forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 420

DayHR
Starting Member

1 Posts

Member since 05/10/2015

Posted - 18/05/2019 :  21:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DayHR a Private Message  Reply with Quote
Stvarno bi trebalo milijun kuna uz tako visoke cijene i male naklade za priuštiti sva zanimljiva Libellus izdanja Nathana Nevera, Zagora, Nicka Raidera, Texa... Stvarno šteta, knjiga ne bi trebala koštati više od 50-80 kn, sve preko toga je pretjerano.

Pokušat ću uz Slobodnu Dalmaciju i Ludens što imam, skupiti barem sage Nathana Nevera, o ostalo ću morati čitati u nekom drugom, možda i ne baš legalnom obliku.

Otišao sam vidjeti CRŠ, a na kraju završio u striparnicama. New York sagu našao kompletnu kako leži zaboravljena u Tisak Media u Importanneu. Valjda ju se tamo nitko nije sjetio tražiti.

Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1867 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/05/2019 :  07:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Evo nova Nathanova recenzija:

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-39-gospodari-pretpovijesti/2218/

U žurbi sam se u recenziji zaboravio zahvaliti kolegi Jerry Krauseu na savjetima i potpori pri pisanju iste.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1918 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/05/2019 :  07:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DayHR

Stvarno bi trebalo milijun kuna uz tako visoke cijene i male naklade za priuštiti sva zanimljiva Libellus izdanja Nathana Nevera, Zagora, Nicka Raidera, Texa... Stvarno šteta, knjiga ne bi trebala koštati više od 50-80 kn, sve preko toga je pretjerano.

Pokušat ću uz Slobodnu Dalmaciju i Ludens što imam, skupiti barem sage Nathana Nevera, o ostalo ću morati čitati u nekom drugom, možda i ne baš legalnom obliku.

Otišao sam vidjeti CRŠ, a na kraju završio u striparnicama. New York sagu našao kompletnu kako leži zaboravljena u Tisak Media u Importanneu. Valjda ju se tamo nitko nije sjetio tražiti.

Ne znam da li znaš, ali na svakom CRŠ-u, Mafestu, Interliberu imaš za kupiti oštećena izdanja koja su od 19-89kn po komadu. Veliku većinu tih oštećenja moraš tražiti povećalom i u 99% slučajeva su na koricama. LL ti na svom forumu stavi popis pa ih možeš rezervirati prije određene manifestacije. Npr za Mafest: http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1635

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 420 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000