forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 400

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
5303 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/10/2019 :  19:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Današnji ulov s Mostrip vikenda. Jebga, izgleda da je i mene uhvatila vrućica. Nisam mogao odoliti popustu od 30% na Fibrina izdanja. ;)

Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

25 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 05/10/2019 :  20:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote

Edited by - jagodanbg on 05/10/2019 20:02:33
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2383 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/10/2019 :  22:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa jel se to nastavlja dalje??? Poslao sam nekoliko puta tom hellou privatnu poruku. Nikad odgovora vidio. Ovim tempom neće dvadeset godina dovršit Tellera. Ma ni za pedeset. A kad ih ludens prestigne neće biti niti smisla da nastavljaju.

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5471 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/10/2019 :  22:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mislim da što se tiče Ludensa, još nekih 15 godina ovim tempom i bit će gotov serijal. Imat ću taman negdje 51 godinu (ako doživim)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2264 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/10/2019 :  00:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Pa jel se to nastavlja dalje??? Poslao sam nekoliko puta tom hellou privatnu poruku. Nikad odgovora vidio. Ovim tempom neće dvadeset godina dovršit Tellera. Ma ni za pedeset. A kad ih ludens prestigne neće biti niti smisla da nastavljaju.

Ostao mi je njegov broj mobitela još iz vremena dok sam bio društveno aktivniji, pa bih mu mogao poslati SMS.
Sad, ako je broj još aktivan i on mi odgovori, mogli bi doći do nekog odgovora.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2264 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/10/2019 :  09:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ostao mi je njegov broj mobitela još iz vremena dok sam bio društveno aktivniji, pa bih mu mogao poslati SMS.
Sad, ako je broj još aktivan i on mi odgovori, mogli bi doći do nekog odgovora.

Uh, ništa od informacija. Hello kaže da već pola godine ne radi u Van Goghu (u pitanju je i optika), pa nema ni saznanja o turi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27792 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/10/2019 :  13:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako je i plaća kasnila kao što je slučaj s MR turama, onda nije ni čudno što više tamo ne radi.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

25 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 09/10/2019 :  12:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2295 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/10/2019 :  14:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Današnji ulov s Mostrip vikenda. Jebga, izgleda da je i mene uhvatila vrućica. Nisam mogao odoliti popustu od 30% na Fibrina izdanja. ;)

Opa, vidim poslušao si više-manje sve savjete koje si dobio u NN temi.

Sve na slici mi je odlično, samo Ken Parkera nisam čitao.
Hombre odličan, Vječni Rat, UW1, Shangri La...sve SF poslastice, Ponos Vragova u boji...uživaj u čitanju.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5471 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/10/2019 :  22:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 400 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000