forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 5 - Drevno prokletstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivanl
Advanced Member

3221 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/06/2018 :  09:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Za te sve izraze sam prvi put cuo prosle godine od vas tu na forumu, nisam ni znao sto vam znaci sc i hc, snk i te sve skracenice

Cekaj, jel vinjeta onda slicica, a kais je jedan cijeli red slicica (nekad 2, nekad 3 u redu). Probao sam guglat ali izbacuje mi skroz nesto deseto

Tocno!☺
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1152 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/06/2018 :  10:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
E hvala ti, ako je bilo ikakve nedoumice kod mene u vezi tih izraza, sad je vise nema

"Never leave it in the hands of the judges"
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2170 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 12/06/2018 :  16:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dokle god kolorci budu nosili prokletstvo zvano “ograničenje stranica” ni jedna epizoda neće nadmašiti okvir solidne price, odnosno samo ćemo takve dobijat jedno vrijeme, a onda poslije će da nastupe sve groznije i groznije epizode i cijeli serijal ima da propadne kao almanah. Kada to vrijeme dođe epizode poput ove bit će svima nama želja...

Moj otvoreni prijedlog, za koji smatram da je razuman jeste da prošire broj stranica i dozvole scenaristima siri prostor za stvaranje, ili eventualno da ostave kako stoje stvari i dopuste još jednoj ediciji da propadne. Marila je priča za sebe, onaj o Diggin Billu je za 78%-80% ali šteta sto je na malo stranica i sto je epizoda vise puta viđena. Ali ono sto mi se dopada kod njegovog Zagora jeste karakter - malo je agresivniji i ohotniji, dobar primjer je svađa sa Chicom. Ulažem nađe u tog scenaristu a za Raucha sam uvijek 50-50, uzme da naprave dobru i napetu priču a s druge strane zasere stvar.

“Drevno prokletstvo” na početku daje atmosferican mračan ugođaj sličan onim iz starih epizoda, ima dosta intrigra oko Metrevelica i negativca ali nije ništa sto može oborit s nogu. Ponavljam - Metrevelic je lik koji ima karakter i koji zaslužuje mnogo bolju priču koja nije opterećena ograničenim stranicama i slabim scenarijem, naročito ubrzanim tempom izdavanja... Ulažem nađe u europsku sagu, možda će imati hrabrosti, mogućnosti i umijeća da o njemu tamo naprave nesta, ili će ga ostaviti kao pozadinskog lika gdje će se usmrdit sa ostalim sličnim likovima...

Go to Top of Page

Grabb
New Member

130 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 12/06/2018 :  17:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6124 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/06/2018 :  18:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
24457 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/06/2018 :  19:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Veliki je to rizik, netko nesmotreno otvori vrata, napravi se propuh i odoše Ferrijeve originalne table u kamin.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Forumski primjerak femboya http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=31244&REPLY_ID=2078651
Go to Top of Page

Grabb
New Member

130 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 12/06/2018 :  22:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Ma Zagi bi po obicaju u zadnji cas spasio stvar.
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1152 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/06/2018 :  23:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zakon

Go to Top of Page

goghy
Junior Member

Croatia
405 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 14/06/2018 :  15:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na ograničenja po broju stranica, nije loše ni ispalo.
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1152 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/06/2018 :  08:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jeste li primjetili gresku u dijalozima, jedan kolega iz Zg-a me upozorio na to, upravo u Ludens primjerku:

quote:
Znači na str.50 se kaže da je Ivana iz Zg preselila u Ka kad je ostala bez oba roditelja.
A ona na str.54 piše da je Ivana, kad je ostala bez oba roditelja, preselila u Zg kako bi pobjegla od glasina....

U primjerku Veselog pise "iz", izgleda da je kod njih dobro.

Go to Top of Page

Grabb
New Member

130 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 15/06/2018 :  09:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Ma to je normalno, pričamo o Ludensu, jel...
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1152 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/06/2018 :  18:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, a istina mene najvise zivciraju neki izrazi u M.Rendzeru, ajde ovakve greskice mogu i proci.

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000