club pomalo čudila, ali sam ga nedavno skinuo da ga opet pogledam da vidim kakav će mi biti sad.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 06/04/2020 23:25:43
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2830 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/04/2020 :  23:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sa Fincherom na 6/10.

Nisam gledao:
The Game (znam kraj pa mi bilo nekako bezveze)
Zodiac (volio bih)
The Girl with the Dragon Tattoo (čitao knjigu i gledao švedsku verziju, čini mi se suvišnim)
Gone Girl (ovo me pak potpuno ne zanima)

Od pogledanih kao dosta dobre pamtim Se7en i Fight Club, Benjamin Button mi je ok, a Alien³ te pogotovo Panic Room smatram promašajima. Najbolji mi je The Social Network, koji me ugodno iznenadio na svim razinama, pogotovo s obzirom da mi je tema dosta odbojna.

Vjerojatno ću pogledati i ovaj novi o Hermanu J. Mankiewiczu kad bude prilika.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Senior Member

1729 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/04/2020 :  00:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Fincher ranked:
1 Fight Club
2 Se7en
3 Alien 3
4 Gone Girl
5 The Game
6 Panic Room
7 Zodiac
8 The Social Network
9 Girl with the dragon tattoo
10 Not so curious case of BB

Edited by - vukozec on 07/04/2020 00:05:40
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
15661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/04/2020 :  00:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Alien 3 mi je naj naj

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 359 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.18 seconds. Snitz Forums 2000