forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Manga
 Attack on Titan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2205 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/08/2019 :  05:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajde da se osvrnem prvo na ''kolosalnu'' Kodanshinu ediciju, ja je nemam (a iskreno i ne planiram kupit ovu mangu, ako se npr Fibra odluči ovo izdat, onda bi sigurno uzeo)...ugl to je SC izdanje velikog formata i djeluje nezgrapno i mlitavo, ne znam ni da li je prošiveni ili samo lijepljeno kao njihova druga SC izdanja? Općenito nisam zadovoljan kvalitetom njihovih SC izdanja, a cijene su im paprene (Imam njihovu Akiru i GITS).

Titane nisam čitao, nego sam se odmah bacio na anime, hebemti mene to čudo uzelo ko najbolja droga!
Anime je fenomenalan, kao što je već spomenuto, borbe su napravljene vrhunski, odlična muzika, odličan CG, klasični JP over the top voiceacting, meni jedan od top animea. I dalje smatram Cowboby Bebopa debelo najboljim (pogledao ga već 5-6+ puta). U Titanima nema ni sekunde dosade, ja sam baš oduševljen koliko je ovo dobar anime, napravili su ga baš bezobrazno dobro.

Inače, ko nije gledao, imate i vraijaciju na temu ''Kabaneri of the iron fortress'', od iste ekipe koja radi Titatne, i najjednostavniji opis bi bio Titani sa zombijima, isto je steampunk i stvarno je i presličan Titanima i ima samo 12 epizoda pa probajte, meni se isto jako svidio.

A kad smo kod Titana, velite oni su JP TWD, a što je onda I Am A Hero? :D
I to toplo preporučam (mangu). ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/08/2019 06:02:18
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
2385 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/09/2019 :  09:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Procitao 121 poglavlje. Zanimljivo, bas zanimljivo. Interesantan preokret na kraju koji je po mom misljenju veoma rizican.
Vidi se da autor zeli sve ukomponovati kako dolikuje, ne skracuje sve sto je pozitiva. Al svejedno se pomalo plasim sta ce autor napraviti u buducem poglavlju, da li ce odigrati pravu kartu?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1225 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/09/2019 :  09:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Pročitao 121.
Srce mi je na mjestu jer sam sada siguran da će Fibra jednog dana ovo objaviti.
Već prije je Aot zašao u domenu remek-djela, no sada se polako cementira i kao suvremeni klasik.

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Procitao 121 poglavlje. Zanimljivo, bas zanimljivo. Interesantan preokret na kraju koji je po mom misljenju veoma rizican.
Vidi se da autor zeli sve ukomponovati kako dolikuje, ne skracuje sve sto je pozitiva. Al svejedno se pomalo plasim sta ce autor napraviti u buducem poglavlju, da li ce odigrati pravu kartu?

Nimalo rizično, samo mu pokazuje ono što treba vidjeti kako bi ga izmanipulirao i preokrenuo situaciju u svoju korist. I to je na kraju postigao. To jest, nije ovdje cilj da autor zavara čitatelja, nego da pokaže kako je "crni" zavarao "bijeloga".
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
2385 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 17/09/2019 :  01:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam rizicno u smislu da autor ne napravi pogresan korak sada kada je jako osjetljivo stanje u njihovom svijetu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2205 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/09/2019 :  19:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Pročitao 121.
Srce mi je na mjestu jer sam sada siguran da će Fibra jednog dana ovo objaviti.
Već prije je Aot zašao u domenu remek-djela, no sada se polako cementira i kao suvremeni klasik.

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Nimalo rizično, samo mu pokazuje ono što treba vidjeti kako bi ga izmanipulirao i preokrenuo situaciju u svoju korist. I to je na kraju postigao. To jest, nije ovdje cilj da autor zavara čitatelja, nego da pokaže kako je "crni" zavarao "bijeloga".

Ti znaš nešto što mi ne znamo ili je to samo tvoj zaključak?
Jer Marko se već više puta izjasnio da su prava za mange preskupa.
Premda je bacio malu sitnu jako sitnu iskru nadu prema Akiri ili sam ja neš krivo skopčao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/09/2019 19:42:46
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1225 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/09/2019 :  19:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ti znaš nešto što mi ne znamo ili je to samo tvoj zaključak?

Lažem samog sebe i dajem si lažnu nadu.
Gornji "zaključak" je više moje mišljenje kako AoT po kvaliteti priče i pripovjedanja zaslužuje da ga Fibra izda, osobito kad se uzmu u obzir preokreti u zadnjih nekoliko poglavlja koji se još od prvog broja provlače kroz priču i stvarno je rijetko tko (možda čak i nitko) mogao očekivati ovakav razvoj događaja.

To jest, ako autor ništa teže ne zezne u narednih godinu dana, stvarno vjerujem da će AoT, kada završi, po svojoj kvaliteti biti jedan od novih klasika o kojem će se još dugi niz godina pričati.

Edited by - Sarghan on 18/09/2019 19:54:54
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000