forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2416 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/11/2019 :  16:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Šore šoreee :D :D

Neko SKAB?
A ća je to Asteroid B12 ili...?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3683 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/11/2019 :  17:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neko SKAB?

Strip Knjižara Asteroid B12
...pa u formi “političke stranke”....
SKAB

Edited by - Oki on 10/11/2019 17:36:37
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2019 :  17:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney
Dosadan si više s tim prozivanjem. Za koga se radi reprint kad ti non stop ponavljaš o tim primjercima u Rijeci koje, uz malo dobre komunikacije, mogu slati i u ostale poslovnice? Pa valjda je netko od ostalih kojima je izdanje promaklo vidio tvoja upućivanja u Rijeku? I, opet, hajde vidi je li ostao isti broj. Kome onda 500 ili, hajde da bude, 350 novih primjeraka kad tih 4-5 venu na policama Školske knjige? Gdje tu logika? Bit će da forum prate samo oni što su ga nabavili.
I, da, odlučio sam ne čekati reprint, nabavio sam i pročitao Makondovo izdanje.

Eto, bravo za tebe... A sad smiri doživljaje i uživaj u stripu 😔😔😔
Pa valjda ako ima u Rijeci ima i u ostalim knjižarama po Hrvatskoj. Nisi o tome razmišljao... Toliko se treseš da objave reprint, a još uvijek imaš dostupnih više nego dovoljno primjeraka za nabavit. Bolje da se za to upitaš gdje je logika. Tako se godinama kukalo za reprintom Aldebarana, a sa 2 klika sam došao do njega u knjižari u Osijeku. Da ti je toliko stalo do tog stripa ne bi dosađivao sa pitanjima o reprintu nego bi ga kupio u bilo kojoj striparnici gdje ga još uvijek ima. Shaner sa foruma ti radi u knjižari koja ima Stare prdonje. Da ne trošiš energiju na pametovanje po forumu mogao si njemu poslati poruku da ti kupi strip i pošalje ga jer poznavajući njega uradio bi to bez ikakvog problema. Eto, ja sam možda dosadan, ali ti si nesposoban kupit strip ako ti se ne nalazi pred nosom pa daviš ljude sa pitanjima o reprintu stripova kojih još ima u ponudi. A pitanje je koliko bi ti kupio taj strip i da ga Marko tri puta reprinta.

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot

Edited by - sumohrvat on 10/11/2019 18:22:43
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2019 :  17:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neko SKAB?

Kakve šore... Takvi čekaju reprint, nemaju oni vremena za šoru 😂😂😂

Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2535 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/11/2019 :  19:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaner sa foruma ti radi u knjižari koja ima Stare prdonje.

Više nema.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2019 :  19:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:

Shaner sa foruma ti radi u knjižari koja ima Stare prdonje.

Više nema.

Vidiš da netko ipak čita ovaj forum i kupuje rasprodana izdanja dok netko čeka reprint 😂😂😂😂
Zadnje što sam vidio da imaju još 2 primjerka u Hoću knjigu u Toweru.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2416 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2019 :  11:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Taj naziv Hoću Knjigu me podsjetio na jednu prastaru HT kampanju i na ovaj prastari meme :

Go to Top of Page

stripadzija
New Member

Slovenia
187 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 11/11/2019 :  13:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote

Edited by - stripadzija on 11/11/2019 13:21:38
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2535 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/11/2019 :  15:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Kako si se toga sjetio...

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Manny
New Member

237 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 11/11/2019 :  22:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Tako se godinama kukalo za reprintom Aldebarana...

Ja i dalje ne znam zašto se kuka za Aldebaranom, evo u zadnja dva dana sam ga video na dva mesta na internetu na prodaju.
A zato Blast 1 ne znam da sam video negde na prodaji u zadnjih par godina.
Go to Top of Page

Red Marquis
Average Member

Serbia
562 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 11/11/2019 :  23:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:

Ja i dalje ne znam zašto se kuka za Aldebaranom, evo u zadnja dva dana sam ga video na dva mesta na internetu na prodaju.

Da ga je tako lako naći, ne bi ga mogao prodavati za 75 evra.
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/11/2019 :  23:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:

quote:

Vidiš, ja sam ga našao u redovnoj prodaji u Školskoj knjigi. Tako sam našao i BJUF u music shopu 😂😂😂😂😂😂😂😢😢😢😢😢😢😢

Go to Top of Page

Red Marquis
Average Member

Serbia
562 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/11/2019 :  03:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

quote:

Vidiš, ja sam ga našao u redovnoj prodaji u Školskoj knjigi.

Da, znamo. Ako još jednom pomeneš postaćeš ko Uncle Albert u Mućkama sa svojom "During the war..." pričom
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2019 :  07:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vidiš, ja sam ga našao u redovnoj prodaji u Školskoj knjigi.

Da, znamo. Ako još jednom pomeneš postaćeš ko Uncle Albert u Mućkama sa svojom "During the war..." pričom

Ma šta ja znam tko više šta čita na forumu 🙂 Evo, javim se na ovu temu ako nađem kakvog Blasta jedinicu u nekom sex shopu ili koji od najtraženijih Mister Noa u TV servisu 😀

Go to Top of Page

Manny
New Member

237 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 12/11/2019 :  07:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nije ga teško naći, ali ima cenu višu od one originalne prodajne, ne vidim da je to sada takav problem ako neko traži strip?
Imaš recimo na ZS ceo komplet Lea (uključujući i Aldebarana) praktično po ceni (14k dinara, 850 kuna) po kojoj se prodavao i u knjižarama kada je bio dostupan.
Go to Top of Page

Manny
New Member

237 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 12/11/2019 :  08:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Evo, javim se na ovu temu ako nađem kakvog Blasta jedinicu u nekom sex shopu

Bio bih vrlo zahvalan. S obzirom na naziv (Debela tjelesina), sasvim moguće da jedan kontigent drže u seksi šopovima.
Go to Top of Page

Red Marquis
Average Member

Serbia
562 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/11/2019 :  13:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Nije ga teško naći, ali ima cenu višu od one originalne prodajne, ne vidim da je to sada takav problem ako neko traži strip?
Imaš recimo na ZS ceo komplet Lea (uključujući i Aldebarana) praktično po ceni (14k dinara, 850 kuna) po kojoj se prodavao i u knjižarama kada je bio dostupan.

Mogao se i kod Markosa naći komplet. Stvar je u tome da samog Aldebarana nema. Ili ga ima, ali ovako. Jedno je skuplje od originalne prodajne, a drugo je više od duplo skuplje. Toliko ne bih dao nikome i nikada.
No da ne razvlačimo...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13264 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/11/2019 :  13:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
eh,šta bi dao da se ovako kuka za rasprodanim Zekanima,Tvrđama,Žerom Bloševima,Ljubav i raketama,Gospodin Žanovima,Bosonogim Genovima,Kriminalima...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32477 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/11/2019 :  14:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To citate samo ti i Markos. :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2416 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2019 :  19:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Čitam i ja, Kriminal i Jeromea.
Ostale ću iz knjižnice.
Meni su i Kriminal i Jerome toliko dobro da mi je jednostavno neshvatljivo da se to ne prodaje.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
40031 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2019 :  19:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Bosonogi gen je odličan

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

https://www.zuana.com/

Go to Top of Page

Macon
Junior Member

Slovenia
447 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 12/11/2019 :  22:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Meni je neshvatljivo, da se Ljubav i rakete ne prodaje...

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000