forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Netflix & HBO Max
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

GitaristRoko
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 11/06/2024 : 19:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Još bih što se tiče Tarantina dodao i naglašene boje. Uglavnom, obje serije u top 3 za mene.

Što se Saula tiče, s obzirom da ga trenutno gledaš, dosta je spor prve 3 sezone i mnogi se žale na to, mada je meni bilo fenomenalno i uživao sam u štihu serije, nije mi smetala sporost. Prave stvari kreću u 4. sezoni, a zadnja sezona je turbulencija samo takva! Zadnja sezona Breaking Bada je bolje odrađena (gledajući zaključke priča i sudbine likova), ali ni ovo nije uopće loše, ima više momenata koji te potpuno izbace iz takta, u pozitivnom smislu. Sjećam se da sam gledao zadnju sezonu kako su izlazile epizode i jedva čekao, uživajući u svakoj epizodi.

Samo ću ti reći da će se u 6. sezoni promijeniti glumac taksist tokom sadašnjosti gdje se Saul zove Gene (crno-bijeli kadrovi). Nije nikakav spoiler, samo zapamti da te tada ne zbuni.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
12706 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2024 : 19:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Još bih što se tiče Tarantina dodao i naglašene boje. Uglavnom, obje serije u top 3 za mene.

Našao sam Roko jedan fora video na YT-u gdje su napravili usporedne kadrove i utjecaj Tarantina ;)

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=lNz1qSv95aE

quote:

Što se Saula tiče, s obzirom da ga trenutno gledaš, dosta je spor prve 3 sezone i mnogi se žale na to, mada je meni bilo fenomenalno i uživao sam u štihu serije, nije mi smetala sporost. Prave stvari kreću u 4. sezoni, a zadnja sezona je turbulencija samo takva! Zadnja sezona Breaking Bada je bolje odrađena (gledajući zaključke priča i sudbine likova), ali ni ovo nije uopće loše, ima više momenata koji te potpuno izbace iz takta, u pozitivnom smislu. Sjećam se da sam gledao zadnju sezonu kako su izlazile epizode i jedva čekao, uživajući u svakoj epizodi.

Meni ta sporost uopće ne smeta, uživam u tome, zanimljivo mi je gledati kako se razvijaju drame između likova i njihove karaktere. Recimo, u S2:E8, bio je onaj nevjerojatni uvodni neprekidni kadar koji je trajao čak 4 minute i 20 sekundi! Stvarno impresivno kako je sve to snimljeno u jednom komadu, savršena koordinacija između glumaca, kamermana i cijelog produkcijskog tima. Podsjeća me sve to pomalo na filmove iz sedamdesetih (i ranije) kad su kadrovi dugo trajali, a ne kao danas kad se scene brzo izmjenjuju i stalno mijenjaju kutovi kamere što može uzrokovati distrakciju čestim rezovima.

Također, oduševljen sam što je Gus tu, kao i braća blizanci Salamanca, a Mikeove strategije i promišljanja su mi zakon! Sviđa mi se kako serija daje vremena likovima da dišu i razvijaju se, baš uživam u svakom trenutku i jedva čekam vidjeti kako će se dalje razvijati priča.
quote:

Samo ću ti reći da će se u 6. sezoni promijeniti glumac taksist tokom sadašnjosti gdje se Saul zove Gene (crno-bijeli kadrovi). Nije nikakav spoiler, samo zapamti da te tada ne zbuni.

Vjerujem da ću upamtit ovo, s obzirom na moj tempo gledanja brzo će i to doći (na polovici sam 4. sezone trenutno), hvala ti ;)

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000