forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Razum ili Srce/Duša!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/01/2022 : 22:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 11/01/2022 : 21:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

Croatia
15464 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2022 : 01:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Carter USM u Zagrebu, 20 svibnja, mali Dom sportova deves'cetvrte...
Izasao je i oficijalno kao dodatak na drugom disku Worry bomb-a onomad.
Jedan od najdrazih mi koncerata kojem sam prisustvovao. Vjestice i Touch friction predgrupe. Jos doma imam originalni plakat. Sad znam sto se sutra slusa cijeli dan...
Nisam ih odavno raspalio.

Radi se o meni najantipaticnijem i omraženom clanu foruma prema kojem gajim iskreni animozitet.

Vidjevši ovu nadmocnu pobjedu i svojevrsno okrunjenje onoga koga ne trpim u meni kuva crna žuc, jal i sve ono tmurno šta u ljudskom bicu može bit uzgajano.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 13/01/2022 : 22:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Iako je ovdje naslov u biti sarkastičan, znamo o cemu Milan pjeva (Ti si volela moj Weltschmertz...), meni je stvarno dans bio radostan dan!
Prvo mi ujutro stiže vijest da pokupim paket s majicom Pogrebnika i stripom "Izvolite, gospodine". Strip bi mi se provukel ispod radara, a samo prilozi u ovom stripu vrijede kupovine!!! Još k tome mi je to struka i informacije ce mi obogatiti dobar dio sati koji mi predstoje da ih predstavim djeci.
Prilikom preuzimanja paketa u Tisku naletim na "dobar duhan" koji sad mogu legalno kupiti
A tu nije kraj...završetak Fibrinih bozicnih aukcija (taman uoći Nove godine) donosi mi kraj ptrage stripa za koji vec duze vrijeme tragam, "Kongo". I to po vrlo povoljnoj cijeni, odavno rasprodano izdanje po cijeni za kunu više od one na koricama
I kad je vec sve tak dobro išli dam i ponudu za "Ar-men", rasprodanog Lepagea...svega 20 kuna vecu od one na koricama, i opet padne žlica u med. Dobijam strip za svega 6 kuna više od cijene na koricama.
I sad, kako sam na aukcijama dužan uplatiti 257 kuna uzmem i Trgovina na jako jako velikom popustu za zaokružimo dan. I kad smo vec kod krugova neka bude:

Prekrasan* krug sam zatvorio!

*jedino je Margita prekrasnija

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2022 : 17:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/01/2022 : 18:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 27/01/2022 : 22:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledal Bob Dylan: The Other Side of the Mirror - Live at the Newport Folk Festival

lektira...

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/01/2022 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Još sam u filmu najvećeg songwritera u glazbi!

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3121 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/01/2022 : 15:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Jebote led kakva je to razlika biti tam i gledeti to 15 let kasnije na videu. Uglavnom oni koji su bili u Varaždinu znaju da je stari dobri Bob bil u mraku, daleko od publike i bez ikakve želje da se obrati publici. Čak ga se i (valjda zbog lošeg razglasa jer snimka to ne pokazuje) jedva čulo, zvučalo kao da sam sebi mrmlja u bradu. Danas slušajući i gledajući ovaj snimak (hvala snimatelju na objavi ovog videa) izgleda sasvim pristojan nastup

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000