forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Striparnice Split
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member

Croatia
5566 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/09/2014 :  14:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Bio danas u algoritmu, nema ni jednog bonelli stripa

Triba in bacit bombu.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

Croatia
13911 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/09/2014 :  14:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:

Bio danas u algoritmu, nema ni jednog bonelli stripa

Triba in bacit bombu.

Korisnikov potpis trenutno nije moguce prikazati.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/09/2014 :  14:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Pa ovo je stvarno jadno! Kako nam je split dobar, nema šta. Nema druge nego uzimati u Columba i poviše pazara.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

Croatia
13911 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/09/2014 :  14:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja bio sad na ljeto u Profilu i nije bilo skoro ništa osim Libellusovih Bonellija.

Nijedne Mange.

Korisnikov potpis trenutno nije moguce prikazati.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/09/2014 :  15:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Bio sam i u mozaik profilu na starom trgu i tu nema nijednog stripa uopće.
Pored njega je prije bio isto jedan odličan profil sa dobrim izborom tex giganata i marvelovih izdanja.
A navodno i na rivi ima neki tisak koji ima stranu štampu...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member

1423 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 06/10/2014 :  14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:

Bio sam i u mozaik profilu na starom trgu i tu nema nijednog stripa uopće.
Pored njega je prije bio isto jedan odličan profil sa dobrim izborom tex giganata i marvelovih izdanja.
A navodno i na rivi ima neki tisak koji ima stranu štampu...

To šta spominješ, to je sve ugašeno. Bilo je na dnu Pjace pa livo (prema Voćnom Trgu), onda je bila odlična pored peristila (kraj istočnih vrata), i ta je ugašena. Tu san odlučija kupit (u Boji) sva Blueberry ˝Fort Navajo˝ izdanja, i kad san konačno krenija vidin ekipu kako izvači zadnje kutije vanka, sve ispražnjeno dakle gašenje. Baš me zanima jeli bilo ono platiš 2 dobiješ 3, tih sedmica nisan tamo prolazija pa nisan ni zna da su na odlasku (to se samo meni može desit). Inače naravno, malo ko je šta kupova pa se ne isplati držat prodavaonicu koja ne može zaradit za plaču. Koliko je samo takvih lipih ugašeno u zadnjih desetak godina (preko toga vidiš koliko ljudi teško žive).
Go to Top of Page

overlord
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 03/07/2015 :  15:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, zanima me ima li u splitskim knjižnicama za posuditi nathana? ako da gdje konkretno?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
12724 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/07/2015 :  16:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nema.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

overlord
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 29/10/2015 :  20:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, da li ima u splitu za kupit nathana? bio sam u jokera u profilu ali tamo mi djeluju kao da nisu novi. znam da bi trebali bit, ali stvarno djeluju lose za novi strip. jel ima neka druga knjizara? i sto je sa ovim columbom sto se spominjao u ovoj temi? bio sam popodne na vrhu marmontove, ali nisam nasao. hvala unaprijed.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24841 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/10/2015 :  21:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kontaktiraj ga preko foruma - PMom ili mailom
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
12724 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/10/2015 :  23:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by overlord
i sto je sa ovim columbom sto se spominjao u ovoj temi? bio sam popodne na vrhu marmontove, ali nisam nasao. hvala unaprijed.

Columbo ima jednu lošu manu a to je da ne želi raditi na otvorenom kad pada kiša.Zamisli kakva drskost od njega

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/10/2015 :  00:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma daj...

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

overlord
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 30/10/2015 :  14:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Kontaktiraj ga preko foruma - PMom ili mailom

hvala na savjetu, evo kontaktirao sam ga i dogovorio kupovinu.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000