forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 365

izivko
Advanced Member

Germany
7906 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/08/2019 :  09:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Odbijeno na plesu milijuna:

Livaković - 7,5 Milja Eu - 15 m
Moro - 10 Milja Eu - 20 m
Ademi - 7 Milja Eu - 15 m; vrijedi i više ali godine
Petković (navodno) -10 Milja Eu - 16 m
Olmo - 20 Milja Eu - 35 m
tko je sljedeći ?

Iduće godine:

Have mercy
Go to Top of Page

nenno
Senior Member

Croatia
2505 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/08/2019 :  13:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
mislim da sve ovisi o ligi prvaka, odnosno natjecanju u europi uopće..... sasvim je jasno da su troškovi tu konstantno, ako će se prihodi namirivati iz europskih uspjeha vjerujem da će i prodaja igrača biti manje.... najgore je kad prodaješ jer moraš pa onda (kao neki naši klubovi) prihvačaš iole neku bolju ponudu jer nemaš za pokriti plaće igračima..... tko za što bi bilo da Dinamo lani nije uprihodio preko 100 mil kuna i sad može čekati stvarno "nemoralnu ponudu" za Olma najprije

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

nenno
Senior Member

Croatia
2505 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/08/2019 :  13:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
a da ima školu koja proizvodi svake godine igrača za 10 mil eura to svakako stoji i svaka im čast na tome

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13156 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2019 :  20:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dinamo ima i drugu momčada koja bez problema može osvojiti HNL, polako prerastamo u ozbiljni EU klub.
Samo da nije ishitrene rasporodaje.
Ne znam da li se pisalo, u slučaju da uđemo u Ligu prvaka, nalazimo se u trećem potu skupina, još jedna izvrsna vijest.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11870 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/08/2019 :  21:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Peto kolo i pocelo odvajanje od ostatka ekipe,...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13156 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 :  15:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Luka Ivanušec u Dinamo za 3.1 mil. eura.
Po meni previše novaca, trebalo se uložiti u nešto bolje, nije to pojačanje za Europu općenito a da ne govorim za Ligu prvaka.
Toliko novaca dali Lokomotivi a prije par sezona bilo teško dati za Cafua iz Ludogoreca 5 mil. eura.
Osim ako se ne radi, naravno o pranju novca s Lokomotivom.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

nenno
Senior Member

Croatia
2505 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 19/08/2019 :  15:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Luka Ivanušec u Dinamo za 3.1 mil. eura.
Po meni previše novaca, trebalo se uložiti u nešto bolje, nije to pojačanje za Europu općenito a da ne govorim za Ligu prvaka.
Toliko novaca dali Lokomotivi a prije par sezona bilo teško dati za Cafua iz Ludogoreca 5 mil. eura.
Osim ako se ne radi, naravno o pranju novca s Lokomotivom.

koliko sam dečka pratio izgleda mi potencijal meni osobno bolji čak i od Majera kojeg komentatori hvale svaku utakmnicu kao po zapovijedi (kao svojevremeno Ćorića).... e sad, da li je 3 mil puno ili malo pokazat će vrijeme, meni se osobno ne čini preplačen, ali opet velim trebat će to opravdat

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13156 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 :  15:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Za današnje cijene nije preplaćen, možda koji milijun i više je u redu. Pa Pogba košta 105 milijuna.
Mislio sam na normalne cijene.

Go to Top of Page
Page: of 365 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000