forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip sastanci u Splitu!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member

Serbia
10043 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/09/2017 :  19:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Uh,momci,opasna ste ekipa - globo,nesvrstani,vice,ivanl,pajdo,split85,zagortenej!
pa još kad vam se i jaki pridruži.

ako jednom banem do Splita (što mi je veeeeelika želja) voleo bih i sam prisustvovati jednom strip sastanku.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page

hagal
Starting Member

39 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 17/09/2017 :  19:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
Oće ko doć ili ste svi odlučili otići doma i obisit se zbog rezultata i igre danas
Go to Top of Page

sumohrvat
Average Member

Croatia
804 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/09/2017 :  19:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jel odgođeno zbog veličanstvene predstave Hajduka ili ? :)

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
6243 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/09/2017 :  20:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Zapeli su Dugopolju

Have mercy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
32098 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/09/2017 :  21:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Uh,momci,opasna ste ekipa - globo,nesvrstani,vice,ivanl,pajdo,split85,zagortenej!

ako jednom banem do Splita (što mi je veeeeelika želja) voleo bih i sam prisustvovati jednom strip sastanku.

Ne mozes
Srbin si
Šala mala
Dobrodošao
Riječani i purgeri ne mogu
Ok
Rizbo moze
Mamlaz isto da mu se napijem krvi

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
32098 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/09/2017 :  21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Jel odgođeno zbog veličanstvene predstave Hajduka ili ? :)

Baniran si
Zbog prcanja

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1053 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/09/2017 :  22:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ma dobrodošao! Nije ti to neki veliki tulum. Sjedneš udreš dobro štivo, utakmicama unatoč, pojiš bržolu, čevap.. popiješ malo i prebaciš na stripove... poslić , dva, malo šprehe, ugodno društvo i ostaviš post!
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

Croatia
3849 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/09/2017 :  22:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:

Naravno brale, svi su dobrodošli!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Average Member

Croatia
804 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/09/2017 :  15:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jel bio na kraju sastanak ? Jel se tko otrijeznio da napiše kolko se popilo, pojilo ? :)

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10008 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/09/2017 :  15:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
još su u šoku od poraza..pričekaj još na odgovor još par dana da dođu k sebi

10.08.2003
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1053 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/09/2017 :  16:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odavno dosao k sebi, (jos dok sam imao kome), tako da sam otrijeznjen i od utakmica i nogometa opcenito....nista nisam ni iznenaden, a nije me ni briga... s te strane. S drufe strane uvik je lipo procakulat s nekim ko poznaje materiju...to ne mogu u svakidasnjem okruzenju. A kako rekoh, brzola, pokoji cevap, raznjic dobro dodu. Sve u svemu ugodno. I predlazem da ovo upraznjavamo cesce. Barem ekipa iz ovog uzeg akvatorija. Jednom misecno nikom ne bi pala kruna s glave, za ovakvo druzenje.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000