forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/12/2019 : 17:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još nešto nabavki iz ČK-a, još jedan Rikardi i još malo ''soli na ranu'' onima koji su odustali od njega.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 24/12/2019 17:15:20
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/12/2019 : 18:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Još nešto nabavki iz ČK-a, još jedan Rikardi i još malo ''soli na ranu'' onima koji su odustali od njega.


Meni jedino zao sto nisam uspio (a vidim da ti jesi i svaka cast ) uzeti MNo "Nove pustolovine", nisam znao da treba rezervirati, a sad je proso voz. Cekat ce se Veseli, nema druge :) Mislio sam da nece tako brzo planuti.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 24/12/2019 18:15:12
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 24/12/2019 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Još nešto nabavki iz ČK-a, još jedan Rikardi i još malo ''soli na ranu'' onima koji su odustali od njega.


Meni jedino zao sto nisam uspio (a vidim da ti jesi i svaka cast ) uzeti MNo "Nove pustolovine", nisam znao da treba rezervirati, a sad je proso voz. Cekat ce se Veseli, nema druge :) Mislio sam da nece tako brzo planuti.


Pa kako prošao voz??? Ima još par primjeraka na Libellusovom webshopu!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/12/2019 : 19:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Još nešto nabavki iz ČK-a, još jedan Rikardi i još malo ''soli na ranu'' onima koji su odustali od njega.


Meni jedino zao sto nisam uspio (a vidim da ti jesi i svaka cast ) uzeti MNo "Nove pustolovine", nisam znao da treba rezervirati, a sad je proso voz. Cekat ce se Veseli, nema druge :) Mislio sam da nece tako brzo planuti.


Nemoj se izvlačiti s tim forama, ja radim na željeznici i dobro znam da nije proš'o voz.
Osim što ga imaš na Libellus web shopu također ga možeš pronaći i u Asteroid striparnici. http://skab612.com/index.php?site=ponuda_izdavaci_edicija&oznaka=mnnp
Ne može se tek tako potpuno rasprodati strip koji ide u 500 primjeraka, ali ipak požuri jer promotivna cijena vrijedi do 19.01.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/12/2019 : 21:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pitaj i Zlatka u Babilonu, mogao bi i on imati kojega!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/12/2019 : 21:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala vam na informacijama Bio sam zvao SNK, i rečeno mi je ako nisam rezervirao, da je izdanje najvjerojatnije rasprodano, jer LL imaju male tiraže i da to kod njih brzo ode. Pa sam mislio da je s tim "gotovo".

Što se tiče web shopa, nisam nikad nešto naručivao tim putem (ja sam za to seljak), meni to izgleda previše komplicirano pa ništa od toga. A kod asteroida nema mogućnosti parkinga, jedino možda da ih nazovem pa pitam da li se može tako naručiti. Ali to ću vidjet onda poslije ovih blagdana, hvala vam još jednom :)

edit: vidio sam i na aukcijama, ali bzv mi je plaćati 74 kn više od stvarne cijene + poštarina. Nisam toliko lud za time.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 24/12/2019 21:57:21
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/12/2019 : 21:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Samo ti cimni Zlatka :)
Nikakve 74 kn više tu neće ići.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/12/2019 : 22:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam da je cijena knjige 185 kn na aukciji, a znam da su rekli da knjiga ide za 148 kn prva dva mjeseca, a nije još toliko prošlo vremena otkako su knjige izašle. Pa ne bi po toj cijeni uzimao. Kad prođe ovo vrijeme blagdana (ne bih htio sad nikoga zezati), pa ću onda vidjet svoje opcije :)

edit; bitno da ih još ima :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 24/12/2019 22:07:42
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/12/2019 : 22:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Samo ti cimni Zlatka :)
Nikakve 74 kn više tu neće ići.


To sam mu ja još skoro prije dvije godine govorio.
Al`ne. Neće moj reemčina "regularnim" i najsigurnijim putem.
Vuče njega ka pazaru onih "gepek (pet minuta adrenalina na granici) šopova".

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/12/2019 : 08:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Vidio sam da je cijena knjige 185 kn na aukciji, a znam da su rekli da knjiga ide za 148 kn prva dva mjeseca, a nije još toliko prošlo vremena otkako su knjige izašle. Pa ne bi po toj cijeni uzimao. Kad prođe ovo vrijeme blagdana (ne bih htio sad nikoga zezati), pa ću onda vidjet svoje opcije :)

edit; bitno da ih još ima :)



Pa čovječe, zovi Zlatka i dogovori plaćanje pouzećem(cimni ga nakon praznika, naravno).
Čovjek je prva liga, i ne samo on, Columbo je isto super, a sa ostalim striparnicama nisam surađivao.
Svi će ti dati da platiš pozećem (pa mislim i sam LL). Grabi to čudo dok ga ima po relativno normalnim cijenama (cijena sa korica -20%).

Šta nisi rekao nekom da ti to zgrabi po ovoj još mrvu jeftinijoj cijeni na IL?!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/12/2019 : 10:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Reem, da si mi blizu sad bih ti izvadio zdrav zub!
Nema tu matematike ni filozofije, Zlatko ce ti skupiti i spakirati sve sto skupljas. Za vrijednost stripova iznad 300 ili 500 kuna, ne znam napamet, postarina ti je gratis. A spakira ih samo tako, a ne u nekakve kino plakate. I s vremenom ostvaris popust od 10% na sva izdanja osim ovih koja vec idu po 20% popusta. I nema drhtanja da l ces dobiti svoj primjerak ili ne. Joooj. Je l to tesko ukapirati ili da ponovim?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/12/2019 : 11:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Šta nisi rekao nekom da ti to zgrabi po ovoj još mrvu jeftinijoj cijeni na IL?!

Uzeo mi je jedan stripove kad je bio išao za Zg u vrijeme održavanja IL-a (taj je išao valjda na onaj gaming, nisam ga baš skužio, mislim da je isto bilo u nekom od paviljona), platio sam mu da mi uzme neke stripove na IL-u, ali taj dan (srijeda) nisu bili uopće još stigli ti Mister No-i, ne znam kako za tih svega par dana trajanja IL-a nemaju sve stripove u ponudi od prvog dana..

Poslije praznika ću onda nastojati to nabaviti :) A i da ne uspijem, nije toliko važno, jer to je naknadnih 10 epizoda što je novo rađeno, pa da i ne nabavim, nikome ništa. Serijal se ionako ugasio tamo 2006. čini mi se, pa sad pitanje i koliko su ove ep dobre. Ali ću pokušati nabaviti, jedna od opcija je i Veseli tamo 2023. i 2024., ne znam sad točno kad su prognozirali objavljanje tih istih ep.

quote:
Originally posted by ZoranC

Joooj. Je l to tesko ukapirati ili da ponovim?

Nije, Dule mi je isto to govorio još dosta ranije, kad mi je odmah na početku mog registriranja na forum, odmah pomogao da nađem zadnja dva Zagora koja su mi bila falila Ma ja gledam da (relativno) često idem za Zg, pa kad sam u prolazu, uzmem si stripove da ne plaćam poštarinu. Jer me izludilo to sa poštarinom, skoro 90% kolekcije je kupljeno sa njuškala, a za poštarinu je dano, pa za tu cifru bi se komotno mogao kupiti danas komplet extra Zagora, bez pretjerivanja. I baš sam bio plaćao pouzećem i svaki put poštarina bila 40+ kn, dok nisam skužio da osobi uplatim prije pa mi pošalje kao obični paket za 18-20 kn poštarine

A i super ovaj podatak za gratis poštarinu za određenu cifru, hvala svima na savjetu :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/12/2019 : 11:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Šta nisi rekao nekom da ti to zgrabi po ovoj još mrvu jeftinijoj cijeni na IL?!

Uzeo mi je jedan stripove kad je bio išao za Zg u vrijeme održavanja IL-a (taj je išao valjda na onaj gaming, nisam ga baš skužio, mislim da je isto bilo u nekom od paviljona), platio sam mu da mi uzme neke stripove na IL-u, ali taj dan (srijeda) nisu bili uopće još stigli ti Mister No-i, ne znam kako za tih svega par dana trajanja IL-a nemaju sve stripove u ponudi od prvog dana..

Poslije praznika ću onda nastojati to nabaviti :) A i da ne uspijem, nije toliko važno, jer to je naknadnih 10 epizoda što je novo rađeno, pa da i ne nabavim, nikome ništa. Serijal se ionako ugasio tamo 2006. čini mi se, pa sad pitanje i koliko su ove ep dobre. Ali ću pokušati nabaviti, jedna od opcija je i Veseli tamo 2023. i 2024., ne znam sad točno kad su prognozirali objavljanje tih istih ep.

quote:
Originally posted by ZoranC

Joooj. Je l to tesko ukapirati ili da ponovim?

Nije, Dule mi je isto to govorio još dosta ranije, kad mi je odmah na početku mog registriranja na forum, odmah pomogao da nađem zadnja dva Zagora koja su mi bila falila Ma ja gledam da (relativno) često idem za Zg, pa kad sam u prolazu, uzmem si stripove da ne plaćam poštarinu. Jer me izludilo to sa poštarinom, skoro 90% kolekcije je kupljeno sa njuškala, a za poštarinu je dano, pa za tu cifru bi se komotno mogao kupiti danas komplet extra Zagora, bez pretjerivanja. I baš sam bio plaćao pouzećem i svaki put poštarina bila 40+ kn, dok nisam skužio da osobi uplatim prije pa mi pošalje kao obični paket za 18-20 kn poštarine

A i super ovaj podatak za gratis poštarinu za određenu cifru, hvala svima na savjetu :)



Ha čuj, ja sve riješavam preko net bankinga (gdje se može) jer je najjednostavnije i za mene i za prodavača. A to za IL si prvo trebao rezervirat MrNO-a, pa onda da ti frend to plati u Sri kad je tamo i vjerujem da bi ti Dade poslali stripove tjedan-dva nakon IL.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 26/12/2019 : 13:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Novogodišnja western tura:

Tex 103 104 i 105
Tex kolor Kento ne oprašta
Tex Willer mladi broj 1
Pogrebnik broj 5
Dik iz mrtve šume broj 2
Texas cowboys
Marshal Bass 2
Tex album Rajko Milošević

Plus Zlato i krv plus Magy ...

sangue navajo
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2446 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 26/12/2019 : 23:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/12/2019 : 11:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/12/2019 : 13:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/12/2019 : 11:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote







Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 02/01/2020 00:53:58
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2019 : 12:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Posljednja nabavka 2019.
Neću ništa više, obaćao sam si! ✌🏼










Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/12/2019 : 12:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule
Neću ništa više, obaćao sam si!



Reče ovisnik poput nas .

Nisi uredno posložio redoslijed po brojevima .

Sve najbolje u Novoj frende !
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2019 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Reče ovisnik poput nas .

Nisi uredno posložio redoslijed po brojevima .

Sve najbolje u Novoj frende !


Da, vidjeh upravo, Mladost 1-3-2.

Hvala, “stari” moj.
I tebi sve najbolje. 🍺

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/12/2019 : 13:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Posljednja nabavka 2019.
Neću ništa više, obaćao sam si! ✌🏼



Ima jos manje od 12h, moze li se izdrzati takav pritisak!?





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2019 : 17:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ima jos manje od 12h, moze li se izdrzati takav pritisak!?



Da, baš za’ebano. Evo drhtim sav.
Pokušao popodne prvo dva sata u teretani lišiti se tog pritiska a sad odoh sat vremena istrčati.
Dok i posljednji dućan zatvori. 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2340 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 31/12/2019 : 20:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Bravo Dukidule !!!

Carpe diem
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/12/2019 : 23:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad tek nabavljaš najbolji LL strip,a kupuješ na tone stripova??
e Dule,Dule.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000