forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Lunov magnus strip - Golconda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
7479 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/05/2022 :  09:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma

Neće.

e onda defitinivno ništa ni od bleka.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

djukak
Senior Member

2760 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 16/05/2022 :  11:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
kakav če to LMS onda biti bez Mister Noa?
Vjerovatno neče biti ni Džudasa, Ken parkera,....to onda nije to. Koji junaci že izlaziti onda?
Samo Blek, Kit Teller i Priče sa Divljeg Zapada?

Ne znam...sve više imam utisak da igraju na nostalgiju ali to če biti premalo. 30 godina prekasno. Pitanje je da li če samo ime LMS biti dovoljno za uspjeh? Mislim ne možeš na Zastavu 101 staviti značku od Mercedesa i uvjeriti ljude da voze Mercedes. Sama značka nije dovoljna, treba bit i unutrašnjost takva. Znamo svi da jedino DNEVNIK bi mogao pokrenuti LMS, sve ostalo su fantazije. Ja preskačem ovo. Isto i VČ, kupovat ču jedino Ludens one super Bonelli priče i to če meni biti ZS i LMS ujednom. Tamo barem neče biti problema sa pravima, iči če ono šta ide u Italiji a nadam se da če iči stvarno sve najbolje epizode puno različitih junaka a ne samo Zagor, Tex,...

Pa nemaju prava na Mister Noa.
Ide ono što se u ovom trenutku može dobiti.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
7121 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/05/2022 :  12:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Ma nije toliko ni bitno koji su junaci u kojoj seriji...zagor, kit, tex, psdz, tim i dasti su isli kod dnevnika u obje serije..marti i mister no su bili lms a sad kod vc idu u zs..neka izlazi samo...pa i novi junaci...jer da je ostala stara zs i lms, mislite da ne bi vremenom u njih isli julia, dampyr, magicni, napoleon i ostali sbe junaci, jer ne bi se vjecno reprintovali miki, mark, blek kit...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik

Germany
9890 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/05/2022 :  15:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zamisli tek to, 10000 stripova istovetnih rikni i kontepliras medju njima gde bese onaj Frisendin MV

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Salkan
Starting Member

10 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 16/05/2022 :  20:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbitnije da to samo KRENE. Ko i Čelična kandža u Agartiju, najave fršte na mrežama evo dva mjeseca - a u stvarnom životu qrko.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000