forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

going going
Advanced Member

Serbia
6341 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/08/2018 :  17:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim bas zato sto je tako sirov i direktan da je zato uzivanje gledati ga.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13479 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2019 :  21:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Into the wilde

Odličan film, tema koja mene zanima, Babilon, divljina još na istinitom fundamentu.
Svima koji vole prirodu i kontra su sistema - preporuka.

Requiem for a dream

Još jedan perfektan film.
Film sa snažnom porukom što od ljudi mogu napraviti razno razne navezanosti. Film u kojem do izražaja dolazi koliko je važno biti slobodan.

Predator : evolucija

S obzirom da je noviji film, ( svi znamo kako se danas upropaštavaju filmovi ) nije loš, na trenutak se osjeti stari nenadmašni duh predatora. Malo prebrzo odrađeno finale.

Green mile

Fantastičan film o pravdi na svijetu, bilo prošla, sadašnja ili buduća.

Arctic

Dobro snimljen, preživljavanje, film je dobar, isplati se pogledati više puta, međutim kao da mi je nedorečen do kraja.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
39770 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/09/2019 :  20:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Prije par dana pogledah Rođene ubojice nakon par godina. Šta san stariji to mi je sve bolji.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Las ambiciones pérfidas no tienen diques,soñadas libertades yacen deshechas.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

13479 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/09/2019 :  22:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Fantsatičan film.
Preporuka.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000